0 oy
387 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar 3 yıldır Ankaradayım. Normalde öğretmenim ilk yıl çalıştım dershanede ama sonra hamile olunca bıraktım . 2 yıldır evdeyim 2 arkadaştan başka kimsem yok . Ne benim ne de eşimin ailesi var burada. O kadar çok bunaldım ki. 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ankara güzel Ankaram canım Ankaram ben doğma büyüme buralıyım çok severim memleketimi havası suyu sokaklardaki düzeni sakinliği herşeyi hoştur ☺️ hele insanı bambaşkadır ❤️ şu sevmedim diyen arkadaşlar güzelden anlamıyor bee ☺️
(23 puan) tarafından
Bende 3 yıldır buradayım çok gezemedim ama bende seviyorum aslında sakinliği çok hoşuma gidiyo yani ben bi problem yaşamadım burada :)
tarafından
Mutlaka gezmelisin canım :)
(23 puan) tarafından
İnşallah:)
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Ben Ankarada değilim ama arada geliyorum. Hangi semttesin ablam ,abim yani akrabalarimizin çoğu orda
(23 puan) tarafından
Altındağdayım Aydınlıkevler de sizinkiler nerede ?
(4,390 puan) tarafından
Bizimkiler bazısı Çankaya ama ablam yapracikta arabayla senin mesafen yarım saatlik.
(1,311 puan) tarafından
Babaanneme yakınsın. Kaç senedir ziyaret edemedim. Benim için bi  gidip elini op bari. Doğup buyudugum yer Altındağ egeden selamlar olsun.
(23 puan) tarafından
Ne güzell
(23 puan) tarafından
ahh keşke ne güzel olurdu.
0 oy
(218 puan) tarafından
Bende ankaradayim
(27,352 puan) tarafından
Hm anladım:)
(218 puan) tarafından
Siz nerede oturuyorsunuz :)
(27,352 puan) tarafından
Menderes tarafinda
(218 puan) tarafından
Oradan taşındım bende bu tarafa geldim :)
(27,352 puan) tarafından
:))) ne güzel
0 oy
(7,684 puan) tarafından
4 sene yaşadım ama hiç sevemedim tayin çıksa da gitsek diye bakıyordum bu sene çıktı tayin şükür 
(23 puan) tarafından
Ben seviyorum aslında ama kimse olmayınca çok anlamı olmuyor
(2,651 puan) tarafından
Gözünüz aydın doğduğumdan bu yana Ankaradayım ama ben bile sevemedim
(7,684 puan) tarafından
Normalde insan bir şehirden ayrılırken üzülür ya içimde gram üzüntü olmadı Bi tek Anıtkabir i özlüyorum
0 oy
(163 puan) tarafından

Tamam ogretmensin hamilesin die diraktn 2 arkadasn var  eeee ne guzel yasiyorsun işte cok guzel 

Ankarada yasiyorm napabilirim ....anlamadim
(23 puan) tarafından
Bir şey yapman için sormadım.  Sohbet kısmı değil mi burası. Soru kısmında sormadım farkındaysan . Bunaldığım için yalnızlıktan yazmak istedim .
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ben Ankarada yasiyorum ama pek sevmiyorum hele kışını ay ayazdan çocukla eve hapsoldum resmen
(23 puan) tarafından
Evet gerçekten çok soğuk . Çocuk olunca ekstra zor oluyor .
(2,651 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(131 puan) tarafından
3 sene olacak bende Ankara'da yaşıyorum tanıdık kimse yok apartmanda da bir Allah'ın kuluna gidip gelmem ama yapacak bir şey yok hayat böyle bunları takıp sıkıntıya girmeye de gerek yok
(23 puan) tarafından
Ben sıkılıyorum ya baya. Yani insan sohbet edicek birilerini arıyor.
0 oy
tarafından
Alakam olmayan postlara girmeye bayılıyorum ya :) ankarayı sadece gezmeye gittiğim için seviyorum alakasız ama Göksu parkıydı sanırım çok tatlış bir yer. Dikmen e gitmek istiyorum o da konudan alakasız ama Ankara güzeldir turist için 
(4,390 puan) tarafından
Göksu parkında az piknik yapmadık;d favorim carpisan arabalar ve dağ kızağı ;d o zamanlar annemin evi eryamandaydi
(23 puan) tarafından
Ayla12 çok hoşsun yaa . Güldürdün beni baya . Burda olsan tanşırdık . :)
tarafından
Üniversite zamanı geziyorduk ya şimdi çocuk falan 30 km zor gidiyorum keşke gelebilsem. Sakarım ben baya o yüzden her gittiğim yerde komik bir anım var :)
tarafından
Babs anne ilk orda görmüştüm dağ kızağı kaç kez bindim sayamadım inan çok güzel yer ya keşke yine gitsem
(23 puan) tarafından
Bende çocuk yokken gezme fırsatı buldum biraz ama dedğin gibi şu an her şey daha zor :) konuşmak bile iyi geldi:) bende çok sakarım
0 oy
tarafından
Bende Ankara dayım hiç arkadaşım Yok ben napıyım ya
(23 puan) tarafından
Neresindesinn
tarafından
Etimesgut da
(23 puan) tarafından
Benimde iki arkdaşım varda çalıştıkları için görüşemiyoruz. Eşimşn işinden dolayı burdayız bizde. Sen ne zamandır buradasın peki
tarafından
3yıl oldu evlendigim den beri Ankara dayım İlk pandemiden çıkamadık simdide salgın var insan korkudan başkasının yanına yaklasmaya Bir tane çocuk var da bende
0 oy
tarafından
Hangi şehirden geldin canım ? Bende 4 yıldır Ankara'dayım ama memleketimi çok özlüyorum.
tarafından
Aynen valla canım bana Antep'in taşı toprağı altın geliyor çocukluğum genç kızlığımı ailem orda
tarafından
Bende çok memnun oldum bu arada ☺️☺️
(23 puan) tarafından
Bende Kilis'te okudum . O yüzden Antep'e hep giderdik baya güzeldi. Siz neden burdasınız . Seninde kimsen yokmu eşinin ailesi falan
tarafından
Bende evlendim geldim canım eşim zaten teyzemin oğlu. Kaynanam yani teyzem burda iki kaynım burda kız kardeşim kaynimla evli oda burda 2 dayım annemin dayı oğlu vs.vs. hep burda Antep'i Ankara'ya taşıdık,:D
(23 puan) tarafından
Hahahaha yaaaa çok iyimişş:)) benim hiç kimsem yok yaaa ne eşimin ne benimmm bazen diyorum işim var benim burda koca şehirde :)
0 oy
(219 puan) tarafından
Bende Doğantepe de oturuyorum benimde hiç arkadaşım yok İstanbul'dan geldim 

Eşimin arkadaşlarının eşleri ile konuşuyoruz ama çokta samimi değilm mahallede bi abla var aramızda 10-15 yaş var o da çalışıyor bi onunla görüşürüm 
(3,767 puan) tarafından
Bnde Ankara'dayim Keçiören
İstanbul neresnnden geldin ben pendikk İstanbul'u çok ozledimm
(219 puan) tarafından
Bağcılardan geldim ben avrupa yakasından
(3,767 puan) tarafından
Himm iyi alisabildinmi Ankara'ya
(219 puan) tarafından
Alıştım alıştım sevdiğim memleketti zaten hep derdim gelin olursam Ankara'ya gelin olucam diye oldum da  tek zorlandığım yer marketlerin falan uzak olması her yere araba ile gitmek zorunda kalmam :D :D
(3,767 puan) tarafından
İyi ozmn :):)
0 oy
(9 puan) tarafından
Ben 32 senedir ankaradayim resmen inan doğum yaptım eve kapalı kalınca bütün arkadaşlarım yok oldu gitti
(23 puan) tarafından
Evde olunca sosyalleşemiyor insan.  Çocuk olunca iyice yalnızlaşıyoruz
0 oy
(807 puan) tarafından
Bende mamakdayim altinevlerde
(23 puan) tarafından
Yakın sayılırız yani ben çok bilmiyorum Ankara'yı gezme fırsatımda çok olmadı
(807 puan) tarafından
Evet yakın bende hafta sonu gezersem işte  bizm ilerisi aydinlikeveker
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Bende Altındağ dayım ☺️ kuzeyankarada oturuyoruz bizde 
(23 puan) tarafından
Bebişin var mı :)
(13,019 puan) tarafından
2.5 yaşında bir kızım var ☺️
Senin var mı :)
(23 puan) tarafından
Benimde 21 aylık oğlum var:)
(13,019 puan) tarafından
MaşAllah :) Allah bağışlasın
(23 puan) tarafından
Sağol canım seninde :)
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Bende Ankara dayım 5. 5 senedir evlilik sebebi ile bende alışamadım malesef bebeğim oldukdan sonra daha da zor oluyor tek arkadaşım yok eşimin işyerinden var bir kaç kişi onlar lada yanına gidince bir iki muhabbet ediyoruz okadar sevemedim bende Allah sabır versin
(23 puan) tarafından
Bende öyle yani birileri olsa arkadaş cevresi falan alışır aslında insan ben çalışırken bu kadar zorlanmıyordum. Dediğin gibi çocuk olunca eve tıkılıp kalıyorsun
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bende Ankaradayım burda doğdum büyüdüm evlenince keçiörene taşındık burayada hiç bir arkadaşım gelemiyor. Ancak ben demete gidersem görüşebiliyorum. Zor ya yalnızlık 1 hafta evden çıkmadığımda aşırı bunalmış oluyorum. Allah yardımcınız olsun iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah 
(23 puan) tarafından
Amin gerçekten çok zor bazen o kadar çok bunalıyorum ki .
(1,831 puan) tarafından
Bende yaşadım aynı şeyi 1 yıl hala eksik hissediyorum evlenene kadar çalışan sosyal hayatı olan biriydim çünkü. Ya alışacağız bu duruma ya bulacağız etrafımızda birilerini...
(23 puan) tarafından
Haklısınn.  Sanırım öyle olacak . Çalışınca her türlü çevren oluyor ama diğer türlü çok zor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 132 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 189 göst.
4 Nisan 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaa33 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,609 cevap

34,862 kullanıcı

...