0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Ya gece gece içime kurt düştü benim oğlumu ben her ay kontrole götürürdüm kalça ultrasonu filan herdeyi tamam doktorlar her kontrolde gamzesi yok derlerdi. Ben akşam oğlumun poposunun üzerinde gördüm ya doktorlar yanılmış olabilir mi yada sonradan olur mu ?

3 Cevaplar

0 oy
(45 puan) tarafından
benim oglumda da vardı ultrason cekildi bi problem görülmedi cok cok nadir problem oluyomus insalalh bisey yokturdur masallah oglum yasından önce yürüdü hiç sıkıntımız yok 
(863 puan) tarafından
Benim oğlumda yuruyor 17 aylik yurudu ama korkuyordu tutunup yürüyordu felan ama daha önce hiç görmedim doktorlarda bisey dememişti sormadan olur mu diye korktum
(45 puan) tarafından
yok canım genetik de olabilir baba tarafından felan bizim baba tarafın da varmış sordum kayınvalidem gile ilk ögrendigim zaman hamdolsun içim rahatlamıstı doktorumuzda cok cok nadir sıkıntı oluyo demişti stres yapma masallah büyümüş bi sıkıntı olsaydı gelişimini etkilerdi
(863 puan) tarafından
Bende de varmış gece anneme sordum sizdede vardi kardeşinde halen var dedi
(45 puan) tarafından
gec gördüm yorumunuzu bakın genetik miş takılmayın Allah'ın izniyle sıkıntı olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlumun doğuştan var ultrasonla detayli bakti skinti yok yasindan oncede yurudu 3 aylikken goturduk goren normal degil tek cizgi olcak diyodu bizde goturduk doktor bise dememisti biz goturene kadar
(863 puan) tarafından
Ben hep götürdüğümde özellikle kontrol ediyorlardı yok diyorlardı onun için endiselendim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 586 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,333 göst.
0 oy
8 cevap 723 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,359 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,365 cevap

34,711 kullanıcı

...