0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cancağızlarim beni bilen bilir bebeğimin kilo sorunu var bir koç mama denedik sma Aptamil Bebelac gold en son denedim aşırı gaz yaptı bugün humana gördüm o nasıl kullanan varmı kilo aldırır mı gaz yapar mi

10 Cevaplar

0 oy
(4,391 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum. Ben bebelac gold AR kullanıyorum bebeğim şuan 14 aylık yine gaz sancısı var. Vicol damla var onuda kullanıyorum 
(636 puan) tarafından
Bebelac Gold çok gaz yaptı ya bizdede
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
sma hipp dene birde . sma cok yagli bi mama belki ise yarar
(636 puan) tarafından
Okumadınız sanırım tam sma 3 ay denedim olmadı malesef
(3,794 puan) tarafından
onceki postalarini okumadim burda sma ismi gecmedigi icin onerdim
(636 puan) tarafından
Pardon ama olmuş t9 sma yi ama yazmia
0 oy
(909 puan) tarafından
Bebegim 4 aylikken hic kilo almamisti doktor tavsiyesi ile celia adinda bi mama kullandik iyi geldi mama icmeyen bebegim onu sevdi gaz falanda yapmadı eczaneler de ve Trendyol da var
(636 puan) tarafından
İlk defa duydum bu mamayı kilo aldırdı mi peki
(909 puan) tarafından
Evet bende  ilk defa duydum doktor kilo alimj az diye verdi sağlık ocağına daha gidemedm canm kilosunu bilmiyorum o yüzden
(636 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim sağolun
0 oy
(553 puan) tarafından
Humana ilk ay kullandim ben memnundum.  Yalnız son kullanma tarihine dikkat edin alırsanız sıkıntılı olabiliyor 
(636 puan) tarafından
Bakayım bı teşekkür ederim sağolun peki kilo aldirdimi
(553 puan) tarafından
Bir ayda bir kilo almisti ayin yarısında az anne sütü de verdim ama mama ağırlıklı idi
(636 puan) tarafından
Biz 5 aylığız ve anne sütü almıyor artık denesemmi bı diye düşünüyorum hiç kilo almadı sma da Aptamil de Bebelac
(553 puan) tarafından
Yani inanın bilmiyorum biz mesela hipp de denedik oda iyi gelmişti ama fiyat uygun diye bu daha mantıklı geldi
Sonra aldığım eczane son kullanma tarihi yakın diye vermek istemedi alamadım bende deniyorum bebelac fln da denedim humana bi tık daha iyi. Mesela hipp de yediği gibi büyük tuvaletini yapıyordu. Her bebek farklı
(636 puan) tarafından
Denemek lazım o zaman teşekkür ederim sağolun ☺️
0 oy
(3,367 puan) tarafından
Canım sma denedin mi o guzel besliyor
(636 puan) tarafından
Evet yazdinda postumda sma optipro 3 ay denedim
0 oy
(564 puan) tarafından
Oğlumda sma kullandım 14 aylık olana kadar gaz kabızlık vs yapmamıştı. Ama şimdi kızıma kullanınca hem gaz yaptı hem kabız oldu. Bebelac aldım o da aynı şekilde. Sonra belki inek sütü alerjisi vardır diye düşünüp keçi sütlü baby goat aldım gaz sorunu yarı yarıya düzeldi diyebilirim. Tam yağlı keçi sütünden Türkiye de üretiliyor. Tadını bilmiyorum ama kokusu kötü ama kızım tık demedi içiyor :) bebeğin 3 aydan büyük değilse dene yoksa tadı hoşuna gitmeyip içmeyebilir. Yorumlarında tadını beğenmedi yazanlar olmuştu çünkü mamanın
(636 puan) tarafından
5 aylık baby goat mamasını bende zamanında burada sordum çoğu içmedi bebeğim demisti
(564 puan) tarafından
5 aylıksa damak tadı gelişmeye başladığı için hoşuna gitmeyip içmeyebilir.
(636 puan) tarafından
Bendede içmez onu
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Evolvia onenirim çok iyi 
(636 puan) tarafından
Evolvia baktım bugünde içeriği vitaminleri az ama
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hipp dene canım 
(636 puan) tarafından
Hipp bide onu deneyeyim bakalım teşekkür ederim sağolun ☺️
0 oy
tarafından
Mamaya fantomalt karıştır güzel kilo aldırıyor ben kullandım her 30 CC mama için bir kaşık fantomalt 
(636 puan) tarafından
Fantomalt da nedir ilk defa duydum
tarafından
Yaşlılarda bebeklerde kilo alımı için kullanılıyor 9 ay kullandım ogluma
(636 puan) tarafından
Araştırma yapayım teşekkür ederim sağolun ☺️
tarafından
Rica ederim link attayim özelden
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Şuanda anne sütüne en yakın bir tek keçi sütü var golden goat diye bir mama var o çok iyi yorumlarını da okuyabilirsiniz gaz falan da yapmıyor hemde anne sütü ile birebir isterseniz bir araştırın pişman olmazsınız bence
(636 puan) tarafından
Geçen gün burada post açmıştım bu mama için genelinin bebesi yememiş tadı kötüymüş yoksa araştırdım onu
(2,104 puan) tarafından
Doğrudur ama dedikleri baby goat benim dediğim golden goat ikisi çok farklı içerik olarak benim teyzem kullanıyordu kızına bir reklam vardı ya eskiden tekerlek reklamı ordaki o michelin bebeği gibi boğum boğumdu
(636 puan) tarafından
Maşallah ya darısı bize olsun
(2,104 puan) tarafından
Amin ama dediğim gibi baby goat ile golden goat farklı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 182 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mahir efemmm (41 puan) tarafından soruldu
0 oy