0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Ge elik yerinden açmıştım konuyu kapanmış ama merak edilen çok şey vardı bebeğin kilosu 4 kilo 300 gram dedi devlet 4 kilo 85 gram doğdu özelde çocuk 4 kilo civaru 3800 3900 çıkar demisti ama kilo falan verince 2 günde mesela 3710 oldu verdi mama baslattikar birde ben emziremedim canım acıyor diye dayanamıyordum çocuk çok ememedi şimdi bugün üçüncü gün emziriyorum bol bol gazım falan hastanede çıkmıştı doktor büyük tuvalete çıktın demi dedi evet dedim ama cikmamistim çünkü evde çıkmak istiyordum evde geldim hemen çıktım sanki bu anı bekliyormus gibi aslında salaklık etmişim ben aciycak diye çok korktum meğer hiç acimiyormus ya gün için soranlar ilk gün anestezi etkisi tan ortadan.kalkmadigi için daha bı rahatlık oluyor taman ağrılar oluyor ama ikinci gün ben daha fazla hissettim mesela hatta artık bir ara hemşirelere herkes kalkıp yürüyor benim çok ağrım var ben kalkamıyorum dedim hayır canım emin ol hepsi senin gibi ams sende zorla kalk yatma dedi en son bende kalktım artık ama dedim yani yatmaj yok agru kesicikeride içtim önce ağrımi dindidim sonra başladım yürümeye yatağa yatmiyorum sandalyede yastıkla oturuyordum yatınca kalkmak zorluyordu sonra en son meseka çok yorulunca yatıyordum yatağa ama üçüncü gün çok daha iyi oldum bugün yani artık ağrılar azaldı rahatca geziyorum tuvalete çıkmakta aşırı rahatlıyor ozellike ama katı yemeyin ben hala yemiyorum sadece çorba meyve suyu yoğurt 1 haftam olana kadar böyle devam etmek istiyorum doktor gecebilirsin dedi ama tam iyi olana kadar gecmiycem süzme peynir gibi şeylerde iyi gidiyor varsa başka sorusu olan sorabilir 

1 cevap

0 oy
(4,857 puan) tarafından
Okuyunca ilk sezeryanm gözümün önünden geçti hey gidi günler ;)
(4,857 puan) tarafından
Şuan ikinciye hamileyim aslında o konuda korkak biriyim ilkinde ne olduğunu blmyrdum şimdi bile bile gidecem çok  korkuyorum ;)))
(9,887 puan) tarafından
Bende 2.ye hamileyim canim :) ve yine hic korkum yok :)) ben sonrasini dusunuyorum 2 bebeyle ne olacak diye :D
(4,857 puan) tarafından
Seninki ne kdr var arasında bnm kızım şuan 16aylik :(((çok küçük bmde 31 haftalık hamileyim
(9,887 puan) tarafından
Ayy kiz seninkiler dahada bebe :D kendime sevindim suan. Benim oglan 27 aylik tam bende 29 olucam persembe. 2.5 yas olcak aralari
(4,857 puan) tarafından
Yaaaaa öyle vala cnm . Rabbim verdi istememek ne haddimize. Elhamdülillah .kız seninki büyümüş sesini çıkarma şükret sende ;)))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Zeyno♡Mustik♡Talha (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysealhna (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 88 göst.
0 oy
4 cevap 76 göst.
19 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,122 soru

11,286,194 cevap

34,692 kullanıcı

...