0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,489 puan) tarafından
Bebeğimin topuk kanı değerinin biri yüksek çıkmış sebebi ne olabilir yaşayan oldumu

7 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Bilgilendirmeleri lazım seni aradılar mi 
(1,489 puan) tarafından
Yarın yeniden kan alacaklar başka bir şey demediler
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Bi akrabamın basına geldı daha çok bu durum tendırdıyotun aşırı kullanılmasından kaynaklanabılıyormus . Akrabamız verdiler topuk kanı yüksek çıktı gene yüksek çıkınca araştırma hastanesine dırek sevk ettıler oradakı doktor hergun kullanması ıcın ılac verdı her ay cagrıyor bu ay sonuç temız çıktı ama uzun bı sure ılac tedavısı olacakmıs . Gelısım veya zeka gerılgıı olabılme durumu troıtlerın yeterlı çalışmamasına fln sebeb olablrmıs bu durum . Kendını korkutma canm araştırma doktoruda bu ay sonuç temız getırmıyorum dıye düşünme gelır polis alır çocuğunu her ay gel kanına bakalım duruma göre zaten kesersek sorun kalmaz demıs olay cıddı yanı devlet artık çocukların pesıne düşüyor . Dedıgım gıbı kotu olmakta zorunda degıl doğum zamanı tendırdıyotun çok kullanımı bıle Yüksek cıkarabılıyormus emın olana kadar tedavı sadece. Hakkınızda hayırlısı olsun 
(1,489 puan) tarafından
İnşallah kötü bir şey çıkmaz ya
0 oy
tarafından
Yani ben bebegimin topuk kanı alındığında sormuştum çünkü iki kere alınıyor ilki alından 1 hafta Sonra da 2. Si alındı. Neden 2 kere veriyoruz bir sorun mu var dedim. Ebemizde sorun yok sağlık ocağında alınan zeka ve sma hastalığının kontrolü için oluyor eğer bir sıkıntı varsa sağlık bakanlığından aricaklar test tekrarlanicak dedi şükür temiz çıktı. 
(1,489 puan) tarafından
Kan değerleri yüksek çıktı kızımın çok korkuyorum
0 oy
tarafından
Yeni doğduğu için hormonları tam oturmamış olabiliyor ilki düşük yada yüksek çıkıp ikincisi normal çıkan çok insan var Rabbim korktuğuna uğratmasin canım 
(1,489 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(115 puan) tarafından
Bizde 4 defa verdik canim kuvezde kaldi 3 u onlR aldi her seferinde hemsire aradi tekrar aldirin uygunsuz cikmis djye en son normal saglik ocagina aldirdim cok sukur oradaki normal cikti o yuvarlaklar var o az bisey dolmazsa bile kabul etmiyomus, cok bekletilirse uygun saklanmazsa sonucun normal cikmamasina engelmis k 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yanlis bilgilendirmek istemem ama tiroidin b6or degeri yeni doğanda yüksek cikabiliyor ama topuktan mi yoksa kan tahlilinde mi cikiyordu hatirlamiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 213 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Zenan. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.