0 oy
533 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ev sahibiyle altlı üstlü oturuyoruz bu durumdan artık çok rahatsız oluyorum hadlerini çok aşıyor herşeye burun sokuyorlar sırf uygun kira veriyoruz diye duruyorum şuan yılbaşından sonra bakalım ki ne kadar isticekler evleri zaten hiç guzl değil balkonun dibinde köpekler var bugun kızım yine oklavanın birini vermiş köpeklere onlarda kemirmiş bunaldım iyice

34 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
4 sene oturdum Cnm alttan üstten aile binasiydi 
tarafından
Zor olmadı mı canım benım 1 sene oldu yazın 2 sene olcak artık gına geldi bana
(6,859 puan) tarafından
Yıkıldı işte yazın taşındım bnde. Çok iyiydik biz şikayetim olsa söylerim ikramlasirdik otururduk felan . İyi insanlardı Allah var
tarafından
Ne guzl canım
(6,859 puan) tarafından
Umarım gönlüne göre bı ev bulursun
tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Hepimiz kiracıyız bu hayatta 
tarafından
O başka konu canım
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bizim tam karşı evde oturuyorlar eşim bu yüzden balkona perde astı hiç sevmem ya bende rahatsız oluyorum 
tarafından
Çok rahatsız oluyorum ya hanı gelip gitmeleri yok ama herşeye ortaklar mübarek pazar gunu dükkana gtcektim ev sahıbı adam bana gtme erkek dolu orası dedı sanane dedım ben gidecem kımene sana mı düştü dedım iyice cinler tepeme çıktı
0 oy
(2,999 puan) tarafından
Biz altli üstü oturuyoruz bi şeye karişmazlar fazla samimi degiliz merhaba merhaba sadece 
tarafından
En iyisi ya bunlar herşeye burun sokuyorlar ya
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Uygun kira veriyor madem katlansin diyolardr böyle insanlar gamsız 
tarafından
Aynn ucuza oturuyorlar nasıl olsa diyip herşeye burun sokuyorlar
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Biz oyleydik artik adami nasil bezdurdiysek o baska evine gitti biz onun oturdugu daireye indik hahahaha
0 oy
(12,480 puan) tarafından
Giriş de ev sahibi teyze var benim altımda gelini ile oğlu bende illallah ettim artık herşeye bir laf bıktırdı ev bulsam çıkacağım bende 
tarafından
Yazın bizde çıkarız böyle giderse :/
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Ben oturuyorm ama ev sahibim gibi değil sanki akrabam okadr seviyorum ya
0 oy
(7,834 puan) tarafından
Ben oturdum geçen sene 10 ay dayanabildim çocukları çocuklarimi döverdi kadın derdi bana çocuklarımın yaptıklarını anlatmayın sinirleniyorum e dedim sana anlatmasam nasıl olacak kızıyorum korkmuyorlar sürekli bir gözetim altındaydik ne yedik ne içtik nereye gidiyoruz kapıyı açardım hop merdivenlerde bitiyordular kadınla 2 çocuğu bizi izlerdi bahçeden çıkınca sokağa bu defada balkona çıkardılar sürekli biz yapalım biz edelim ama cvp vermeyin. Biz ev sahibiyiz kafasindaydilar en son eşim inşaattan düştü o zmn boya fabrikasınin inşaatında işçilerin başındaydı neyse düştü 10 dikiş bacağına atıldı sırtı derisi soyuldu omzu aynı şekil neden misafir gec saate kadar oturdu diye kavga çıkardilar misafir aksam saat 10 buçukta eve gitti  kavga ettik çıktık dayanamadik şimdi ev sahibi yanımızda değil kafam çok rahat
tarafından
Yok artık ya yuhh
(7,834 puan) tarafından
Yemin ederim daha yazmadigim bir sürü şey daha var
tarafından
Aynn canım benımde senle uzun uzun dertleşmemız lazım şuan kendimi evde zor tutuyorum işlerimi yapıyım gezmeye çıkıp hava alcam bunaldımmm
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bi 8 ay kadar oturdum galiba belkide 1 yil hatırlamıyorum ama n3 onlarin bana zarari oldu ne benim onlara. Hic karismazlardi kira gunu gecikirdi yine d3 ses etmezlerdi bi sorun olunca da hemen halleder lerdi. Sonrasında aynı binada ev alıp 1nci kattan 6ya çıktık:)
0 oy
(540 puan) tarafından

Bende aile apartmanında oturuyorum iyi insanlar ama yine de samimiyet den uzak kalmaya çalışıyorum böylesi en iyisi ne onlar bana ne ben onlara giderim açık açık da komşuluk sevmem dedim :))) birde evin asıl sahibi şimdiki oturanin kaynanası o biraz fena geldi etti iki kere evi süzmeler eski kiracı kötülemeler konuşurken bana bakmak yerine tüm eve baktı

0 oy
(7,122 puan) tarafından
İlk evim öyleydi eşimle fındık kirdigimizda ses oluyor diye arayıp . Akşam 9 da bulaşık yıkamama kadar sabah kalkmama karıştırdı benim eşim gececiydi gece yemek hazırladım diye şikayet . Son radde ramazan ayında sahura kalmıştım ve camdan adamın vurup kapıya gelip yarın iftira gelin demesi oldu . Gündüz var onu geçtim telefon var cama vurmak ne aklım çıkmıştı . Taşındık ordan . Şimdiki evimde karşılıklı ilk zaman çok kapıma geldi uyuyor musun .saat kaç olmuş daha işlerini yapmadın mı bende teyze lazım olan bişey mi var şöyle diyordum . Biz eski kiracıyla evimiz birdi yemeğimiz birdi . Ben öyle olamam kusura bakma dedim . Şimdi mesafeli gider geliriz karışmaz da evime gelinide çok iyidir ❤️ ev sahiplerinin vijdansizligindan oturup konuşabiliyor uz 
tarafından
Aynn ya benzer durumu yaşıyorum pazar günü eşimin yanına gitcektim  ona bile karıştı gitme erkek dolu ora dedı eşim dururken sana mı düştü ya sanane dedım devam etti ısrarla lafına
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ablam oturuyor ve hiç memnun değil oturmaya geldiği zaman surkeli duvalrlara bakarmis dibe köşeye.
tarafından
Evet öyle yapyorlar bunaldım iyice kızlar
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Annem girişte ortada kiracı var en üstte ev sahibi dul kadın var. Ortadaki kiracı yaza çıkacak ben gircem annemin üstüne. Kadın biraz karışıyor yok ayakkabı bırakmayın kapıda yok girişte merdiven altına bişey koymayın apartmanın çöp bidonuna torba takin falan filan. Her şeye muhalefet ama mecbur annemle yakın olmam lazım 3 çocukla olmuyo eşim yok uzakta.
tarafından
Senın için çok iyi olur yakın olmanız canım bu üsttekiler yemek takımı bile bizde ya
(3,151 puan) tarafından
Evet bende öyle düşündüm ya napiyim kızım okula gidiyor diğer ikisini evde bırakıp onu getir götür yapamıyorum okul yakın halbuki yarın kar kış olcak annem gelemiycek alt üst olsak kolay yani. Sizinki de yani oh maşallah kiraya verdikleri evi hala kendi evi sananlar var ya.
0 oy
(123 puan) tarafından
Aynı bizim ev sahibi de öyle vizde 2 sene oldu çıkacağız yazın 
tarafından
En iyisi çıkmak ya bende yazın çıkmak istiyorum yazın 2 sene oluyor
(123 puan) tarafından
Birde ee böyle yer bulamazsınız diyerek ev sobalı beton kendi alt katı oturduğu evi nasıl parke doğal gaz döşetmiş kombi taktırmış bizede hiç bir şey yok eşimin borcu var bitene kadar ucuz diye oturduk bitti çok şükür borçları  çıkacağız yazın
tarafından
Bızmde yazın borcumuz biter de taşınırız ınşallah ya
0 oy
tarafından
Annemler oturuyor ama annemin ev sahibi insan olduğu için sorun yaratmadı şimdiye kadar Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın
tarafından
Ne guzl amin canım
0 oy
(876 puan) tarafından
Ben oturmustum adam bime gitme şoka git ordan alisveris yap nerden geliyorsun vs soruyordu sürekli sonra ev aldık taşındık rahatladim
tarafından
Aynı durumu yaşıyorum şuan ya çok bunaldım yazın 2 sene olcak zam yapmak isticekler bakalım haddınden fazla zam isterlerse çıkarız
(876 puan) tarafından
Allah size hayırlı ev kapısı açsın canım inşallah
tarafından
Amin ınşallah canım ya
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Hiç birşey demiyorlar 2 ay oldu. Sadece çok aşırı gürültü oluyor. Brnimfr kızım yapıyor küçük ses etmiyorum 
tarafından
Aynn. Bunlarda öyle canım bi evde 6 kişi yaşıyorlar çok gürültü yapyorlar tolero ediyoruz laf etmesinler aramız bozulmasın altlı üstlüyüz  diye bizim en ufak sesimize uyarı veriyorlar uyarıyorlar bizi nefret ediyorum bunlardan
(1,298 puan) tarafından
Geçen jafta kızım hastaydı torunları evi başıma yikacakti kızım uyuyor abla torunlarımıza dikkat edin yazdım tabi güzel bir dille onlarda susturdu. Sende söyle canım onlar diyorsa. Onlar yüz yüze bakiyorz diyor mu
tarafından
Geçen kadın mesaj attı bana Seda kocam halının üzerinde uyuya kaldı odun kırar gbı ses geldi napyosun evde dedı ses yapma adam uyusun dedı dedım ben tv izliyorum bişey yapmıyorum yan taraftakiler soba yakıyor sanırım onlar odun kırdı sanırım bizden bilip bizi uyardılar hemen 1 saat sonra baktım matkap çalıştırıyorlar oğlu futbol topu ile küt küt duvarlara vuruyor iyice soğudum bunlardan çıkmak istiyorum
(1,298 puan) tarafından
Evde koltuk yokmuymus halıda uyumuş. Manyak karı. Canım sen çok çekersin bencede bunlardan. Sesini çıkarmadığı sürece. Gerçi sonra da benim evim der çıkar işin içinden. Allah kolaylık versin
tarafından
O an orada uyuya kalmış güya oda 1 saat sonra kalkmış adam vardiyalı çalışıyormuş hayatımı onun vardiyasına göre ayarlayacakmışım bıktım bunlardan ya kiracı nereye kadar haklı olabilir ki canım kadın sonra benı arıyor sen benı yanlış mı anladın diyor yan taraftan gelen sesi senden geldi sandım dedı o günden beri ne arıyor ne soruyor manyak karı bıktım bunlardan çıkmak istiyorum
0 oy
(7,075 puan) tarafından
Bizim faturamiza kadar karistilar sen dusun neymis ona 200 gelen su bana 400 geliomus sanane demi bende ocakta cikacam insallah
(7,075 puan) tarafından
Yok bizim ayni bile deil 12 den sonra hayat bitermis bunlarin apartmanda ses gurultu banyo cesme sesi mutfak bulasik sesi cocuk uyanik kalmayacak  3 katli bide altta da kiraci var ortadayim ben rezil ettiler neymis selamim sabahim yokmus eve davet etmemisim bagir cagir simdi yuzume bakamiyolar sozlesme bitsin cikacaz
tarafından
Siz ne zaman çıkacaksınız canım ben yazın çıkmak istiyorum ya kadının kocası ev sahibi petrol ofisinde vardiyalı çalışıyormuş çıt sesi çıkmayacakmış çocuk sessiz olacakmış çocuğum 1 buçuk yaşında nasıl susturabilirim

Pazar günü eşimin yanına gtcektim dedım kız kızımla gezerek eşime gideriz almak istediklerimi alıp gelirim çıkarken üstteki adamla karşılaştık dedı ben kocanın yanına gtcem banane gt dedım bende gtcem dedım sen gitme erkek dolu orası dedı sanane dedım halaa devam etti lafına ısrarla gitme dedı gtcem dedım gittim kımene ya kocam dururken buna mı düşüyor
(7,075 puan) tarafından
Sanki sahibiyiz kiraciyiz ocak ayinda cikacam Allahtan bi mani gelmezse karda dusse tipide vursa cikacam burdan
tarafından
En iyisini yaparsın canım aklına uygun ev bak aramaya başlayın guzl bi eve çıkarsın ınşallah
(7,075 puan) tarafından
İnsallah sizde canim ❣️
0 oy
(104 puan) tarafından
Ah ah bilmez miyim kiracılık ne zor.. Allah herkese ağız tadıyla oturacağı bir ev nasip etsin..
tarafından
Amin Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 487 göst.
28 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 659 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 629 göst.
0 oy