0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Sınav düşük not aldığı için arkadaşı dalga gemiş. Kızı wc çağırmış hortum ile dövmüş sonra bıcaklıyarak öldürmüş. Allahım ne oluyoruz böyle sonumuz ne olacak. 

15 Cevaplar

0 oy
(1,723 puan) tarafından
Ayy evet şok oldum ya senin nerden aklına geldi böyle bir şey. 
(909 puan) tarafından
Yazık çoluk çocuk bile katil oluyor memlekette
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ay evet gördüm Allah'ım nasıl şok oldum ya 
(909 puan) tarafından
Bende yazıyı okudum şok oldum
0 oy
(7,504 puan) tarafından
Rabbim sen koru Allah'ım 
(909 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(52 puan) tarafından
Çocuklar internetten tv den şiddet görüntülerine maruz kalıyor. Akran zorbalığı da çok fazla. Biz ortaokuldayken en fazla saç saça giderdik. Ben onu bile yapmadım.
(909 puan) tarafından
Ya inan insan şok oluyor daha 12 yaşında nasıl bşr bir öfke. Acaba nasıl bir ailede büyüdü
(52 puan) tarafından
Evet küçükler ama artık akran zorbalığı okul öncesinde bile var. Üzülüyor insan evet ama devletçe, milletçe engel olunmalı.
0 oy
tarafından
Saçma sapan lise dizilerinde taciz tecavüz darp ne ararsan var tek suçlu onlar değil ama büyük etkisi var bence 
(909 puan) tarafından
Aynen canım diziler hep bir özenti
(2,438 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum, sadece dizi değil oyun, çizgi film vs videolarda bile korku dehşet paylaşılıyor. Anneler işe güce dalıp kaç tanesini takip edebiliyor acaba. Çocuğum küçük daha ama etrafımdan duyuyorum çok tuhaf şeyler gösteriyorlar çocuklara. Rabbim kötülüklerden, kötü insanlardan muhafaza etsin
0 oy
(2,898 puan) tarafından
Bizimki de izliyor ne olmuş yani demez insallah artik kimse. Kucucuk cocuklara sguit game i izlettirdiler. Kanli vahseyli tablet oyunlari. Ailelerin cocuklerin neyle vakit gecirdiginden haberi yok.
(2,438 puan) tarafından
He ya o film vardı. Çocuklukta ki olaylar aklımızdan çıkmıyor, bence bir neslide o filmle etkilediler. Herkes büyülü gibi izledi izletti. İstediklerine ulaşıyorlar
(909 puan) tarafından
Kimse ders çıkarmaz her zamanki gibi
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Bıçakla mı ne öldürmüştü galiba canım nerden buldu bıcağı nasıl aklına geldi 
(909 puan) tarafından
Hortum ile dövmüş sonra bıcaklıyarak öldürmüş.
(2,782 puan) tarafından
Allah'ım yarabbim okula göndermeyede korkar olcz
(4,157 puan) tarafından
Ogrencilerin uzerlerini ve esyalarini aramak yasak, evde getirmistir muhtemelen.
(2,782 puan) tarafından
O zaman herşey beklenir canım
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayyy şok oldum 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Evet ya rabbim sonumuzu hayır getirsin gerçekten nerwye gidiyoruz aklım.almiyor 
0 oy
(60 puan) tarafından
Bu akran zorbalığı ile içinde ne kadar toplum ahlakına uygun olmayacak davranışlar sergileyen benim bildiğim en az üç lise dizisi var hepside saçma sapan çocuklar özeniyorlar işte rtük niye kaldırmiyo  bu dizileri anlamıyorum Allah hepimizin  çocuğunu korusun ve iyilerle  karsilastirsin dunya nin çivisi çıktı artik
0 oy
(8,954 puan) tarafından
AA yok nerde olmus
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bizim çapraz binada 14 yaşında çocuk tecavüzden alındı evinden gecen hafta tecavüz etmiş bi kiza ben artık şaşırmıyorum. 
(1,634 puan) tarafından
Ciddi misin kiz
(1,368 puan) tarafından
Kiz vallaha. 1 ay önce filan da 13 yaşında erkek çocuğu en üst kattan attı kendini aşağı vefat etti. Ben anlamıyorum ne oluyo bu çocuklara.
(1,634 puan) tarafından
Ay Allah korusun yaa zaman kötü
0 oy
(872 puan) tarafından
O yüzden kendime ayıt bir ada olsun istiyorum gittikçe dünya kötü oluyor. Dünya değil. Insanlar. Yarın ne olacak. Allahım sen koru bizleri. 
0 oy
(48,371 puan) tarafından
boyle seyleri gördükçe.okul hayatı cok korkutuyo beni 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kıyamet alametleri resmen kanım dondu duyunca ortalık çalkalanıyor bu haberle aşlahım evlatlarımızı hayırlı insan et 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 484 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 518 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 506 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 498 göst.