0 oy
813 göst.
Diğer kategorisinde (1,376 puan) tarafından
Yoksa kendisimi surkli ben düzeltiyorum ama çok dağıtıyor valla gına geldi bende çok topluyumdur alırım geri katlar koyarm ama o öyle değil herşeyimi dağıtır 

60 Cevaplar

+1 oy
(633 puan) tarafından
Tabikide ben duzeltiyorum
(1,376 puan) tarafından
Dagitirmi yaa ben sürkli dolap düzeltiyorum biraz da takintiliyim bu konuda
(633 puan) tarafından
Dağıtıyor ya iyi gine bende biktm
(4,157 puan) tarafından
Dolabini kendi duzelten eş mi var ki?:))) benimki  duştan cikar begenme abuk subuk yumaklar koyar katli seyi.hayir hanginin ney oldugunu bikiosun madem giymicen niye katını bozuyorsun
-Reklam-
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Ee. Yok artık dolabınıda mı eşler düzeltsin şaşırdınız iyice zaten kıyafetler aynı yerde bizim görevimiz değil mi daha dur neler duyacağız 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Ben dokunmam düzeni var bozuldumu kızıyo oda benimkine dokunmuyo sadece yıkadıktan sonra yerine koyom
(1,376 puan) tarafından
Bizde düzen fln yok sweetshirt leri bile astm dagitmasn diye ama fayda etmedi
(7,375 puan) tarafından
Anladım benim eşimde dağınız kendine göre düzenli dokundurmuyo aklına gelirse düzenler
0 oy
(140 puan) tarafından
Ben düzeltirim arkamı döndüğüm gibi savaş alanına dönüşüyor 
(1,376 puan) tarafından
Bu ben
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bebekten fırsat buldukça düzeltirim dağınık değil benim gibi pek dağıtmaz
(1,376 puan) tarafından
Yaa eşim çok dağıtıyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Herseyi askıda olduğu için dağıtma şansı olmuyo sadece katlanan şeyleri afedersin çamaşırları onlar dışında bütün kıyafetleri askıda pantolonlarda dahil
(1,376 puan) tarafından
Bende askıya koydm ama giyiyor çıkarıyor atıyor dolaba gelişi güzel başla giyiyor bu defa
(9,626 puan) tarafından
Bizde çıkarılan kıyafet 1 gün bile giyilmis olsa tekrar dolaba girmiyo,o yüzden rahatım sanırım :)
(1,272 puan) tarafından
Denemek için bile giyip çıkarsa, onu Dolaba tekrar koyması için yürek yemesi gerek. Dağıtsın ama onu yapmasın. Acayip takıntılıyım o konuda nedense :)
(9,626 puan) tarafından
Bende öyleyim her konuda ama cok titizim diye değil dediğin gibi takıntılık  :D mesela koltuk halı örtülerini çırpıp geri sermem o örtüler yerinden çıktıysa yıkanmalı biri gelse başına kılıf geçirip yastık versem 1 saat bile kafasının altında dursa o kılıfı yıkarım karşımdakinin pis olduğunu düşündüğümden değil kesinlikle ama alışkanlık haline getirmişim 6 yıldır evlendigimden beri bu böyle gidiyo  :D
(1,272 puan) tarafından
Aynen canm bende öyleyim. Titizlikten değil biliyorum :) ama dolapta temiz çamaşır yeri yani. Denemek içinde olsa kullanılmış biseyi tekrar koymak hiç içime sinmez
0 oy
(210 puan) tarafından
Valla eşimi beni anlatmışsnz artk toplamaktan bıktım adam dagitmaktan bıkmadı artk o odaya gidince bende arkasından gidiyorum ne istiyorsunuz şöyle ben veririm diyorum:)
(1,376 puan) tarafından
Mantıklı :)
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Kız adamlar zaten çalışıyor sabah gidip akşam geliyorlar bide kalk dalabınımı düzelt diyecez   

Bence o kadarınıda yaparız 
(1,376 puan) tarafından
Dagitmasa gene en azından sürkli onada razıyım
(2,449 puan) tarafından
Yani çok dağınık biriyse sıkıntı tabi
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Ben düzeltiyorum dağınık değildir eşim
(1,376 puan) tarafından
Ne guzl dağınık değilse çok sık dagılmaz
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Hayır sadece arada bir söyleniyorum şunu şuraya koy şurası karışık diye Allah nasip ederse oğlumu da öyle yetiştirmek istiyorum kendi sorumluluğunu alsın her şeye ben yetişemem
(1,376 puan) tarafından
İnsallh öyle olur
0 oy
(649 puan) tarafından
Ooo benimkinin dolap düzenlemesini bi görseniz kazagin kolu içeri denk gelse onun icin yeterli olur. Mecbur ben el atiyorum
(1,376 puan) tarafından
Haha benimkide ters düz ne denk gelirse atar dolaba
0 oy
tarafından
Dağıtmadan alır hiç bozmaz . Ama ben arada silerim duzenlerim 
(1,376 puan) tarafından
Onada insan razı
0 oy
(302 puan) tarafından
Malesef ben düzeltirim o bozar 
(1,376 puan) tarafından
Çoğu öyle demk
0 oy
(7,706 puan) tarafından

Ben düzeltiyorum benim dolabım düzenli dururken onunki darma duman eskiden dağıldıkca düzeltirdim ama artık düzeltmiyorum ayda bir filan sürekli derli topluyken daha çabuk dağıtırdı şimdi eskisi gibi değil sanki 

Ama sinir oluyorum 1 elbise yada 1 atlet alacak bütün dolap darma duman oluyor :ermm:

(1,376 puan) tarafından
Maalsf öyle ama ben rahatsız olduğum için yapamıyorum gene gidip düzeltiyorum birde surgüyü açık birakir iyice gözüme batar
(7,706 puan) tarafından
Bende eskiden her gün düzeltirdim ama şuan ne vaktim var nede halim 3 çocukla
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Eşim çorabını bile bulamaz bensiz ben düzeltiyorum adam düzenli yerden birşey bulamıyor birde sen düzelt desem ne olur acaba :) 
(1,376 puan) tarafından
Bazıları daginik olunca daha kolay buluyor :)
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben sadece katladigimi yerine koyarim eşim dagitmaz düzenlidir 
(1,376 puan) tarafından
Ne güzl
0 oy
tarafından
Duzeltsem bile olmuyor en son kendin düzelt diyorum:)
(1,376 puan) tarafından
En iyisi :)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ben düzeltirim öğlen düzeltirim akşam savaş alanı
(1,376 puan) tarafından
Bizim durum demek
0 oy
tarafından

Dagıtmaz ben veririm gıyeceklerını genelde kendısı aldıgında da bozulduğu bellı olur ama bı sekılde toplu olur koyar yerıne benım katlama seklım farklı yapamaz onu o yuzden ben ardından bıdaha el atarım :D

(1,376 puan) tarafından
Okadar olur boşver :)
tarafından
En guzelı bızım vermemiz kafa rahat :D
0 oy
(1,311 puan) tarafından

Bugün bende bunu düşündüm her adam mı böyle diye. Aşağıdaki o Alaçam diye hepsini bozup bırakır :ermm:

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 65 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sabrettigim (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.