0 oy
1,772 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Bugün dolabım da kaynanamın bana düğünümde taktiği sahte altını buldum şimdi diyeceksiniz niye atmadin çöpe hala sakliyorsun diye şimdi ben onu bilerek sakladım çünkü şuan kaynım nişanlı ve kaynanam o kıza dünyanın altinini almış sahte değil bildiginiz gerçek ve kaynanam o kızı dillerden dusurmuyor daha nisanliyken bile ağızlarına sicmasina rağmen :))) bende düğüne gittiğim de aynen o altını onun biricik gelinine iade etmeyi düşünüyorum sorarlarsa senin kaynanan takmıştı bana düğünde derim :)))) 

44 Cevaplar

+9 oy
(1,246 puan) tarafından
Kızın ne suçu var burda kaynanan yapmış sana bunu kız mı yapmış yani saçma ve gereksiz bi hareket bence...
tarafından
İki kardeşin arasını da bozuyor bunun gibiler
tarafından
düzenlendi
Tşk ederim kuzum saol yaa benim de çocuklarım var oğlumda kızım da var ben böyle yapsam Allah ileride benim de önüme getirmeyecegi ne malum ben Allah'tan korkarım bana yapılan çok kötü bişey varsa hesabını sorarım
Bu arkadaş da hatayi orda yapmış o altını eşinin yanında kaynanasını verecekti neden sahte taktın diye yine güzel bi uslubla tabiki
Ben 9 yılık gelinim daha kaynanama sus demedim ne olursa olsun büyüğüm yaa eşimin hatri için bile asla söylemem
(1,246 puan) tarafından
İşte tavır ve üslûp çok önemli. Benim kaynanam da bir sürü şey yaptı belki bilerek belki bilmeyerek tek bi gün saygısızlık yapmadım. Yanındaki oğluna çok değer verir bize de bunu hissettirir ama tek bi gün ne eşimi doldurdum ne yüzüne bişey dedim. İlerde evlenince de eltime bu şekilde davranmam Allah şaşırtmasın cidden. Her konuda çocuklar bizi örnek alıyo o yüzden sürekli gelişmeli dikkat etmeliyiz. Umarım post sahibi de anlat hatasını..
(799 puan) tarafından
MasaAllah ne güzel demo kardeşin dediğine de katılıyorum sen bugun o kayananaya zulm ediyor sun rezil edicem diyorsun
Senin gelinin sana ne eder.
Sana bir şey yapıldı ise
Yetişkin olan yaşını almış biri... olgun biri bunu yapmaz buna çok alındığını meselesini kişinin kendisi ile çözer
.yooook ben o olgunlukda deyılım dersen hakkımı helal etmiyorum der oturur Ahiret de buyuk mahkemeye bırakır...
Ama insanların en özel gununde saçmalamak dikkat çekmek
Çocuksu
tarafından
Aynen öyle çocuksu ve ömür boyu hep onun yüzüne vurulacak işte eltisi sahte altın takmış diye hani kimse demezki kaynanasinin ona taktigi sahte altını takmış. Herkese rezil olacak ömrü boyunca artık ve kocasıyla da huzuru bozulacak kardeşimin düğününde böyle bişey yaptın bizi rezil ettin diye
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İyi de eltinin bir suçu yok ki ,kaynananın hıncını neden hiç bir şeyden haberi olmayan bir insandan çıkartıyorsun
+1 oy
(734 puan) tarafından
Sen bence pisklojik destek al o şahısın suçu yok tamamen kayınvaliden suçu onla konuş biraz modern ol geri kafalı eski kafa olma 
0 oy
tarafından
Kaynananın taktıgı kesin mı pekı ahshshd
(3,205 puan) tarafından
Bnde de sahte takilar alerji yapiyor
(1,405 puan) tarafından
benim. bünyem fakir ne güzel zengin hastalıklarınız var :))))))

takılıyorum
(2,687 puan) tarafından
Benim gorumcede ayni sahte bisey taksa kasinmaya başliyo kipkirmizi oluyo
(2,259 puan) tarafından
Metal alerjisi oluyor altın ve gümüş harici takilanlar alerji yapıyor
tarafından
Gözde oluyor canım bende de var metal takinca oluyor kızarıklık kaşıntı ama hastanelik olacak kadar mı bilmiyorum
0 oy
(688 puan) tarafından
Aile yadigarı kaynanam bana takarken bu gelinden geline el değiştirecek diye tembihledi de ve tak düğünde gelinin kaynanasindan aile yadigarı sahte bilezik diye okut
(4,390 puan) tarafından
Kız bu çok komik olur ;D
0 oy
(7,640 puan) tarafından
Aman bosver ya
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Eltinin bunda ne suçu var???
(85 puan) tarafından
Onunda baya suçu var bazı meseleler oldu o yüzden
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bence yanlış yapacağım şey canım kaynananın dana yaptığını sen neden eltine yapacaksın anlamadım kaynanala çok sorununu 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
O kizin konuyla alakasi bile yok neden ona veriyorsun ki
(85 puan) tarafından
Bazı meseleler oldu ondan
0 oy
(7,682 puan) tarafından
O kaynananın ayıbı. hem de evlenecek gelinin ne alakası var sanki o dedi sahte altın al tak diye bu sefer de sen dillerden düşmezsin sahte altın takan kıskanç elti olarak
(85 puan) tarafından
Onunda alakası var bazi meseleler oldu
(7,682 puan) tarafından
Kız mı sahte altın takin demiş ne alakası var. Herkes kendi kalitesini belli eder sen de yaptığınla kendi kaliteni belli edersin
0 oy
(1,386 puan) tarafından

Hahaaa isabet olur bence de :D

(85 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benimkide elinde çeyrek var kinada avucuma koymamak için baya dil döktü. İyiki naz yapmışım kaynima taktığım son paramla aldığım altinmış. Getirip takmazdi bile
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Valla çok iyi fikir,sahte derse sana eltin düğünden sonra falan sende bilmemezlige yat deki aaa bana onu Kaynanam takmıştı öyle mi diye safa yatarsın :) 
(85 puan) tarafından
Hakedene hakettiği gibi davranmak boynumuzun borcudur:))
0 oy
(613 puan) tarafından
Ya başka işin gücün mü yok bırak eltini kaynananı kendi hayatına bak ne geçicek eline böyle yapınca hiç mantıklı gelmedi bana
(85 puan) tarafından
Hiç birşey sadece hakedene hakettiği gibi davranicaksin hepsi bu
(613 puan) tarafından
Benim yapacağım bir şey değil bu bana göre kendi kaliteni düşürürsün seninde şuan kaynanandan ne farkın kalacak saçma sapan hesaplar oyunlar
(85 puan) tarafından
Hiçte bile kaynanam çok evlat ayırıyor benim küçük kaynım evli aramızda 1 ay falan var kaynanam bize diyor ki siz usulsüz evlendiniz kaynimla eşime diyor ha bende delirdim dedim niye sizin oğullarınız bizi kerhaneden mı aldı bak laflarına dikakt et ağzını yırtarım dedim o yüzden bu kadar kin az bile
(613 puan) tarafından
Siz bilirsiniz kendi hayatınız ama bence yapmayın kendinize başka uğraşlar bulun bence. puzzle yapın kitap okuyun.
0 oy
tarafından
Böyle bişey yapma kaynanan yüzünden eltinle kötü olma düğün anilari unutulmaz olan sana olur kaynana olmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım kızın bir suçu yok ki sürekli yüz yüze geleceksiniz sen kaynana laf söyle bence kıza değil 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Onunda suçu var demişsin yorumlarda ama kaynanan sana onu takmışsa bu konuyla ne alakası var  ? Eltin mi alıp vermiş al anne bunu tak diye . Bi tuhafsıniz ya. Ben evlenirken eltim bana bunu yapsa ulan ben ne alaka derim. Kaynanan ile aranda ne varsa bana ne hallet canın nasıl istiyorsa. Daha konuşmam bile. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
O altını neden takmışlar peki açıklaması ne oldu?
0 oy
tarafından
Fesatlıktan çatlamışsın. Kız sen evlenirken var mıydı? Bu konunun onunla ne alakası var. Çok basit bir hareket. 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Peki kızla ne alakası var sahte altının 

İlgili bir soru bulunamadı

379,933 soru

11,373,580 cevap

34,855 kullanıcı

...