0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından

Şimdi eşimden erken gebelikte testi istedim getirdi ve sonuç bu çıkmadı. Yani

image

i bu test 1 haftalık olsa bile çıkarıyormus 

13 Cevaplar

0 oy
(219 puan) tarafından
Kan verin bence içiniz tamamen rahat etsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
tahmin etmistim daha bende diger posta yazdim hadi gozun aydin daha dikkatli ol artik istersen 3 aylik igne yaptir o sute zarar vermiyor bende yapmistim 
(1,405 puan) tarafından
sağlık ocağın d a yaptırıyorlar mi
tarafından
igneyi eczaneden alip gidiyorsun canm orda yapiyorlar
(1,405 puan) tarafından
emziriyroim Bi sıkıntı olmaz demi
tarafından
bende emzirirken vurmustum cnm saglik ocagi dr. onerdi sende oncesinde sor istersen 1 aylik etkiliyir dedi ama 3 aylik etkilemiyormus
(1,405 puan) tarafından
tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Testin resmini bir daha çek at sana
(285 puan) tarafından
Buraya mi atım canm bı dk atıyorum bak ama
tarafından
Aynen canım. Bu testlerde biraz çizgi geç beliriyor on on beş dakikada erkense biraz geç belirir tekrar at ya da kan ver sen ya için rahatlasın
0 oy
(1,748 puan) tarafından
İnşallah canım gözün aydın olsun diyim. Sağlığın önemli. Yanlış anlama ama spirali takana kadar dikkat et yakınlaşma. Taktiktan sonra bile 2-3 şekilde korun çünkü kendin diyorsun söz konusu senin hayatın. Ve tekrar söylüyorum pekmez iç :)
(285 puan) tarafından
Ay canm valla sabah sabah baya iyi agladm 3 çocuğum var ve daha yaşım 23 hepsi korunduğuma rağmen oldu 3 aylık ine hap ne desen kullandım doktor yumurtaların çok fazla çalışıyor dedi geçen 3 ay önce masada kalcktm çok korktm evlatlarm napar diye
(113 puan) tarafından
Sevgili Lavin pekmez kısmını anlamadım desem jkdfghşsfjg
(285 puan) tarafından
Kan değerlerim düşük ya ondan diyor :))))
(1,748 puan) tarafından
Allah korusun canım. İçini ferah tut spiralini tak sonra prezervatif de kullan bu sefer önlemini sağlam al inşallah bişey olmaz. En azından bir kaç yıl geçsin vücudun kendine gelsin.
(1,748 puan) tarafından
Kan değerleri için dedim :)) çok iyi geliyor pekmez:)
(113 puan) tarafından
Haha tamamdır başını kaçırmışım dedim korunma ile ilgili ne alakası var :) :) :)
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Her ihtimale karsi bi kanda verin iciniz rahatlasin bu testlere pekde guven yok
(285 puan) tarafından
Evt öyle yapcm bugün sağlık ocağında asimiz var korunma yöntemi için ine vurdurcam 3 aylık zaten test ister yaptiririm
0 oy
(997 puan) tarafından
Canım en iyisi bir kan ver hemen öğrenirsin sonucu eğer negatif cikarsada ona göre spiral vs taktir hatta 4. Çocuğu istemiyorsan bağlayabilir sin hayatın söz konusu olduğu için Dr hamile kalma dediği için bildiğim kadri ile dinimizde o zaman izin var 
(285 puan) tarafından
23 yaşındayım diye bağlamadi doktor. Ama spiral takcam o yüzden test yaptırırım bugun
(997 puan) tarafından
Öyle iş mi olur bende 25 yaşındayım ama hayati risk oludugu iciin Dr m kendisi söyledi bağlayalım diye hem riskli kesinlikle hamile kalma diyor hem bağlamıyor onane canım sen istemiyorsan ben kendim 2 çocuğuma korunurken hamile kaldım birinde hap kullaniyordum diğerinde eşim korunuyordu burda spiral ile bile hamile kalanı okudum
(285 puan) tarafından
Dengesiz bı doktordu zaten eşimde dedi bağla diye baglamadi
(997 puan) tarafından
Bebeğin biraz toparlaninca başka Dr a git bence
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ben diğer testte de göremedim zaten..hem ilk aylarda adet düzensizliği olur. Ben doğumdan 10 ay sonra oldum 
0 oy
(8,851 puan) tarafından
Ben olsaydım koşa koşa kan vermeye giderdim 
(285 puan) tarafından
Gidicem smdi
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Aynı şey şuan bende banada dua edin kızlar post acicaktim valla şimdi 3 aylık oğlum var adet gormuyorum emziriyorum 3 gündür de baş dönmesi miğde bulantisi kusma var Yusuf Yusuf çekiyorum hamile kalıcak diye bebemi uyutayim önce sağlık ocağına gidip korunma ilaçları hakkında bilgi Alicam sonra eve gelirken de test Alicam 
(285 puan) tarafından
Sağlık ocağına gidince hemen test yaptır en etkili o bak benm ilk testte çıktı ikincide çıkmadı smdi gidip kan vercem emin olmak icin
(1,226 puan) tarafından
Burda kanı 8.30 ile 10 arasında alıyorlar sabah yetisemiyorum ki
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız bi kan testi vermedin mi sen daha bebem
0 oy
(16,118 puan) tarafından
Testler yanıltır sen kan ver için rahat etsin  yoksada çok iyi korun 
0 oy
(6,738 puan) tarafından
bunda yok sanki canım. En doğrusu kan vermek 
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Bencede hamile değilsin,ama hemen bir önlem al iğne falan vurul prezervatife asla güvenme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
0 oy
7 cevap 192 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ....... (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ....... (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,110 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❄❀GÖKTUĞ'UM❀❄ (6,907 puan) tarafından soruldu