0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz annemgille aynı apartmanda oturuyoruz bu akşam yemeği birlikte yedik eşimde oraya geldi normalde ben okuldan gelince oğlumu alırım evime çıkarım ama haftada bir falan böyle birlikte yeriz eşim sabah 6 da kalkar işe gider gece 9 buçukta gelir yoruluyor haliyle yemeğini yedi oturuyordu mutfakta annem ben eşim ve oğlum mutfaktayız babamda film izliyor otururken ben şakasına eşimin omzunu sıktım eşimde ne güzel geldi bi masaj yapsana dedi o sandalyede oturuyor bende arkasında ayaktayım babam sigara içmek için mutfağa geldi ama hemen geri çıktı arkasından anneme mesaj atıyor bu ne edepsizlik terbiyesizlik sende mi hiç bişey söylemiyorsun oturuyorsun orda ne o yaptıkları annemde kızdı babama ne diyorsun sen sanki ne yapıyor çocuklar diye bana söyledi annem bende bi daha gelmem dedim oğlumu alır çıkarım evime babam gelmeden görmesin torununu önemli değil yaptığımızda bana göre bişey yok elimle omzunu sıkıyorum sadece eşimin sizin aileniz böyle bir durumda bu kadar abartı tepki verir mi bence fazla abartılıydı çünkü 

24 Cevaplar

+2 oy
(7,663 puan) tarafından
Ailem tepki vermez fakat ben biraz eski kafalıyım ailelerin veya arkadas, akraba vs yanında yilisikligi sevmem eşim yilisiktir ama ona da izin vermem alıştırdım 
(1,248 puan) tarafından
Bizde tamda öyleyiz eşimde zamanla öğrendi
tarafından
+mı verdim bu yoruma
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Tepkı vermez ya içeri sanki Hun ımparatoru gırdı noluyoooo 
tarafından
O girdiğinde iki yabancı olalım istiyor herhalde anlamadım
+1 oy
(14,995 puan) tarafından
Baban da sen de abartı tepki vermissiniz. Eşinin omzunu sıkmakta bişey yok. Ama babanın o lafının sonucu da bu olmamalı. Üstelik sizin yuzunuze dememiş bunu annene demiş. 
tarafından
Anneme kızına söyle diye atıyor mesajı annemde söyledi sonra annem dedi zaten bir hafta görmesin gör bak sonra karışıyor mu diye
0 oy
(329 puan) tarafından
Bu ne saçmalık 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Tepki verilecek birşey yok ortada hem babanın yanında yapmamissin ne var bunda bu kadar abartacak kendi hiç mi annene masaj yaptırmamış 
0 oy
tarafından
Adam sizi öpüsürken görmüs gibi tepki vermiss haa :) 

Evet abartmiss bencede..
0 oy
(236 puan) tarafından
Keşke babam yaşasaydıda biz hareketlerimize dikkat etseydik canım babam çok özledim :(
tarafından
canım benim allah rahmet eylesin babacığına :(
0 oy
tarafından
Canim bana görede abartmis ama herkesin karakteri farkli babana göre ters geliyor olabilir. Sende babani taniyorsan eger bidahakine ona göre dikkat edersin.
0 oy
tarafından
Baban biraz fazla abartmış 
0 oy
(12,749 puan) tarafından
O gelince biz toparlanırız bizde kurallar katıdır yeni yeni delindi büyüklerin yanında rahat davranılmaya başlandı ama babam görse de edepsiz falan demez bence yani abartmasın o kadar yanımdaki insanda manitam değil kocam çocuğumun babası sonuçta 
0 oy
(800 puan) tarafından
Bizimkiler de çok kızar aman kocana dokunma sanki çocuk mesafeden oluyor 
(6,441 puan) tarafından
Senden bununlada ilgili dini bir açıklama bekledim kız alışmışım yorumlarına :)
(800 puan) tarafından
Ayyy Kıyamam bende size çok alıştım .. çok aktifsin sende
Aman buyüklere ne dicez ki
Buyuk bir yaşa gelmiş belli bir tutumları var vs
Belli bir algıları var ne denir ki bir şey diyemeyiz
Kültürümüz gereği ayıb karşılanıyor hele annem ayaklarını ovarım ne var dimi
Benım yanımda Yapılmaz estağfurullah diyesim geliyor
0 oy
tarafından
Baba kız çok gerginsinşz kız az sakin olun 
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Ayyyy benim babam gbi olay çıkarmaya yer arıyo yaaaa
0 oy
tarafından

Baban torununu severken iyi ama o cocugun nasıl yapıldığını bılıyor demi :D kız nikahlı kocan nedir sankı ne yapmıssınız abartmış bosver koy tepkını

0 oy
(532 puan) tarafından
Biri babana sevdiği o torununun neyin sonucunda dünyaya geldiğini açıklasın:D 
0 oy
tarafından
Baban saçmalamış k bakma adamın kucağına oturmamissin sonucta
0 oy
(48,491 puan) tarafından
kiz babasi olmak ☺️ sen haklisin ama oda oyle gormus yetişmiş 
0 oy
(262 puan) tarafından
Benim ailemden yana sıkıntı yoktur çok şükür iyice birbirimizin içine düşmedikten sonra bu kadar şeylere takılmazlar. Babam da Annem de mutlu gördüğünden mutlu olur hatta ama eşimin ailesi biraz daha sıkıntılı bu konu da oraya gidince dikkat ediyoruz. Saçma tabi bana göre karı kocayız sonuçta el değiliz ya Bi de kalkıp öpüşüp koklasmiyoruz yanlarında ne var bu kadar şeyde aslında ama onlar da öyle görmüş saygı duyuyorum bende. Gelenek ve göreneklerle alakalı. 
0 oy
tarafından
Babam görse çıkar gider söylemez bisey ama ben annemin babamın yanında öyle yapmam bize ters 
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Bencede fazla abartı tamam babanın yanında biraz usturuplu davranılır da yanınızda değilmiş sonuçta ayrıca nikahın var naptın sanki opustunuz valla benim babam olsa daha sevinir böyle biseye ne güzel anlasiyolar diye annem desen biz annelerin yanında hiç çekinmeden zaten anlayislilar ve bizi sarılırken görmek onları mutlu ediyo ben bazen bazı insanları gerçekten anlamıyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 122 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Baloglum. (394 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 669 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.