0 oy
354 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,024 puan) tarafından
Kızlar herkese günaydın yılbaşında sıfır borç oluyoruz Allah nasip ederse sonunda kendime bişey alacam eşim söz verdi tencere seti alacam dedi araştır iyi bişey al dedi siz ne önerirsiniz lütfen fikir verin ben karaca biodiamond beğendim sizce iyi mi alan var mı 

26 Cevaplar

+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Karaca pişmanlıktır 
(1,024 puan) tarafından
Gerçekten mi
(2,369 puan) tarafından
Çaydanlığı var 30 senedir kullanıyorum gibi yıkıyorum rezalet hediye geldi bide
(1,024 puan) tarafından
Kız ben çeyiz aldım karacada ama çelik set vardı içinde çelikte de yemekler yapışıyor sevmiyorum
(2,369 puan) tarafından
Ya işte iyi değiller
(649 puan) tarafından
Tam yazacaktım karaca pişmanlıktır gerçeken
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Korkmaz al ben çok memnunum . Karaca çok çabuk yıpranıyor
(1,024 puan) tarafından
Granit mi döküm mu hangisi inan hiç bilmiyorum çünkü evlenince kaynanamın evinden getirmiştim idarelik kullanıyordum kendi setimi alacam ama sonunda:)
(2,746 puan) tarafından
Çelik tenceren var mı? Ben çelik için dedim ama karaca granitte de iyi değil
(1,024 puan) tarafından
Çelik tencere setim var granit yok :) inşallah alacam
0 oy
(265 puan) tarafından
Celikmi alican granitmi canm bi kac yorumda gordum karaca iyi deil diyorlardı
(1,024 puan) tarafından
Yok çelik vardı çeyiz setinin içinde granit alacam
(265 puan) tarafından
Iyice arastrip al cnm tencereler cok pahalı olmuş barı parasına deysin aldğın
(1,024 puan) tarafından
Kız eşimde öyle diyor iyice araştır öyle al dedi sonra iki sene kullanıp çöp olmasın dedi bende bilmiyorum hiç bir fikrim de yok
(265 puan) tarafından
Dogru soyluyor cnm çünkü cok pahalı olmuş bari alinca parasina deysin bnde granitim yok hiç dogumdan snra almayı düşünüyorum
0 oy
tarafından

image

Ceyizimde aldığım hem çelik hem granit öncü ydu geçen bunu takviye uygun görünce aldım çok şık tavsiye ederim

(1,024 puan) tarafından
Güzel mi kullanimi memnun kaldın mı
tarafından
Dediğim gibi evlenirkende aynı marka almistim 5 yıldır hala kullanıyorum hiç sorun yaşamadım yine aynı marka aldım şuan kullandığım çok olduğu için açmadım bunu
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Benimki schafer canım üç buçuk senedir kullanıyorum çok memnunum yanmıyor yakışmıyo ama hiç demir kaşık vurmadım içine gerçek granit 
(1,024 puan) tarafından
Bende sevmiyorum tahta kaşık kullanırım çelikte bile ama oda iyi diyorlar
0 oy
(347 puan) tarafından
Karaca biodiamond kullanıyorum memnunum 3 sene öncesinde 500 liraya almışım 7 parçasını iyiki almışım 
(1,024 puan) tarafından
Hadi ya şimdi 3500 gibi bir rakam ama yorumlar çok iyi Yemekteyizde de kullanıyorlar orda gördüm zaten çok hoşuma gitti
0 oy
(3,860 puan) tarafından
2 yıl önce  karacadan aldım tüm tencerelerimi tavalarımı hepsi mahvoldu. Sadece adı var cabuk yıpraniyor alma karaca emsan derimm... korkmaz taç  onlara bak bence. Bir de görerek  al internetten alma. Bazen yerel bilinmeyen markalar da cok iyi cıkabiliyor. Annem pazardan o.s.b diye bir markadan pilav tenceresi  almış  harika... hayırla  bitirmeyi nasip etsin rabbim borcunuzu. Borcu olanlara da kolaylık versin.
(1,024 puan) tarafından
Amin amin inşallah kız evlendigimden beri borç ödüyoruz bir çöp bile almadım idare ettim sonunda bitiyor çok mutluyum valla
(3,860 puan) tarafından
Senin adina ben de cok sevindim. Darisi bize. Vallahi biz de öyle  7 yil oldu ev araba vs derken hala ödüyoruz bakalım. Allah baska dert vermesin en azından karşılığı  var odedigimiz borçların. Kizima 150 tl ye okul ayakkabısi aldık  2 gün oncesi Gecen ben de esime diyorum Donummmm kalmadı donummmm evde giymeye bile yooookk diye ocaktan sonra alalım diyordu  :D
(1,024 puan) tarafından
Sen yine iyisin gel beni gör aldığım kazaklar artık delikler açılmış:) kaynanamı bekliyorum bir haftaya gelecek biraz parası var alışveriş için verecek bana istedim sağolsun yok demedi tamam dedi inan iki üç parça anca gelir herşey uçtu malesef
(3,860 puan) tarafından
Inanırimmm bacimmm inanırım.  Haďi bakalim birnsey kalmamış  cogu gitmis azı kalmış  .bizim  daha var borc ama esim ocaktan sonra zamli maaşa geçiyor  enflasyona göre borcumuz yoks döncek inşAllahhh.
(1,024 puan) tarafından
Hadi inşallah Allah'ın izniyle:)
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Çelik alacaksan Emsan düdüklü alacaksan Emsan granit alacaksan o da Emsan ben memnunum granit benmde yok ama annem gilde vardı çok memnnlar
(1,024 puan) tarafından
Granit alacam aynen bende arayistayim işte bakalım Allah'ın izniyle:)
(1,816 puan) tarafından
İnşallah canm alırsan burda paylaş yılbaşında bizimde borç bitiyor bende Alaçam inşallah
(1,024 puan) tarafından
Olur paylaşırım fikir olur başkalarına da :)
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Bende karaca var çok sevdiğimi söyleyemem ama biodiamond başka bişey..Ben en son falez blackline Şahan seti aldım çok memnunum 
(1,024 puan) tarafından
Hiç duymadım kız netten bakayım markaya
0 oy
(534 puan) tarafından
Canim benim de karaca ve inan çok pişmanım 2 yılda mahvoldular şimdi tekrar tencere seti almak zorundayım biodiamond nasıldır bilemem tabi benim yorumum karaca ile ilgili genel çünkü çelikler de çok kötü çıktı 
(1,024 puan) tarafından
Çelik bende memnun kalmadım yemekler yapışıyor
(534 puan) tarafından
Evet hem yemekler yapışıyor hemde çeliği sararıyor tabağa bardağı felan çok iyi ama tencereler kötü annem kahve makinesini aldı yeni oda berbat çıktı
0 oy
(394 puan) tarafından
Korkmaz al canım Karaca boş çevremde herkes pişman. Hatta bide lava döküm tencere al kendine et yemekleri harika oluyor onda
0 oy
tarafından
Emsan korkmaz taç bu üçüne bak derim 
0 oy
(1,729 puan) tarafından
Lines diye bir marka var araştırmanı tavsiye ederim. Hoşuna giderse alırsın. :)
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Karaca sakııııın alma rezil Bi marka. Madem iyi bişey alcan granit değil de döküm al daha sağlıklı ve kaliteli. Marka olarak da korkmaz  veya lava. 
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Ben 4 sene önce Karaca granit almıştım. İki tanesinin kapağı kırıldı. Birisi yandı. İçi dışı mahvoldu hep. Arkadasım da biogranit almıştı. Daha bikaç gün önce yıkarken kapak elinde patlamış elini iyi kesmişti. 
0 oy
(10,215 puan) tarafından
Ar yıldız çelik lava döküm Karaca asla diyeyim benim çeyiz çöp oldu
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Karaca alma canım 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Canım granite karaca pişmanlık 2 3 kullanımda soyuldu canım 
0 oy
tarafından

Borç bitmisken borca girelim diyorsun:D fiyatlar uçmuş uçmuuuuş