0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim kız kardeşim gecen ruyasinsa abdest alip namaz kildigini gormus, kizkardesim acikti benim ve kapanmaya karar verdi kapanmiş ama illaki nefis devreye giriyo nefsiyle bogusuyo, acilmak istemiyo sizde dua edermisiniz vesveselerden kurtulsun insAllah cunku bende aciktim bende zorladim kendimi kizkardesiminde bu yolda ilerlemesini istiyorum dualarinizda benim bacimida bulundurandan Allah razi olsun. ♡♡♡

2 Cevaplar

+1 oy
(47 puan) tarafından

Rabbim size hakkıyla ortunmeyi nasip etsin canım. Şeytanın vesvesesinden uzak tutsun ınsllh. Bende ilk kapandigimda boyleydim sürekli açılmak istiyordum ama şimdi kısa kolluyla kaynanam gile iniyim rahatsız oluyorum .rabbim kardesine de sanada kolaylık versin .Allahin ayetini başımızın üstünde taşıyoruz elbette şeytanın zoruna gidecek .bizede böyle vesvese verecek .ama biz rabbimize sıgindikca hiçbir şey bizi yolumuzdan donduremez 

tarafından
Ay kuzum Allah razi olsun sendeeeen. <3
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allahin izniyle insaAllah kardesin girmis oldugi yoldan donmez.rabbim bu guzelligi kardesine nasip etmis devamida gelsin insaAllah .

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 804 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yakamozzzz (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 325 göst.
9 Ekim 2019 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 14,619 göst.
9 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...