0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (817 puan) tarafından

Hemen doktora gittik pansuman yapıp dikiş attılar iz kalır mı kızlar baya derin kesilmiş bandajlı duruyor şu an :( başına gelen var mı geçti mi iyileşti mi izi?

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Röntgen falan çekildi mi sadece dikiş mi attikar 
(817 puan) tarafından
Tomografi çekildi bişey çıkmadı Allah’a çok şükür sonrasında pansuman yapıp dikiş attılar 2 gün sonra doktora gitcez tekrar kontrole
tarafından
Çok geçmiş olsun .
(817 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından
Estetikli olmadıysa izi kalır canm 
(817 puan) tarafından
Estetik doktorundan randevu almak gerekiyormuş onun için bizim acil durumdu bekleyemedik çocuk acilde dikişi attılar
(383 puan) tarafından
İzi kalır canm azcik belli olur
(817 puan) tarafından
Dermatix diye bi krem yazdı doktor onu kullansak bile mi izi kalır?
(383 puan) tarafından
O ağrısını alsın diye kuzum azda olsa illa kalır deriyi deliyo sonuçta büyüdükçe yüzü gerilir kilo alırsa belli olmayablr  bnde amaliyat oldum hatta kafamda cam girdi hala da izi var yani yüzümden amaliyat oldum estetik şekilde yağ bezesi o bile kesik şekilde duruyo estetikte olsa normalde illa izi var yani canm
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Offff çok geçmiş olsun canım ya :( ama iz kalmaz diye düşünüyorum çünkü cildi çok taze daha hemen yeniler kendini kafa tomografisi falan cektilermi Allah göstermesin başka bişey olmasinda
(817 puan) tarafından
İnşaAllah kalmaz izi yaa çok üzülüyorum daha çok küçük bide 2 yaşında :( çektiler cnm bişey çıkmadı çok şükür
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim kardeşim 3-4 yaşlarında düşmüştü alnına 3-4 dikiş atmışlardi ama hala izi var canım bilemedim inşallah kalmaz sizde öyle aman aman belli değil ama var yani 
(817 puan) tarafından
Peki bandajlı açınca sürdünüz mü estetik kreminden bize de yazdı doktor yara kapanınca sürmeye başla dedi
(4,700 puan) tarafından
Valla kzuum hiç hatırlamıyorum ki ben de 7-8 yaslarindaydim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun bu tür yaralar için kremler var ondan alın alacağınız eczanede çocuğu göster onlar anlatır size ne zaman kullanmaya başlamanız gerektiğini 
(817 puan) tarafından
Evet doktor yazdı zaten cnm dermatix diye bi krem yarası kapanınca sürmeye başlayacağız
0 oy
(236 puan) tarafından
Büyüdükçe cilt gerilecek geçer diye düşünüyorum daha yaşı çok küçük 
(817 puan) tarafından
İnşaAllah cnm geçer yaaa çok üzgünüm çok ağladı bugün içim acıdı onun o haline :(
(236 puan) tarafından
Kıyamam kuzuma ya benim kızımda 1 yaşında çok hareketli korkuyorum bi yerine bişey olacak diye
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yara iyileşince madecassol krem kullanın iz kalmaması için 
(817 puan) tarafından
Onu da duymuştum cnm ama doktor bize dermatix yazdı yara kapanınca kullanmaya başla dedi
(6,859 puan) tarafından
Oda olur cnm buda iyi ama yara iyice kapanınca yap cnm olurmu geçmiş olsn.
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Maalesef kalıyor . Kremi dene belki duzelebilir.
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Benim kolum cam kesti 4 ay önce iz kaldı  işallah kalmaz iz çocukta 
0 oy
(329 puan) tarafından

Ayy yavrum kıyamam geçmiş olsun nasıl durdu dikiş atılırken bizimkide alnını vurmuştu çok derin değildi yapıştırdılar ona bile hastaneyi inletti offf çokkk zorrrr yaaa Allah tekrarını göstermesin daha beterin den korusun tüm çocukları :(

0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kalabilir malesef geçmiş olsun canım benim kardeşim 2 yaşında bile değildi dudağının üst kısmını kapıya vurmuştu derin yarası vardı dikiş atmadı doktor gerek yok diye ama dudağı ve burnunu arasında yarılan kısmın izi duruyor 
0 oy
(337 puan) tarafından
Benimde oğlum düştü 2 3 yaşlarında falandı daha doğrusu kapının demir kısmına çarptı dili var ya kapının oraya dikiş atmadılar estetik bandı yaoistirdilar sonrası krem fakan vermişlerdi sürdüm ama yinede beyaz ince bu şekilde çok belli olmasada izi var yara taze iken hücre yenilerini krem kullan kuzum sudokrem iyi bi tercih olabilir yada doktora sorun en iyisini alin çok geçmiş olsun
0 oy
(790 puan) tarafından
Benim kızımın da oldu TV ünitesine yanağını vurdu acilde dikiş atacaklardi son anda bir doktor geldi dikiş atmayalım pansuman yapalım sen evde verdiğim kremi sür dedi epey azaldı dikkat etmek lazım ki gözüksün o da geçer insaAllah daha bebeler 
0 oy
(796 puan) tarafından
Cnm sukur bebwgim iymis  simdi iz kalirmi diye dusunme sukret insALLAH izde kalmaz 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Cok gecmis olsun allah esirgesin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 419 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Benvesen (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 669 göst.