0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar kızım 6 aylık ve hiç uykuya rahat dalamiyor. 6 dan beri ayakta sıfır uyku. 2 yaşında oğlum var o çoktan uyudu bu kız beni benden aldı resmen. Gecede uyumaz hiç. Bay bay nihgt damla aldım 1+2 kere kullandım hiç bir faydasını görmedim kullanmaktan vazgectim. Oğlumda işe yarıyor kızımda yaramıyor. Doktorumuz atarax damla var dedi onu kullandim o bile uyutmadi, ne yapmam lazım. Gündüz uyutma dediler uyutmadim tam huysuzlandı. Bende artık kafayı yemek üzereyim. Ne yapmam lazım bir fikri olan var mı. Gündüz 2 kere uyuyor yarım saat yarım saat sadece o kadar gece de çok kalkar ağlar. 

2 Cevaplar

0 oy
(2,014 puan) tarafından
Atarax alerji ilacı doktorun bunu sırf uyusun diye verdiğine inanamıyorum. Tek çare uyku eğitimi. Şimdi gelir bırak çocuk ne zaman uyumak isterse o zaman uyusun diyenler. Ama o dönemde çocukların en çok ihtiyacı olan şey uyku. Uykuyu sevmeyen çocuk yoktur,uyumayı bilmeyen çocuk vardır. Muhtemelen uykusu vardır ama belki sallanarak ,belki sadece yatarak , pışpışlanarak vs uyumak istiyor.İnstagram kullanıyosan baldananne diye bi sayfa var ben onun paylaşımlarıyla kızımı uykuya alıştırdım. 20 aylığız halada bozulmadı.
-Reklam-
0 oy
tarafından
O doktor merdiven altı doktor mu?

Atarax kullandım tam 8 yıl. Beynim uyuşurdu resmen. Antidepresan gibi birşey o. Diğeri ise gündüz uyumayan cocuk uykusunu almayan cocuk gece asla düzgün uyumaz. Yani çok nadirdir uyuyan. Gündüz yor uykusuz kalsın gece uyur asla doğru mantık değil. O doktora gitmeyi bir daha gözden geçir.

Ayrıca tek çare uyku eğitimi alman. Almış faydasını görmüş biri olarak söylüyorum. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 207 göst.
13 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 91 göst.
0 oy
6 cevap 65 göst.
7 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap

34,870 kullanıcı

...