0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hamileyken çok uyumak kötü mü sürekli uyuyorum bu kadar nasil uyurum hiç anlamiyorum

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşeyin fazlası zarar bence ınsan fazla uyuyunca sersemleşiyor 
tarafından
Hiç bilmiyorum ki kendimi çok gucsuz hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(9,961 puan) tarafından

Keske uyuyacak vaktim olsa :D bol bol uyu

tarafından
Benim ilk hamilelil kimse yok evde esimde iste o yuzden vaktim çok ama zaten uyumasamda çok güçsüz hissediyorum
(9,961 puan) tarafından
Onu diyorum iste ilkinde bende arada uyurdum. Ama simdi evde bi tane daha olunca kafani bi yere koyamiyosun :)
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Klasik bir cümle ile cevap veriyorum. Şimdi uyu uyu ilerde uyuyamayacaksin. Bir zararı olmaz bende hamileyken akşam 9 da pat birden uyuyodum 
(804 puan) tarafından
Ne guzel ic rahatlatiyosunuz. Koca kari laflari bunlar artik yaa
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Bugünleri mumla ararsın keşke bnde uyusam 
0 oy
tarafından
Hamileliğin ilk aylarında sürekli uyumak istiyor insan eli kolu kalkmıyor son aylardada uyku tutmuyor..uyu valla bebek doğdukdan sonra keşke uyusaydım dersin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hamileyken uyuduklarima uzgun deilim aklim hala uyuyamadiklarimda☺☺
0 oy
(236 puan) tarafından
Hamileyken uyumak için vakit çok oluyor ama bulantıdan ondan bundan uyuyamıyorsun doğuncada bebekten uyuyqmıyorsun ben sıkıntılı bi hamilelik geçirdim ne güzel uyuyabiliyorsun doya doya uyu bence
tarafından
Benimkide cok skntlydi ilk 4 ay uyuyamyordum bulantdan sabaha kadar otururdum 4.ayda gecti cok sukur bulanti
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Klasik lafı söylüyorum 

Şimdi uyu bebek doğunca uyuymn eheheheh 
0 oy
tarafından
Bende çok uyurdum bulantı vs hiç bişey olmadı bende canm sadece aşırı uyku 4 ay ve son aylar mide yanmasi
0 oy
(5,703 puan) tarafından
Bende hamileyken böyle bir post açmıştım ve biri bana bol bol uyu doğumdan sonra bu günleri arıyacaksın ve daha cok uyusaydım diyeceksin demişti gerçekten de öyle oldu :) 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama nasılsa doğunca uyku haram bol bol uyu tadını çıkar
0 oy
tarafından
Bende uyumak istiyorum ama uyuyamiyorum uyu boşver 
0 oy
(15,002 puan) tarafından
Özellikle ilk 2 ay ben de öyleydim. Hala da tam geçmedi. Gündüz uyuyorum akşam erkenden yine uykum geliyor. Şuan 11 haftalık hamileyim. 
0 oy
(974 puan) tarafından
Hamileliğin ilk aylarında olur özellikle uyku uyu bacım birşey olmaz hamilelik ilerdekce uykun azalır zaten 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 209 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 115 göst.

378,252 soru