0 oy
855 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından

Kaynanam kayinbabam çok sıkıntılı... Bi ton borçlarını ödedik onların elimizi avucunuzu yediler... kendimize ev alamadık yatırım yapamadık 4 yıllik evliyiz 7 aylık hamileyim ilk bebeğim... Daha çocuğum olmasın mı 4 yıl geçmiş... Gelmiş bana sen evde kocanla fındık kırıyorsun çocuk yapıyorsun oğlumun parasını yiyorsun calismiyorsun diyor... Sürekli calismiyorsun oğlumun parasını yiyorsun lafından bıktım... Kendilerine kayinbaba si ev araba aldı 70 yasindalar hala 90 yaşındaki kayinbaba si para gönderir biz göndeririz ne yapıyorlar bu kadar parayı bilmiyorum... Bıktım artık kaynana dan kayinbabamdan... Bebeğime beşik aldım kavga etti benle oğlumun parasını yeyin yeyin diye... Sinirden nasıl anlattım bilmiyorum ama napayim ben... Uzak şehirlerdeyiz ama telefon yetiyor... Sürekli eşimi arıyor görüntülü eve bakıyor yeni bisey almış mı diye bakıyor :( :( ben baş edemiyorum... 

53 Cevaplar

+2 oy
(15,224 puan) tarafından
Suc eşinde. O da gösteriyor mu evi bı de. Sen de çalış ki o daha çok para yesin. Derdi o. Terbiyesiz insan 
-Reklam-
+1 oy
(2,291 puan) tarafından
Kiz sen ezik misin diyemiyo musun sende kocanın parasini yiyorsun ben karışıyor muyum diye ne demek cocuk yapıyorsun oğlumun parasini yiyorsun kıskançlıkta devrim artık yuh kac yaşındasın sen nasıl bunlari söylemeye cesaret eder
+1 oy
(1,262 puan) tarafından
Benim kocam bana da cocuguma da  bakmak zorunda diyemedin mi vereceksin lafını, ben saygılıyımdır ama herkes yerini bilecek, o kadar da uzun boylu degil
(52 puan) tarafından
Oy verecektim veremedim yüzde yüz katılıyorum.
(1,262 puan) tarafından
Teşekkür ederim böyle insanlar evlendirmesin cocugunu gerçekten
(52 puan) tarafından
Rica ederim. Ama zaten anlamadığım gelin mi alıyorsun köle mi? Senin oğlunun parçasını toplasın, sana torun versin daha da çalışmıyorsun.
(52 puan) tarafından
Bence lafları söyleyip geçin Merve0032. O zaman kıymetli olursun çekinir senden.
0 oy
tarafından
Kayınvalide de olsa anneler her zaman baştacıdır ama böyle olanlarının ağzına da bir tane yapıştıtacaksın yani konuşturma bile böyle çirkin çirkin ne kadar ayıp ya.
(178 puan) tarafından
Hahahaa cok iyidi
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın böylelerini eşin ne diyor ya bunlara 
0 oy
(756 puan) tarafından
Böyle insanlarla diyaloga giremeyeceksin sen ne kadar söylesen de arsız oldukları için duymazlar. Evet yiyorum eşimden Allah razı olsun deyip geçeceksin. Amacına ulaşamayıp susacak bi süre sonra. Bu kötü düşünceli insanlar böyle olaylardan zevk alıyor burda okuduklarım kadarıyla 
(178 puan) tarafından
O kadar dogru dedinki cahile hayatta laf anlatamazsin sen sinirden sinire girmekle kalirsin vallahi ama sessizce mesafeyi koymalilar ilk basta da kocasi ne demek besik mi aldin ya yuh neler duyyoruz
(756 puan) tarafından
Aynen hem eşi susturacak hem de mesafe koyacak yoksa sinirden kendine olur olan
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kendisi de kocasının parasını yiyo bu iş böyledir onunki fesatlık 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Her şeyi söylemeyin 

Her şeyi söylemeyin

Her şeyi söylemeyin!!!
0 oy
tarafından
Sende desene oğlunuz da beni hizmetci olarak kullanıyor diye yemek yap temizlik yap bunlar için hizmetçi tutsun o zaman
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok konuşmasın da kendisi çalışsın terbiyesiz kadın
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Kendi kocasının parasını hiç yemiyormuymus kim yiyecekmis oğlunun parasini kimin yemesini istermiş acaba.Kendi kocasından göremediklerini oğlunun yapmasından rahatsız oluyor böyleleri takılma sen hiç üzülme herkes çalışmak zorunda mı (tabi calisirsan hayat bu kolunda bir bilezik olur bugün var yarın yokuz hayat neler getirir bilemeyiz ) çok ayıp kayin validenin yaptığı sen hiç birsey deme mesafeyi koru arama sorma kendi oğlu ile konuşsun saydirsin torunu için geldiğinde de mesafenin koru kendi huzuruna önüne bak.Golge etmesin böyleleri hayatınıza gönlünce imkanınca bebeğinin eksiklerini tamamla.
0 oy
(162 puan) tarafından
Boşver canım takma benim kayananmda isteme para ondan borçlarını ödesin diyor sanki ihtiyacım yokmuş gibi bende istiyorum çatır çatır harciyom parliyo oda
0 oy
(877 puan) tarafından
Pardon kocam varken başka adamın parasını mi yemem gerekiyordu k.bakma hata bende de
0 oy
(1,405 puan) tarafından
uzun diye okumadım başlığa göre yazayım sende totomu ye de 
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Kocanla çocuk mu yapıyorsun diyor, töbe estağfurullah kimden yapacaktın ki çok normal birşey değil mi bunu da ilk kez duydum 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Eşinde bitiyor olay bacım yedirmesin ihtiyaçları yoksa 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kendi ne b.k yiyormuş manyak kadın kafası iyi tepkinizi koyun sizde ağzınız var diliniz var 

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Kocamın parasını yemicem de sizin gibi onun bunun parasını mı yicem de. Ben olsam konuşmayı keserdim böyle biriyle. Senin kocanin ağzı yok mu cevap veremyor musunuz da konuşturuyorsunuz bunu.
0 oy
tarafından
Oğlun da benim emeklerimi yiyor deseydin, hayat müşterek, erkek çalışıyorsa kadin da çok özür dilerim e.şek gibi evde çalışıyor, ne maasi var ne sigortasi ne de ilerisi için bir garantisi. Kayinvaliden kimin parasını yemiş bu yaşına kadar acaba? 
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Oğlunun parası diye bişey  Yok o eve giren hersey ikinizin geri kafalı ya alttan alma ver lafı. Madem parayı çok düşünmüş evlendirmeseymis oğlunu hayret ya . Sinir oldum burda 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 448 göst.
3 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,024 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 635 göst.