0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde (2,121 puan) tarafından

Dün bize 1 günlüğüne yatılı olarak geldi para konusu açıldı yanımda 20 tl tek var benimde falan dedi eşim bu sabah oğluma bez almam için 50 tl verdi allahım bnde şuan o kadar sıkışmış durumdayım ki maddi yonden mama almam lazım bez almam lazım neyse eşim sabah ben vcden çıkarken 50 tl verdi lavabonun orda askıda eşimin pantalonu vardı ıslanmasın diye oraya koydum unuttum öyle orda sonra alırım dedim bu öğlen kuzenimin eşi gorumcemle alışverişe cıktı tam 50 tl lik alışveriş yapmıştı 30 biberon çorap abur cubur falan almıştı hiç aklıma gelmedi sormak sonra aksam oldu o eve gotti bende pantolona gözüm çarptı para mi alayim ordan dedim bi baktım para yok altını üstüne getirdim evin cunki elimde ki tek para  ve oğluma bez ve mama almam lazım ama ortada yok ya bi düşündüm taşlar yerine otururdu bugün banyoda kızınin başını yıkadı ve bende 20 dakikalığına ayrıldım evden o esnada almış cunki çantamı da kurcalamış çantam darma dağın olmuş parayı ararken fark ettim neyde bu gittikten sonra ortada paran yok basından kaynar sular döküldü 22 yaşında bnde 22 yaşındayım ve adım gibi eminim cunki iyice düşündüm ve karar verdim herkese de sordum şimdi ben bu kadına ne söylemeliyim bana skil verin içinde kalırsa olurum benim oğlumun riskini çaldı ve dilenci gibi benden eşya isteyip durdu oğlumun eşyalarına göz koymuştu yok şunu ver yok su pijama bizin olsun çok yüzsüz ve yüz vermeme rağmen geldi napayım sindi ben :angry::unsure:

18 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
ALLAH a havale et birdaha da muhattap olma
(2,121 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Öyle mi yapayım
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Söyle param nerede de sen en son banyoda kızınj yıkadın de 
(2,121 puan) tarafından
Kabul etmicek haliyle bilmiyorum söylersem ortalık çok karışacak
0 oy
(571 puan) tarafından
Sen biliyorsun ama elle tutulur kanit yok bide sen kotu olma Allaha havale et mesafe koy bence
(2,121 puan) tarafından
Tek seçenek bu sanırım o kadar üzgünüm ki elimdeki son paraydı offf
0 oy
tarafından
Eve cagir telefonuda ses kaydini ac soyle onada benim evime giren cikan olmadi prayi sen aldin biliyorum.de.nasil boyle birsey yaptin de yuzune vur yani ses kaydinida kaydet belki.kabul eder sucunu kabul etmesse allaha havale et..
(2,121 puan) tarafından
Bi daha gelmez apar topar gitmek istedi zaten gitti sanırım hesabı allaha kaldı ne diyelim böylelerinden uzak durup allaha haveke etmek varmış
tarafından
Oyle canim allah bildigi gibi yapsin kendinden ciksin insallah aldigi beddualar..
0 oy
tarafından
Bosver canım inkar eder zaten eşine dedinmi bu konuyu 
(2,121 puan) tarafından
Önün çaldığını söylemedim henüz zaten onunda kuzenin eşi eşimle ekrabayiz paranın ortada olmadığını biliyor ama onun çaldığını bilmiyor
tarafından
Söyle bnce durumunu anlat
(2,121 puan) tarafından
Anlattım zavallim anlamıyor gözümle girmedim diyor ama bitti gitti yapacak birşey yok allaha bıraktım
0 oy
tarafından
Şmdi ona söylerseniz bana iftira atıyor vs gibi dedikodu eder Allaha havale et ama Bi daha asla konuşma muhattap olma evine de alma 
(2,121 puan) tarafından
Evet cnm başka seçenek bırakmadı yemeğimi yatağını kıyafetimi makyajıma kadar verdim paylaştım buymuş demmeki insanlık buymuş
tarafından
Çok ayıp etmiş eşine anlattın mı
(2,121 puan) tarafından
Anlattım adam şoka girdi çok üzüldü
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Esine soyle canim bir daha da evin icjne onlari almak istemedigini soyle simdi sen kadina soylersen inkar edip olay cikartacak uzaklasin onlardan esinde uzaklassin gorusmeyin gelmek istediklerinde de bahane uydurun gelmeyin diyin 
(2,121 puan) tarafından
Yok zaten bitti kesinlikle bi şekilde  beyan ederim ben yanına bırakmam
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Birsey desen uste çıkmaya çalışacak asla almadım diyecek ama sen de kim aldıysa burnundan fitil fitil gelsin de insansa anlar zaten.cok üzüldüm senin adına canım.
(2,121 puan) tarafından
Bnde çok üzüldüm kapandı gitti yapacak birşey yok o kadar değer verdim yemeğimi yatağını kıyafetimi makyajıma kadar verdim paylaştım buymuş demmeki insanlık
(5,938 puan) tarafından
Evine sokmayacaksın bir daha asla canım
0 oy
(341 puan) tarafından
Bence söyleme cünkü olay cok kötü yerlere gidicek bu sefer hatasizken sen hatali görüneceksin hic bisey deme ama mesafeni koru artik gitme gelmek istediginde de müsait olmadigini söyle artik 1 2 3 artik oda gelmez Allaha havale et sonucta cocugunun rizkini calmissa biyerden cikar 
0 oy
(628 puan) tarafından

En güzeli onu arayıp paranı bulamadığını o gün kimse gelmediğini ve sen gördünde bir yere mi koydun söyle. En azından anlasın hatasını. Yok der inkâr edersede kusura bakma söyle sana güvenim kalmadı artık bize gelmeni istemiyorum diye belirt. Böyle birşey yapan yarın herşeyi yapar. Takını çalar, yarın kocanı bile çalar böylesi. Kalmasıda yanlış zaten sizde. 

(2,121 puan) tarafından
Benim eşim akrabam oda bizim akraba kaynanalarla aynı havludayız eşime yabancı olsa asla izin vermem zaten oda başka şehirden geldi zaten
0 oy
(94 puan) tarafından
Hiç bir şey verme canim ve para konusunu hiç açma mesafeni koy hatta mesafeni hissettir bundan sonra böyle dersin
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Görünce çaktırmadan nu muhabbeti aç ve hal ve hareketlerine bak çaldıysa afallar zaten belli eder kendini. Çok üzüldüm canım yaa
0 oy
tarafından

İnsan ekmek yediği sofraya ihanet edecekse yazıklar olsun ..

Ben senin yerinde olsam msj atardım söylerdim sabah oraya eli 50 TL birqkmsm çocuğa bez almak için ben bir ara senin elinde gördüm nereye biraktin derim...

Saklama bence 
0 oy
tarafından
canım kımseye soyleme , esıne soylesen ılerde basına kalar sızın akrabalar soyle boyle dıye , 
0 oy
tarafından
Basının gözünün sadakası olsun o artık bir daha da evine falan alama o kadını bu gün 50 tl ni çalan yarın bir gün daha büyük meblalara gözünü diker amam deyim 
0 oy
(63 puan) tarafından
Bence utandirmalisin birdaha asla evine kabul etmemelisin derim bu gün seni evin yarin bir baßkasi derim ben utandım resmen burdaya okurken 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ay kıyamam sana yaa terbiyesize bak sen cocuguna haram yedirdi resmen Allah cıkarır sorar hesabını sen içini ferah tut. İstanbuldaysan valla ben alayım cocugun mamasını ulaştırayım içim acıdı yaa ne vicdansız insan var
(2,121 puan) tarafından
Yok kuzum allah razı olsun bi şekilde borçla alırım ben sadece elimdeki sonn paraydı böyle yapması bile bile zoruma gitti
(25,224 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun :(((
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kesinlikle birdaha muhattap olup evine sokma nankör kadın 
(2,121 puan) tarafından
Evet cnm başka yol yok cunki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 458 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayattelasi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy