0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dünden beri kahverengi leke geliyor iç çamaşırima 39 haftalığım normal mi doğum mu neden oluyor acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(12,498 puan) tarafından
Doğumun gelmiş sancın yok mu 
tarafından
Hayır şuan yok sadece leke leke şekilde çamaşırıma bulaşıyor yani iyot anlattıkları gibi sümüksü akıntı gibi değil
(12,498 puan) tarafından
Benimde öyle oluyordu 2 doğumda da ama hafif den sancılarım da oluyordu bilemedim ki biraz daha bekle sancı gelmezse Bi acile git
-Reklam-
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Nisan kahverengi sümüklü değil mi korkmayın doğum yaklaşıyor benimde geldi 2 hun sonra sezaryan ile doğurdum. ilk hamilelikte hemen başlamaz doğum hafif yalanci sancilar eslik edebilir.ama 2-3 ise dikkatli olmanızda fayda var.Annemi  Nisan geldikten sonra 10 gün sonra normal doğum yapmis
tarafından
Yani akışkanlı bir şey değil sadece leke leke geliyor
Nişan öyle değil diye biliyorum
(3,040 puan) tarafından
Sümüklü kahverengi leke şeklinde oluyor beklemiş kan rengi ve yapıskan birsey gibi doktorunuz varsa çekin resmini atın.
0 oy
tarafından
Biz seninle aynı haftada değilmiydik yanlış mı yazdın 39 diye. Eğer 29 haftalıksan bir acile git hadi. Ama 39 haftalıksan da doğum başlıyor olabilir.
tarafından
Normalde 38+5 doktor 39+5 haftaliksin cuma suni sancı verilecek dedi.
Ama dünden beri kahverengi lekelenme oluyor İnşallah suni sancı ya gerek kalmadan doğum olur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 123 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
11 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tunber (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Muzeyyen14 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.

381,795 soru

11,430,161 cevap

34,990 kullanıcı

...