0 oy
58 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Ayın 22 sinde trendyoldan alışveriş yaptım 24 ünde kargoya verilmiş. İstanbul'daki şube İstanbul'daki adrese getirecek ama kargoya verildiği günden beri aynı şubede bekliyor yolda yazıyor ama hiç faaliyet yok. Bugün müşteri hizmetlerini aradım kız yolda gözüküyor diyo. Onu bende görüyorum diyorum ki nasıl bir yol Çin'den gelmiyo İstanbul'da bı ilçeden bı ilçeye getirecekler. Kız hala yolda diyo. Bide cam eşya inşallah başına bişey gelmemiştir. Ne yapabilirim sizce. PTT olsa getirdi şimdiye dedim kapattım 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benm kargo da var mngde halen gelmedi Zonguldak'tan İstanbul'a gelecek pazar günü sipariş vermiştim buhün kargolanmış daha..yoğun var dediler kasım ayı kampanyaları yüzünden
(1,311 puan) tarafından
Ben taa geçen hafta salı günü verdim siparişi hala yok aynı şubede hiç bı hareket yok. Ondan sonra aldıklarım bile geldi bunlar gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(763 puan) tarafından
Dağıtım günlerini bekliyo olabilirler yada yolda aktarmada bi sorun olmuş olabilir canım bekle pazartesiye kadar
(1,311 puan) tarafından
Bekliyorum zaten elimden başka bişey gelmiyor. Ama hala ilk şubede yani hiç yola çıkmamış
(763 puan) tarafından
O zaman şubeyi arayın mutlaka bugün

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 397 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mutluu annee (378 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 350 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glhnmhmmd (469 puan) tarafından soruldu