0 oy
553 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,465 puan) tarafından

Bunda ceviz rengide var ama 500 fark var bnde bütçeme uyana karar verdim ve düz beyaz olsun dedim görsel attım adama ayaklar farkı olabilir ama ona yakın olur dedi sizce nasıl kızlar ihtiyacım vardı bir kaç ay sonrada çocuklara şifonyer yaptırcam oda yok evukde bibelbise dolabım var ona da hepimizinkini koyuyorum şunu da ekliyim kızlar 1100 den 1000 e indirdik

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(3,140 puan) tarafından
Hazır al bence yaptırma daha pahalıya gelir.
(1,465 puan) tarafından
Hazır yok cnm zaten bizim burdaki mobilyacıya sordum 1500 dedi 4 raflıyada 1750 dedi
(3,140 puan) tarafından
O zaman iyi canım demekki fiyatlar artık o şekilde ben bayadir almıyorum böyle biseyelr ondan yüksek geldi
(1,465 puan) tarafından
Evet baya yüksek geçen sene komşumun söylediğine göre 1 milyara almış e malum bu sene herşeye zam  bi iğneye bile
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Beyazida güzel ama ceviz olan daha güzel 
(1,465 puan) tarafından
Evet bnmde içimde o kaldı ama 500 fazla söylüyor bn gelen yardım parasıyla alcam cnm yoksa hayatta alamazsım sıkıcam kendimi alıcam mecbur çünkü bizim ev bahçeli ve kapı önünde ıslanıyor ayakkabılar
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım kapı önüne daha uygun alanbilrisin aslında vardır bimde falan 200
(1,465 puan) tarafından
Bakımdım şuam için yok cnm şimdi geldim baktım perşembe günü mü  haftaya mı ne dedi gekecek ama kapaksız ve kitaplık o ve montaj falan yok mintaj bni düşündürüyor koca burda değil hoş olsa da o kaş yapayım derken göz çıkarır delik deşik eder
(2,369 puan) tarafından
Ay ben olsaydım kurardim
0 oy
(337 puan) tarafından
Bence uygnmua canım ama adama ade abi biraz daha ikram et ceviz rengi olan olsun madem Alican biraz fazla olsjn isteğin renk olsun bari
(1,465 puan) tarafından
Yapmıyor valla söyledim onda o kadar okur dedi cnm
(337 puan) tarafından
O zaman 1500 olsun isteğin renk olsun kuzum sonra pişman oluyor insan
(1,465 puan) tarafından
Yok ki kuzum zar zor yardım parasıyla alcam
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bizimde aynısı  var 370tl aldık 
(1,465 puan) tarafından
Suntalam mı yoksa mdf mi ne zaman aldınız birde
(2,297 puan) tarafından
Bi kaç ay önce aldk canm aynısı foto atılsa sana atardm
(1,465 puan) tarafından
Keşke o zaman alsaymışım
0 oy
(353 puan) tarafından
Neden yaptırıyorsun ki çok çok uyguna bulabilirsin internetten vivense olsun başka bir site olsun 
(1,465 puan) tarafından
Dediğiniz yere baktım simdi sizin söyledikleriniz suntalam var birdee montaj yok ki adam nakliye ve montajın onlara ait olduğunuz söyledi bn de yapamam eşimde burda değil
(353 puan) tarafından
İnternette büyük mobilya mağazası insanlar ordan alıyor herşeyi çok uygun çünkü bak bı eğer bulursan iptal et mobilyaciyi
(1,465 puan) tarafından
Baktım cnm 9 bin üzeri olduğu zaman kurulumu onlar yapıyormuş birde 4 raflı olan 770 ve suntalam mobilyası bnm baktığım 5 raflı ve mdf
(353 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(394 puan) tarafından
A101 de 8 rafli dolap 670 tl 1. Sınıf suntalam. Canım Bu fiyata alıyorsan Buda suntalam onu alman daha mantikli hatta 2 tane alsan yanyana daha güzel durur. Ürün demonte fakat iade işlemi kolay beğenmezsen hemen iade alıyorlar. Ben bu şekilde ayakkabılık gibi olandan anneme almistim 5 yıl önce. Şuan mutfakta kiler gibi kullaniyor gayet sağlam Bi araştır derim.
(1,465 puan) tarafından
Şuan var mı peki
(394 puan) tarafından
Evet var sitesine gir bak 15 gün içinde teslim ediliyorlar mağaza mağaza gezme siteden daha kolay kapına kadar cikariyolar
(1,465 puan) tarafından
Ne kadar dediniz fiyatına
0 oy
tarafından
İçi kullanışlı gözüküyor bence güzel 
(1,465 puan) tarafından
Adama dedim artık adam ayarlamış parçaları artık iptalde edemem kimileri markete şu ladara geliyor demiş içim soğudu baya
tarafından
Yooo bence güzel güle güle kullan
(1,465 puan) tarafından
Aman zaten artık adama dedim tekrardan iptal edemem
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Kız bunun.yerine çelik ayakkabılık alsan ya daha iyi 

(27,306 puan) tarafından
https://ty.gl/yw6x392lft

Harika ben kullanıyorum bu tür metal çelik olarak geçiyor
(1,465 puan) tarafından
Kız bu metal çelik miydi bn bunu mobilya sanıyordum anam bileydim bundan alırdım başından beri sağlamda olur bunlar
(27,306 puan) tarafından
Evet çok kullanışlı neyse artık nasip
(1,465 puan) tarafından
Aslında aklımdan şey geçti acaba o ayakkabılığı mutfağa mı bıraksam ıvız zıvırlarımı koyayım içine trendyoldan da o söylediğini alsam mı diye düşünmedim değil
(27,306 puan) tarafından
Olabilir yerin müsait ise ama ayakkabılık olarak aldığın dolap kullanışlı değil fazla
0 oy
tarafından
Trendyola falan baktin mı 
(1,465 puan) tarafından
Baktım cnm çoğu yerde kırık hasarlı geldiğini söyleyen var öyle olsa bn götüremem arabam yok artı kurulumunu da tek yapamam
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Güzel duruyo canım. Aslında ara ara bime a101e geliyo ya böyle. Annem de a101den almıştı. Ayakkabılık olarak kullanıyo onlar. 
(1,465 puan) tarafından
Herkes aynı şeyi söylemişte bana zor cnm getirmesi montajı falan
0 oy
(417 puan) tarafından
Ayaklar zaten plastık gelıyo canım bunlarda 
(1,465 puan) tarafından
Sağlam olsunda plastik olsun var sayalım cnm

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 159 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Fatmaaaa33 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
8 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 244 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu

377,295 soru

11,291,037 cevap

34,706 kullanıcı

...