0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 3 aylık. Sadece mama veriyorum. Saat başı içtiği için 90 ml veriyorum. Ama 2 saat ve fazla zaman geçerse 120 ml veriyorum. Az mı yoksa yeterli midir.? Bir de günde yaklaşık 30 ml su veriyorum. Fazla mı 

5 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Canm yeterli geldi bana saat başı veriyorsun hemde ben ogluma iki saatte bir 90 veriyordum emin ol doyuyodur
tarafından
İnşallah doyuruyodur yaa
Teşekkürler yorumuz için :)
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Az az sık beslemek güzel reflü olmaz masallaj
tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim :)
0 oy
(807 puan) tarafından
Canm bnde 90 larda falan verydm ama iki uc saate bir veriydm doyuyor bnce anne sutu almiyor mu
tarafından
Yok canım hiç almıyor sadece mama
(807 puan) tarafından
Bnm ki anne sutude aliyordu yinede iyi bnce canm her saat veriyorsan
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kuzu 3 aylık bebek o kadar beslenmez ki! Mama kutusundaki tabloya göre bak 5 saatte bir 180 cc vermen lazım çok içiyorsa. Böyle giderse şeker hastası olur. 
tarafından
Kız bizimki 5 saat dursa veririm. Hadi bırak 5 saati 2 saat falan uyusa yine veririm ama yok. Hiç uykusu yok gündüzleri. 1-1buçuk saat bekliyorum tam acıksın diye öyle Mama veriyorum daha da istiyor bitince. Napıcam ben de bilmiyorum
(13,202 puan) tarafından
Benim de öyleydi. Eşimle kavga ettik minicik çocuğa diyet mi yaptırcan diye de o iş öyle değil cidden. 2 saat beklet 120 cc verdiğin bir sefer sonra komple biberonu yap bakalım ki ne kadar içiyor açken. Olması gereken maksimum 6 ölçek 180 cc. Hem uyur hem karnı doyar hem sağlıklı beslersin. Bu çok yanlış.
0 oy
(298 puan) tarafından
Benim bebeğinde mama içti hep ve bence yeterli canım, bebek doymazsa ister daha sana sinyalleri verir. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 280 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Minikii (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 74 göst.

381,421 soru

11,419,031 cevap

34,975 kullanıcı

...