0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar sitede görüştüğüm sadece bir tane komşum var kadın çok tatlı iyi biri hani kötü niyetli değil ama ne zaman bize gelse ben gitsem son üç dört buluşmada ikimizde esnemekten ölüyoruz bilmiyorum.ne olsa maşallah diyor kendide kendini kötü hissetti bugün geldi bize yine esnemekten bir hal olduk evinde agirlik var dedi oku okut dedi ama içten içe acaba onun mu nazarı degiyor diye düşünmeye başladım hani sevgidendir tamemen sevecen bir ablam o belli ama işte noluyor anlamıyoruz esnemekten bir hal oluyoruz bir komşu da daha böyle olmus o yüzden tedirgin oldum görüşmeyide kesmek istemem tek komşum bilmiyorum sizce nedendir nazarı çekiyor olabilirmi 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Psıkolojık de olabılır bırlere boyle nazar degırıyor dıye dusunduysenız esneyıp durursunuz, adacayı falan yak evde
(309 puan) tarafından
Yok kız hiç öyle düşünmedim iki üçtür birden oluyor ams artık psikolojik olabilir:)
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Benimde samimi olduğum arkadaşımın komşusu var ne zaman bizi görse gidip gelsek ağzımız yırtılıyor esnemeden söz değmezse göz değer derler 
(309 puan) tarafından
Valla bilmiyorum zaten yıldızım düşük Rabb'im esirgesin
(117 puan) tarafından
Amin canım
(872 puan) tarafından
Konuyla ilgili bisey diyemem. O da kendini okutsun. Belki ona nazar değmiş. Herzaman öyle olamamışsa. Yıldızım düşük ne demek?
(309 puan) tarafından
Nasil açıklarım bilemedim boyle bir yazı buldum hani hep boyle derler "Yıldız Düşüklüğü ne demek her insanın doğduğu andan itibaren yıldızı vardır. Ancak zamanla bazı enerji veren varlıkların yardımı, dış etkiler ve özellikle yapılan büyüler neticesinde kişinin yıldızı düşer. Yıldız düşüklüğü, kişinin kısmetinin kapalı yani bağlı olmasıyla orantılıdır.
0 oy
(583 puan) tarafından

Esniyorsanız nazar derler ama bilemedim tabi bol bol okuyun sirkeyle temizleyin evinizi her odanıza Kuranı kerîm koymaya çalışın <3 

(309 puan) tarafından
Siliecegm inşallah kızım uyusun teşekkür ederim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Herşeyin başı okumak ve üzerlik, sarmısak kabuğu ve soğan kabuğu,tuz,şeker   yak  komşun eve gelince yak o kokuyu çekin içinize evin heryerinj sarsın duman 
(309 puan) tarafından
Kız kadının yanında nasıl yapayim bunu resmen gözüm değiyor der gibi soğan sarımsak olmadan tuz ve şeker yaksam olmazmi sarımsak zaten hiç kullanmam
0 oy
(425 puan) tarafından
Benimde bi arkadaşım var bize geldimi esnemektek bı hal oluyoruz bide dalib gidiyor misafirin gelcek diyor sürekli 
(309 puan) tarafından
Aman ya ne bileyim neden oluyorsa böyle kadın kalktı gitti zaten o da kötü oldu esnemekten bayılacak olduk
0 oy
(938 puan) tarafından
Olabilir canım bazen bana da olur telefonla konuştuğum zaman esne esne kapatana kadar mahvolurum insanın ağırlığı sana çöküyor resmen o gelmeden oku kendine çocuklarına kapının önünü de sirkeyle sil canım o gelmeden gidince de sil insallah
(309 puan) tarafından
Demi aslinda bnde nazardan çok ağırlık gibi düşündüm hani ama işte sürekli olmaya başlayınca acaba mi diyor insan sileceğim inşallah biarzdan
(938 puan) tarafından
Rabbim korusun canim evinin icinde kuranı kerim oku dinle onun da çok faydası olur inşallah
(309 puan) tarafından
Öyle yaptım valla bugün kuran açtım dinledim sirkeli suyla sildim evimi elhamdülillah.Ben evlendim evleneli evim de hep ağırlık var Allah büyük ona sığınırız
0 oy
tarafından
Esnemek bulaşıcıdır,yeter ki biri esnemesin :D
(309 puan) tarafından
Ya tabi orası öyle belkide öyle denk geliyor bilemiyorum:)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kendisinin enerjisi ağır olabilir, bende eltime gittiğimde aynı oluyorum. Çok ağırlık hissediyorum 
(309 puan) tarafından
Evet buda aklıma geliyor sanırım bundan gibi yani enerjisi düşük böyle ağır gibi bilmiyorum Rabb'im hepimizi esirgesin inşallah
(5,492 puan) tarafından
Amin canım benim, sen o gittikten sonra evi adaçayı ile tütsüle
(309 puan) tarafından
Ya adacayim vardı ama tuttum geçen temizlikte attım hepsini ***** gibi olmaza alayım yine eşim arasıra içiyordu alırken çiçeklerini döküyor batıyor heryeri diye attum
(5,492 puan) tarafından
Tütsü olarak bayağı iyi tavsiye ederim
(309 puan) tarafından
İnşallah alırsam deniycem teşekkürler
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çok mu ağır acaba ağır olanlar öyle olurmuş öyle duymuştum mesela bi örgüye başlıyorsun hafif bi insam üstüne gitse o örgü çabuk bitermiş ama çok ağır biri yani yavaş uyuşuk biri üzerine gitse o örgü bitmek bilmezmiş kimilerinde de ağırlık yapar uyku yaparmış 
(1,465 puan) tarafından
Belkide ondandır cnm kız nasıl bişey bu postu açık okuduğumdan beridir esnemekten ağzım yırtılacak etkisi buraya kadar geldi :D
(309 puan) tarafından
Tövbe yarabbim sende ac kuran oku üfle ;)mahvolduk:))
(1,465 puan) tarafından
Yok anam namazım yok sana çok geçmiş olsun asıl her geldiğinde çekeceğin var :))
(309 puan) tarafından
İnşallah daha olmaz diyelim ozmaan :)
(1,465 puan) tarafından
İnşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (93 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 344 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy