0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından
Kızlqr nedeni ne olabilir ya taktm ara ara batma hisi oluyo 

5 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla bazen bende de oluyo canm tam göğsümun ortasında oluyo hatta
(1,233 puan) tarafından
Şusıralar hep stresliym ondan kesin
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından
Canım ben üşütünce oluyor kaslar sertleşiyor ondan 
(1,233 puan) tarafından
He olabilir hırıltıöda var
(410 puan) tarafından
Ondandır canm
0 oy
(872 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla göğüs kafesinde mi ağrı? Bak benim de oluyor. Özellikle doğumdan sonra başladı. Göğüs kafesinin tam ortasında. Bir ağrı var. Yan yattığımda oluyor. Bir kemik gibi sertlik var.
(100 puan) tarafından
Ben bu yuzden hastanede yatiyorum dogumdan sonra kal yetmezligi yapti gògüs agrisi belli süre sonra nefes daralması yaşiosun sırta vuruyo kardiyologa gidin ben ihmal ettim simdi hastanede yatiom
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Kardiyolojiye geçen ay gittim .kalbimde sancılar vardı.  Benlik bisey yok dedi mideni doktora göster dedi. Bakayım randevulara olmadi dahiliyeden randevu alıp derdimi anlatırım o yönlendirir.
(100 puan) tarafından
Gecmis olsun  bende gittigimde grip demisti iyi dr denk gelceksin yoksam umursamiolar
(872 puan) tarafından
Aynen. Her doktora gittiğimde dua edecem artık iyi bir doktora denk geleyim diye:) saol.
0 oy
(328 puan) tarafından
Ben bir ara kalbimde sorun var diyordum o denli agri sancma oluyordu. O dönemlerde stresli dönemlerdi pandemi ölen öleneydi. O dönem geçtikten sonra olmadı
(1,233 puan) tarafından
Kas olabilir diyo gogle amca baklm rabnim beterinden korusun
(328 puan) tarafından
Olur olur. Kasda olur stresdende olur. Beni annem kardiologa götürdü hatta)) oda hiçbirşeyi yok bunun dedi. Somra biraz rahat oldumki kalbim değil)
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Aynı şikayet ile gittim usg istedi yaptırmadım muayne etti eğer sırta kola giriyorsa meme ağrısı değil kas ağrısı dir dedi Dr elle muayene etti sorun çıkmadı ama geçmiş değil ve bu sorun bu sene çok kişide var bayanlarda göğüs ağrısı batması bıçak saplanmasi ve aşırı uyku hali.

(1,233 puan) tarafından
Evt uyku halide var ya
(27,351 puan) tarafından
Maalesef

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 44 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 13 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (392 puan) tarafından soruldu

378,872 soru

11,340,373 cevap

34,807 kullanıcı