0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kızlar görümcenizin kızı surekli size gelirse kabul eder misini?? Benim icin sıkıntı yok ama o ve çocuklarım  evi mahvediyorlar  durmuyor ya. Herşeyi ile ben ilgileniyorum ama sürekli evde be oğlumla tartışsa herkes oğluma  kızıyor nu durum beni ve eşimi rahatsız ediyor evimiz yakın diye hep gönderiyor annesi ?? Siz olsanız kabu l edermisiniz  

9 Cevaplar

0 oy
(673 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla ev içindeysen çok bir şey yapamıyor insan ne yazık ki ama evin ayroysa asla kabul etme 
(2,297 puan) tarafından
Ev içindeyim malesef kaynnam o yüzü veriyor bisey gelmiyor elimden
(673 puan) tarafından
O zaman sende elinden geleni yap kız geldiği gibi oğlunu al odana geç gidene kadar da çıkma..ortalığı ne kadar da dagitsa toplama kaynanam toplasın..ya da görümcen kızını göndermeden sen oğlunu al oraya git
(2,297 puan) tarafından
odamda oynuyor lar ve oğlum onunla oynamak istiyor o nereye oğlum oraya gidiyor  .ben oraya gitmem kaynanası pek istemiyor gitmemizi
(673 puan) tarafından
Ee sende istemiyorsun ama onlar gönderiyor sende git boşver valla yüzsüz olmazsan olmuyor
(2,297 puan) tarafından
Gitmem pek ama o hep gelir
-Reklam-
+1 oy
(119,237 puan) tarafından
yas kac senin oglunla arasinda kac yas var
(2,297 puan) tarafından
Oğlum 6 .kız 7 yaşında canım
ee yasitlarmis ben gelmesinden rahatsiz olmam ama cocugumada laf ettirmem
(2,297 puan) tarafından
Ben olmuyorum hatta herşeyi ile ben  ilgileniyorum ama bisey olsa benim çocukara kziiyorlar  evde kiler
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben etmem canım herkesin işi gücü oluyor bazen kendi çocuğumun sesine dayanamıyorum dün mesela kaynanamda görümcemin oğlunun dişi kanadı (7 yaşında) kızımın eli değmiş herkes tepki gösteriyor yanyana gelmesinler o zaman dedim bilerek mi yapmış dedim falan kızdım bide evde çekemem yani bir iki geldiğinde alma canım bir yere gideceğiz sen eve geri git de al çocuğu yalandan bir yerlere git
bak buda bana ters bahane uydurmam ne bilim istemiyosam istemiyom gelmesin gonderme derim annesine hani kapiya geldimi bi bahane bana degisik geliyo kiz
(6,441 puan) tarafından
Ne bileyim kırılmasın etmesin diyorsan öyle ama dediğin gibi yaparım diyorsan direk söyle o daha iyi tabi
(2,297 puan) tarafından
Bizimde öyle oldu valla görümcem moralini bozdu evine gitti .sanko ben yapmışım gibi zaten kız 7 yaşında diş düşürme döneminde
(6,441 puan) tarafından
Ya kız inan sallanıyordu ağlıyo diye çektirmedi çoçuk kızımında eli değince düşmüş
(2,297 puan) tarafından
Zaten düşecekti yani bahane olmis
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Seninki gene yaşitmiş gorumcenin sipasi 8 yaşinda bizimki daha 14 aylik hergun burda oyuncaklari dokuyo saciyo kiriyo atiyo dogru duzgun oynamayi bilmiyo cocuk bez bebek sanki benim oglan yok kucagima verin yok bacagima otursun sarilicam diye tepesinin ustune indirir oyuncaklari ister bizimki vermez bagris cagris kafam almiyo artik en son cocuga vurdugunu gordum tuttum kolundan kapiya attim anan yokken gelme dedim gelip onuda atiyim kapiya bacim 
(2,297 puan) tarafından
Valla bisey demiyom   eşim diyo  ve çok rahatsız oluyor kızdan osten geliyor uzanamamiyo
(2,687 puan) tarafından
İyi eniste bagirsin cagirsin anlamayanlar anlasin sabir taşi olsa catlar
(2,297 puan) tarafından
Ben bisey demiyorm eşim diyo ben söylerim sen kötü  olma. Kaynnam da eşime inat yapıyor
(2,687 puan) tarafından
Belki o inatla bakarsin eniste evinizi ayirir
(2,297 puan) tarafından
Ahhh keşke canm
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Ben kabul etmem heralde ya keyfi gönderiyosa öyle. Kendi işimi gücünü anca toparlıyorum. Kendi çocuklarıma zor bakıyorum. Bir de başka cocukla uğraşamam. Yok hastaneye bir yere gider işi olur. O zamanlar arada bakarm tabii ama öyle her gün her gün de olmaz 
(2,297 puan) tarafından
Keyfî gonderiuor canm oda keyif yapıyor  evinde diğer çocukla ilgileniyor
0 oy
tarafından
Sürekli dediğin haftada kaç kez
(2,297 puan) tarafından
3 kes gelir canm okul varken de cuma gelir pazar gider
0 oy
(1,070 puan) tarafından
İlgilenme sende sadece kendi çocuklarınla ilgilen oğluna kızdıkları zamanda bir daha yan yana gelmesinler o zaman de
(2,297 puan) tarafından
Kız sürekli yanimda canm karnını doyururum saçını tararım yani beni seviyor gidip annesine beni anlatıyor sürekli ama oğlumla tartışıyor suçlu oğlum oluyor
(1,070 puan) tarafından
Senden yüz bulamasa gelmez aslında ay o da çocuk şimdi ne biliyim suç büyüklerde de işte
(2,297 puan) tarafından
Çocuk ya ama annesi düşünmesi gerek. Ben kızımı göndermem dünya kötü olmuş yani
0 oy
tarafından
Çocuğumla aralarındaki yaş farkı çok değilse gelsin benim için sorun değil ama niye senin çocuğuna kızıyorlar onu anlamadım 
(2,297 puan) tarafından
Kız yaramazlık yapıyor benim oğlumu suçluyor çok  kurnaz kız.evdekielr ona kızmıyor benim oğluma  kızıyor lar
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Herkes kendi cocuguyla zor ilgileniyor birde görümcenin kızına hergun ilgilenmrk zorunda değilsin ve evde bazen insan sessizlik ve huzur istiyor ne kadar çok çocuk o kadar çok ses :)
(2,297 puan) tarafından
Aynen öyle ama kimse anlamıyor

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,224 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 787 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 296 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 438 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu

379,135 soru

11,349,204 cevap

34,814 kullanıcı