0 oy
47 göst.
Diğer kategorisinde (805 puan) tarafından
Bugün doktora gittim çok şükür herşey yolunda kullandığım magnezyum vitamin bide kan ilacı var bunlara ek bugün balık yağı verdi unuttum niye verdiğinide sormadım aranizda gebelikte kullanan oldu mu ne tür bir faydası var 

6 Cevaplar

0 oy
(78 puan) tarafından
Ben kullandım canım, takviye işte omega 
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Balık omega içeriyor haftada kesin iki üç yiyorsan kullanma ama buğulama olacak dedi bana doktor. Doğurana kadar kullandım. Aşırı faydalı bir vitamin. Zeka ve bağışıklık sistemini destekliyor. 
(805 puan) tarafından
Hiç balık yemek ve sevmem
(13,202 puan) tarafından
O zaman al
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bebeğin beyin gelişimi için özellikle son 3 ayda kullanmak çok etkili mutlaka kullan
(805 puan) tarafından
Mutlaka alicam teşekkür ederim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ben kullandım balik yemiyordum çünkü OMEGA üç hem bebeği güzel gelistiriyor hem zeka yönünden olumlu etkiliyor içtim yani doktor zarar verecek birşey vermez zaten canım sende iç birde ben son güne kadar kustugum halde yemek yiyemedim kendim hamilelikte zayıfladım ama bebeğim kilosu güzeldi bunu içtiğim vitaminlere bağlıyorum OMEGA üçe falan bağlı gelişti bebek bence çünkü günde iki lokma anca yiyebildim onuda kusuyordum bebeğim kilosu iyiydi ona rağmen gelişimi hep önden gitti 
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Veriyolar canım artık ilk gebeliğmde vermedi bunda kullanıyorum 
0 oy
(57 puan) tarafından
Bana doktorum verdi günde 2 tane ama 1 tane kullanıyorum midemi bulandirdigi için. Bebegin zeka gelişimi için çok önemli ayni zamanda süt olması için de etkili olduğunu söyledi doktorum
(805 puan) tarafından
Teşekkür ederim mutlaka alicanm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 92 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 107 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (96 puan) tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...