0 oy
558 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Kızlar bugün bebeğimin kontrolü vardı   aile hekimi gormek istedi. Biz yeni taşındık ilk defa bu hekime geldim erkek ti. Neyse girdim içeri bebeğime baktı sorun yok iyi dedi tam çıkarken ben snein dosyana baktım geri çekilme ile korunuyor mussun dedi. Evet dedim. Gidin adam akıllı ye eşin prezervatif kullansın yada sen spiral taktir dedi. Çocuk yaparken kolay bakarken zor dedi .ama gerçi yapması sana zor kocana kolay olur dedi. Ben niyetliydim sabah sabah olay çıkarmak istemedim ama oradan çıktıktan sonra çok pişman oldum. Keşke sizi ilgilendirmez bakan biziz.zorlugu bize siz işinizi yapın geçin deseydin. Hala kendine kızıyorum. .benmi yanlışım yoksa doktor sapık gibi mi

27 Cevaplar

+3 oy
(27,352 puan) tarafından

Uzaktan eğitim ile hekim olmuştur beyinsiz 

(986 puan) tarafından
Bildiğin sapık. Hic bir dk.burnunu sokmaz bu duruma. Biz aile hekimiyle baya samimiyiz hic hattini astığını girmedim.
Bize herşeyi anlatan hemşireler bile bu kadar illeri gitmiyor.
(27,352 puan) tarafından
Beyin yoksunu işte
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Doktorun üslubu yanlış sadece,geri kalan tüm dedikleri doğru.

Geri cekilmeyle korunma mi olur Allah aşkına, madem istemiyorsunuz ikinci çocuk başka korunma yolları seçin, adam üslubu dışında haklı yani söylediklerinde 
+1 oy
tarafından
Korunma yollari ile ilgili duzgunce (!) yonlendirse son derece hakli derim cunku geri cekilme bir korunma yontemi degil.

Ama haddini asmis, sacmalamis, terbiyesizlesmis. Densiz... İlla ki bir sorumlusu vardir oranin rahatsizligini dile getirebilirsin bence. 
0 oy
(598 puan) tarafından
Adam akıllı ye demek yaa tövbe yarabbim Daha neler duyacağız şikayet et bence 
(7,121 puan) tarafından
Ye değil kız . Adam akıllı ya korunun demiş :):)
(598 puan) tarafından
Adam akıllı ye yazmış işte yukarda:):):):):):):)
(7,121 puan) tarafından
Ya esin demiş yada sen demiş :):) Allah seni ne yapmaya
(598 puan) tarafından
İçim fesat Benim yaaa Allah beni adam ede:):):):):)
(7,121 puan) tarafından
Amin :)
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ağzım açık okudum şaka gibi ayrıca ilk kez duyuyorum dosyalarımizn içinde nasıl korundugumuzu neden yazarlar benim ikinci hamileligim sağlık ocağında hiç sormadılar bile 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ay ben sok daha neler ve sen sustunmu bu sozlere karsi
(473 puan) tarafından
Kız diyom ya niyetliydim fln bide inan öyle şok oldum ki dondum kaldım. Sonrasinda bende çok pişman oldum ama geçti
(2,011 puan) tarafından
Valla soyledigi cok terbiyesizlik o ne öyle doktordur anladık da o kdr da deil
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Ne hakla böyle bişey diyo hadsize bak ya
0 oy
tarafından
Doktor öyle söylediğinde ağzının payını verebilirdin e- nabızdan doktor değişikliği yapabilirsin 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Bu laubalilik değil. Terbiyesizlik .
0 oy
tarafından
Patavatsız pislik ya . Ağzına sicaydin ya oracıkta sanane benim nasıl korunacagimdan lan serefsz
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sapık değil canım sadece çok açık konuşuyorlar bence ama keşke ters yapsaydın bizdede kadın vardı bi anda eşimi çağırdı spiral takalım falan bende istemiyorum spiral zor oluyormuş dedim yok falan eşimde bişey demedi ama baya açık açık seninki gibi anlattı yani tel iyi yaptığı ikinci gidişimde benim tansiyonum çok düşüktür eşime yardımcı ol bebeğe birazda sen bak anne dinlensin diye kızdı
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Tam bir geri zekalı adam 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Keşke haddini bildirseydin sapik herif
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Herkes kızmış doktora da ... Adam sapıklık yapmamış . Geri çekilmek korunma yöntemi degili sana sert gelen bir algiyla anlatmış . Daha güzel korunun demenin  ters tarafından anlatmış . Yoksa bayan doktorun bana hastaların içinde git sana jel surecekler canım bilmem ne açılacak diye bağırarak söyledi . Ama erkek olsaydı sapik mı olurdu . Bayan di ama ben utandım:) ama onlar için normal bunlar 
0 oy
tarafından
Sen aile hekimini degistir canım en iyisi yoksa bu adamı her gördüğünde sinirlerin ziplayacak 
0 oy
tarafından
Ben sordukları hiçbir soruya cevap vermiyorum, neyle korunduğum devleti ilgilendirmez. Okuldan eve gelen kağıtlardaki pek çok bilgiyi de doldurmuyorum. Onlara ne! 

Adam tam terbiyesiz bu arada, lütfen şikayet edin ve doktorunuzu değiştirin 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Sana söyleme şekli yanlış canm yoksa doğru diyor adam.benim eski aile hekimim de hemşire de sorardı bana nasıl korunuyorsunuz diye hep eşim derdim susardım oda hamilelik şüphesi olursa geliri kaydınızı yapin derdi yani bazıları anlatma şekli farklı olabiliyor 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
E nabizdan aldığın hizmeti değerlendir. Düşük puan ver. Yazacaklarıni da yaz
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hemen cimeee şikayet edin basiretini bağlanmış yoksa sizde cevap verirdiniz
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ayy dengsız. Aile hekımı degıstırmek artık cok kolay canım. E devletten kendın degıstırebilıyorsun. Aile hekımını özellikle bayan seç her konuda rahat rahat konusursun.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenibiranne-00 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 52 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda123456789 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,985 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,646 cevap

34,855 kullanıcı

...