0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından
Kızlar dini konularda aklımda bir kaç soru var da danışabileceğim biri var mı ya da sizin de dahil olduğunuz WhatsApp grubu falan 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,148 puan) tarafından
Nacizane tavsiyem onemli konularda ise diyanet fetvaya yada diyanetin cevaplarina bakın. Watsap gruplari bana çokta mantıklı gelmiyor guveninirlik açısından. Burada cevaplanabilecek tarzdaysa sorun belki bilen çıkar 
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Soruyu sorsan belki bilen biri cikar
0 oy
(2,607 puan) tarafından
Sorabilirsiniz bildiğim birşeyse yardımcı olurum
0 oy
(913 puan) tarafından
Bildiğim bir konuysa yardımcı olurum canım bana sorabilirsin
(1,554 puan) tarafından
Ben sorsam mesela ben eşime haber vermeden arkadaşıma borç verdim sorsam kizmazdi ama o evde yoktu bende unuttum bu günah mı mesela birde adetliyim şuan süre okuyabilir miyim kızımı uyurken alışkanlık olmuş unutup okuyorum istemsizce bu günah mı aklıma geldikçe sorarım ben  şimdi:)
(913 puan) tarafından
Canım unuttuysan aklına gelince haber ver istersen günahını bilmiyorum ama para mevzuları eşten bence gizlenmemeli ne olur ne olmaz. Dua okuma konusu ise unutarak okuduğun sureler sorun olmaz aklına gelince bırak okumayı. Fatiha suresini başında besmele çekmeden okuyabilirsin ayet değil ama dualarin hepsini okuyabilirsin
0 oy
(211 puan) tarafından
Soruyu sorsaydın hem burda bilen çıkar yanıtlar hemde başka insanlar da bu bilgiden yararlanmış olurdu
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Canm grup arayana ladr kıtaplardan ara cevabını sımdıkıler cok değişik fetvaa verıyor:)
0 oy
(5,491 puan) tarafından
190 diyanet fetva hattını arayabilirsin yada ismailağa fetva hattına sorabilirsin

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 480 göst.
13 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 513 göst.
16 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 868 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 383 göst.