0 oy
561 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (872 puan) tarafından
Selam kızlar. Kızımın cildi çok ama çok hassas. Doğduğundan bu güne kadar Prima Premium care bezini kullanıyorduk. Başka bezlere geçtiğimizde pişik yapıyor. Goon bezini denedik onun da mutlu bebek serisi az çok iyi geldi. Bu aralar madi durumumuz ağır  yani borclarimiz var kredi var. Eşimin maaşı ful kredi ödemeye gidicek bu ay. Ben de e bebekten indirimdeyken 2 paket bez sipariş verdim ama hala da elime ulaşmadı. Baktım bezimiz az kaldı gittim baby turco aldım. Dünden beri kızımın bez bölgesi kızarmış. Kremler sürdüm. Bu arada bezini bekletmeden sık  sık  degistiriyorum. Prima da 108 tane bezi 550 liradan asyasi yok. Bize 1 aya yetmez. Mecbur alternatif aramak zorunda kaldım. 360 liraya 200 tane goon gelecekti o da yok şimdi. Baby turco 'yu da 170 liraya almışım 72 tane. Şimdi de kendime kızıyorum alsaydım primayi diye. Bu fiyatlara ne olacak ya. Fiyatlara mi kızayım fakirliğe mi kızayım kendime mi kızayım cimrilik yaptığım için. Primayi da hava atmak için değil mecbur olduğum için alıyordum. Ina da gücümüz yok şimdi.

14 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Elde yikamali pmuk bezler var onlari al madem hassas cocugun onlari kullan hem tek seferlik dgl hemde daha uygun olur
(872 puan) tarafından
Öyle mi hi denemedim. Alayım bi deneyelim. Saol.
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Molfix külot bez oneririm Cnm denedin mi hiç külot olanı ama 
(872 puan) tarafından
Yok canım oni denemedim. Arkadaşımın kızı da prima kullanıyordu fiona geçmişler o önerdi. Bir dahakisinde deneyecem. Umarım bize de iyi gelir.
(6,859 puan) tarafından
Molfix cırtlı gerçekten begenmedm ama külot pamuklu beline kdr yumuşacık ben çok bez denedim slepy fln on basar
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Malesef her bebeğe her bez iyi gelmiyor bizimde sleepy pişik yapmıştı baby turco çok iyi gelmişti gerçekten zor bu devirde 
(872 puan) tarafından
Sleepy bize de pişik yaptı canım. E bebegin  bezleri de pişik yaptı. Fiyatlar her gün artıyor. Ne olacak yarın bilemiyorum.
(1,024 puan) tarafından
Benimde Ocak ta doğumum olacak Allah'ın izniyle biz ne yapacaz hiç bilmiyorum
(872 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Ben de yazacaktım. Ikinci çocuk yapmaya korkuyoruz bu fiyatlarla. Çoğu eşyaları kızımın olanları kullanırız ama bezler de aşırı derece pahalı.
(365 puan) tarafından
baby turcoyu dene bencede kız kardeşimin oğlu cildi çok hassas bu iyi gelmişti toptan alrsan takip etssn yakalarsn
(872 puan) tarafından
Roza 2123 zaten baby turco pişik yapıyor şimdi. Bem de reklamdan gördüm pamuklu zeytinyağlı falan denildiği için aldim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı şeyden muzdaribim ben de sleepy iyi geldi ufak tefek kızarnalar oluyor ama pişik yapmıyor. 2 yaşına kadar prima premium care kullandık ve çaresizce dönmek zorunda kaldım. 600 TL ye bez mi olur allasen yaa! İnsaf. Kendimden keser yine de alırım diyordum ama faturalar o biçim eşim tek başına çalışan. Çok üzülüyorum ben de
(872 puan) tarafından
Ben de yemem içmem ama kızıma alırım. Ama bu ay imkansızdı. 1 aya yetmez o 108 tane. Yanı 600 liraya 3 tanesi 2 aya anca yeter. Ah kuzum ya. Inşallah önümüzdeki ay alırım Primayi.
(13,202 puan) tarafından
İnşallah kuzum. açmayı deniyorum konuşmadığı için anlamıyor daha. İnşallah çabuk çıkar bezden kızın.  Yok 5 kutu olarak düşün 2 ay gidiyor bizde de ayda 1500₺ bez parası gerçekten çok zor.
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Baby turco gerçekten kötü ya benimkini de pişik yapıyor. Molfix aktif bebek veya pure soft ve Prima premium care dönüşümlü kullanıyorum ben de. Molfix de gayet güzel pişik yapmıyor tavsiye ederim.
(872 puan) tarafından
Saol teşekkür ederim. Yukarıda da önerdi bir arkadaş. Deneyecem.
0 oy
tarafından
Doğduğundan beri her bezi aldım taktım hiç biri pişik yapmadı o yüzden hangisi ucuzsa onu alıyorum mecburen sana vazelin öneriyorum her bez değiştirmeye mutlaka vazelin sür her yerine
(872 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ben doğduğundan beri BİM'in markasini kullanıyorum gayet güzel bizim de paramız yok diye değil marka bana saçma geliyor o kadar para verilir mi beze
(872 puan) tarafından
Işte biz de mecbur kaldığımız için primayi alıyoruz canım. Bak şimdi nasıl pişman oluyorum. Keşke benim kizim da böyle hassas olmasaydı ben de marka isim için fazla para vermesem.
0 oy
(1,246 puan) tarafından
YouTube prema sundari videosunu izle canım tuvalet iletişimi videosu. Madem hassasmış belki erken bıraktırmak istersin bezi hem bebekte rahatlar. Dene bi bence 
(872 puan) tarafından
Saol canım. Bem de çok isterdim bırakmasını. Günler soğudu diye tuvalet eğitimini erkelerim. ama ızlicem senin dediğini.
(1,246 puan) tarafından
Dene canım dene hem maddi hem manevi eziyet yani onun canının acıması bile insanı vicdanen yoruyo.
0 oy
tarafından
Malesef Banu turco iyi gelmiyor cildi hassas olanlara ben şikayette de bulundum inceledik birşey yok dediler birde aynı bezden hediye gönderdiler bende Molfix mavi paket kullanıyorum yada baby me iyi yine e bebeğin markası
(872 puan) tarafından
Biz de sleepy baby me goonun  premiumunu kullandık pişik yaptı başka bisey denemedim korktum. . Goon mutlu bebek iyi gibi geldi. Şimdi de baby turco aldım. Pişmanım. Ama bakalım o dediğim milis deneyecem küçük paket alip
0 oy
tarafından
Molfix pure soft güzel. Deneyebilirsin.
(872 puan) tarafından
Saol teşekkür ederim
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canjm o kdr bez değiştirene kdr keşke prima alsaydın nerdeyse aynı paraya gelmis tamam adet farkı var 
(1,634 puan) tarafından
Malesef senin büyük talihsizlik olmus canim
(872 puan) tarafından
Niye benim talihsizliğin olmuş. Niye insanlar öyle ya. Bisey anlatıyorsun senden hata ararlar. Kime anlatıyorum. Bilseydim yapmazdım diye. Goon 200 adet 360 lira oluyor. Prima 108 tanesi en ucuzu 550-600 lira. Siparişimi verdim bekliyorum. 10 gün geçti aradan. Getirmediler daha.
(1,634 puan) tarafından
Hala getirmemiş olmaları talihsizlik canım onu kastettim
(872 puan) tarafından
O zaman özür dilerim. Talihsizlik kelimenim anlamını bilemedim. Hata bende. Vicdan yapıyorum. Keşke öyle olmasaydı.
(1,634 puan) tarafından
Yok canım özür dilencek bisey yok insanlık hali
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Cesit çok belki  poposu  diğerlerinede  alışır  sleppy natürel molfix a101bitane  beyaz  pakette  bezi  var  bak onuda  deneyebilirsin
(872 puan) tarafından
Saol canım.
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Off çok pahalı yaa ben ilkte can bebe sonra sleppy kullandım şimdi ikinciye hamileyim inşallah bakalım ne olacak 
(872 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına almanı nasip etsin canim
(1,248 puan) tarafından
Amin inşallah cnm ♥️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Evet herşey pahalı ama konu çocuk olunca paradan kaçmaman lazım canım dediğin gibi cimrilik yapmayıp alsaydın keşke pişik çok zor olur yani 
(872 puan) tarafından
Yanı bu güne kadar kullanabildiğimiz kadar kullandık. Bu ay ama imkansız. Kendim yemem içmem ama kızıma alırım.
(6,441 puan) tarafından
Bu indirimlerde stoklasaydınn durumun el veriyorsa açıkcası abimde çok bez denedi pişikten dolayı bimin bezini aldı arkadaşı önermiş bizimkine iyi geldi diye bende doğduğundan beri onu kullanıyorum hamileyim sleepy yada onu alıcam yine bim pahalandı diye sleepy diyorum onuda mecburiyetten biminki kremli gibi
(872 puan) tarafından
Imkanımız olduğunda indirimlere alıyoruz 2 3 4 koli ne kadara gücümüz yetiyorsa. Ama düşün yani 600 tl den 1 koli artık stok yapamıyoruz. Indirim olsa da 500 tl olur 1 kolisi . 2000 lira bir anda bez için harcamak çok ama çok zor.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 185 göst.
0 oy
5 cevap 389 göst.
+1 oy
5 cevap 422 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu

379,896 soru