+1 oy
1,224 göst.
Diğer kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kızlar görümcem in eşi bize yatıya geleckmis  kaç gün kaç hafta belli deyilmiş:( ben hiç istemiyorm dinen uygun deyil zaten o eve gelince rahat hissetmiyorum..esimde hep sıkıntı çıkarıyor o gelince konuşma muhattap olma diye .kii adam namazında bi adam kafasını kaldırmaz bakmaz kimseye..kaynnama diyecem ama  yanlış anlar diye  diyemiyorum. Burda kalıp ev  alacak kendine sonra gidip ailesini getircekmis  napacan bilmiyorm ya :( 

30 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kaynanasının kayinbabasinin evi söz sahibi olduğunuzu düşünmüyorum adam ev bakmaya geliyor onlar ordayken gidip otelde mı kalsın gorumcemi çok severim eşi de eşimin amcasının oğlu öyle bişey olsa gelir kalır yanı ha tek şeye eşim de dikkat eder ama onun dikkat ettiği kadar görümcemin eşi de dikkat eder eşim evde yokken evde olmaz o çıkarken çıkar o gelirken gelir 
(2,297 puan) tarafından
Ne güzel. Bu adam akşam tek evde olur işe gidecek canm.
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ev ayni demişsin kaynvalidengilde evde olmali bende yalniz kalacaksiniz sandim

Olsun sen ne dert ediyorsun hem akrabasiymis esinin .hemde duzgun insanmis nolacak bizde bir soz var qonaq Allah qonaqidi).

Esinde problem edirse sen cagirmadinki sana bisey soylemez her halde.bos ver kucuk seyleri bu kadar olay yapmayalim ..
(2,297 puan) tarafından
Yok canm eşim kıskanç biraz ondan yoksa ben bisey demem
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen evde tek isen dinen uygun değil ama kaynananlarla burliksen  evde basjalarida var ise se n birkaç gün hafta idare et salona yanlarına gitme mutfakta odanda takil ben çok seçtim bu yatıya gelen misafirlerden gerçekten insan gece tuvalete bile cikamiyo  Allah sabır versin ne diyim
(2,297 puan) tarafından
Bende öyle yapacm ama hizmet ben yapacm malesef.
0 oy
(48,629 puan) tarafından
soyle baskasinin evinde kalabilen insanlara sinir oluyorum tutsun hemen evi ne diye bekliyo 
(2,297 puan) tarafından
Ne bilim ya çok saçma bende anlam veremdim
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Gelecek olan kişinin bunu düşünmesi lazım öyle olurmu misafirlik bile 3 günü geçmemeli 

(2,297 puan) tarafından
Adam istemiyor arabada kalmak istiyor ama kayinbba kızı  icin getiryo
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Gitsin otelde kalsın ben olsam istemezdim evimde rahat edemem eşin annesine desin bizde kalamaz diye 
(2,297 puan) tarafından
Eşim az önce annesi ne dedi kaynnam ben bilmiyorm babana söyle dedi
(1,070 puan) tarafından
O zaman eşin gitsin babasına söylesin caiz değil benim eşim rahat edemez desin öyle de olmuyorsa siz birlikte başka bir yere gidin
(2,297 puan) tarafından
Bizde öyle şeyler yok canm.esimle bi yere gitmek
0 oy
(4,127 puan) tarafından
Cok haklısın dininde olmasi İslamı degistirmez dinen caiz degil
(2,297 puan) tarafından
Bemde öyle duusnuyorm ama elden bisey gelmi yo
0 oy
(799 puan) tarafından
Kocan ile girer kocan la çıkar ise bir sıkıntı görme sakın ol ...kesinlikle aynı masada yemek yeme ...

Sofralarını ser kocana ver masaya götürsün sen karşılarına geçib sofra serme aynı masada oturma aynı odada kesinlikle oturma haram 

Kocan da hiç Bir şey demez böyle olur ise 

Kapıyı aç 

Üstün dekilerde..kapalı feraceli isen o olsun neyse yani tam bir tesettür halinde dış bir kıyafet olsun ...ev kıyafetleri ile gezinme ...namahrem... dışarıya çıkarken ne giyiyor isen o olsun .adamın yanında. Bu şekilde hiç bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle 
0 oy
(799 puan) tarafından
Kocan ile girer kocan la çıkar ise bir sıkıntı görme sakın ol ...kesinlikle aynı masada yemek yeme ...

Sofralarını ser kocana ver masaya götürsün sen karşılarına geçib sofra serme aynı masada oturma aynı odada kesinlikle oturma haram 

Kocan da hiç Bir şey demez böyle olur ise 

Kapıyı aç 

Üstün dekilerde..kapalı feraceli isen o olsun neyse yani tam bir tesettür halinde dış bir kıyafet olsun ...ev kıyafetleri ile gezinme ...namahrem... dışarıya çıkarken ne giyiyor isen o olsun .adamın yanında. Bu şekilde hiç bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle ....
(2,297 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle yaşıyoruz canm. Kapalıyım zaten  güzel giyiniyorum kapalı yani . Zaten ayrı yemek yiyoruz misafirle yemem ben
(799 puan) tarafından
Ozaman hiç sıkıntı yapma bırtnm Borak kim gelir ise gelsin iş çıkıyor diemi üzülüyorsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 798 göst.
0 oy
6 cevap 433 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde Eyloss (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 425 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu