0 oy
657 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Bugün duydum bunu daha babam benim için benden değil demiş evli 4 çocuk annesiyim çok dagildim kimseye anlatamıyorum nasıl anlatılır ki böyle bişey anneme soramiyorun çünkü aklımıza babamın kim olabilecegiyle ilgili bir ihtimal geldi ben dagildim kızlar bu saatten sonra annemin yüzüne bakmicam o ayrı ama bana akıl verin ne yapmam lazım çok dagildim kızlar Allah aşkına bişey söyleyin 

13 Cevaplar

0 oy
(8,986 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayat film gibi boşa demiyorlar ya sadece oralarda olur sanıyoruz....

Rabbım yardımcın olsun ne diyecegimi bilemedim tahmin ettik demişsin bildiğin biri mi
(636 puan) tarafından
Evet çok yakin
(8,986 puan) tarafından
Bu daha da zor galiba.. o biliyor mu acaba
(368 puan) tarafından
Canım buda cok tuhaf degıl mı nasıl şüphe duyarsın ki birinden. Neye istinaden. Annen onunla arasında bsıy mı varda. Bu da cok tuhaf degıl mı. Nasıl süphe duyarsın. Bu süpheyı duyman zaten. İhtimal vermıssın sen. Anlamına gelir.
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bu babalarla ilgili postlar ne böyle yaa 

Kuzum ne diyeceğimi bilemdim de annenle konusmadan olmaz ne olduğunu sor ona göre bir karar ver
(636 puan) tarafından
Hayır ama çok yakın
(6,512 puan) tarafından
Aklıma biri geldi ama sanırım söylemek istemiyorsunuz rabbim yardımcın olsun bacım
tarafından
Amcan fln mı Allah korusun aklıma o geldi
(6,512 puan) tarafından
Aynen  benimde
tarafından
Yakın deyince akla gelen ilk isim o oluyor maalesef
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Gerçek mi acaba bu yoksa baban sinirden falan mı dedi,peki babanın kim olduğunu düşünüyorsun annene sordun mu 
(636 puan) tarafından
Anneme sormaya korkuyorum tahmin ettiğim kişi çıkarsa diye bide hayır sinirliyken değil ciddi söylemiş
(4,969 puan) tarafından
Gerçeklerle elbet yüzleşmen gerekiyor canım eninde sonunda öğreneceksin çok zor Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Annenin yüzüne bakmaman için bunu dogrulaman lazım. Benim babamda benim için bu çocuk benden değil demiş 3 yıl. Şimdi laf arasında sokarım utanır yaptigindan. Git sor yani soramam ama annemjn yüzüne bakmycam demen de çok ayrı. Ya böyle bişey yoksa . O anne büyütmedi mi seni. Ya da varsa işin aslı ne kendini anlatmak hakkı değil mi.  Bir sinirle hareket etmenin sonu hep keşke oluyo. Yanlış yaparsın 
(636 puan) tarafından
1. Beni o anne buyutmedi 2. Babam beni hiç bir zaman sevmedi 3. Böyle birşeye ihtimal olduğu için kızıyorum
(1,103 puan) tarafından
Canım bu hayatta herşey mübah. Ne olursa olsun anneni dinlemen gerek. Sonra kapatirsn konuyu . Yani insanın başına neler geliyor. Belkide annenin de başına bişey geldi. Yani onun penceresinden bakmadan yargılama. Sen bilirsin
0 oy
(336 puan) tarafından
Sormaman yanlış olur sorman değil aslında erkekler böyledir abuk subuk konuşurlar kadının vurabileceklri yer bellidir işte o da namus ne kadar doğru söylediği söz şahsen benim babam böyle bir şey dese hayırdır bu zamanca ne diye içinde tuttunda şimdi söyledin derim anne ne diyor bu kocan derim ha doğruysa da eyvallah der herkesi kendi haline bırakırım boşuna kendini depresyona falan sokma önce bı aslını astarini öğren bakalım nedir ne değildir 
(636 puan) tarafından
DNA testi yaptırıp gizlice sormayı dusunuyorum
0 oy
(532 puan) tarafından
Bence annenizin sizi buyuturken çektiği sıkıntıları sorunları sizin için yaşadığı zorluklarını hayal kırıklıklarini oturun bı konuşun dinleyin . Aynısını ben yaşadım.27 yaşına kadar babam bildiğim adam bana düşman gibiydi . Benden nefret eder hiç sevmezdi . Her seferinde bana olan nefretini kusardi bir kez bile sarılmamis saçımı oksamamisti. Bende hep babam beni sevmiyor diye kahrolurdum . Gözüne girmek için yapmadığım şey kalmazdı . Sonra bende öğrendim ki o adam benim öz babam değilmiş . Ben annemi dinleyip affettim . Tek kızgınlığım bana bunu baştan soyleseydi bu adam benim üvey babam sevmek zorunda değil derdim hiç takmazdim bile . Öz babam zannedip benden nefret etmesiydi beni kahreden . Dinlemeden yargilamamak lazım aşkım . Bı dinle konuş . 
(227 puan) tarafından
Dönüp dönüp okuyorum cevabını koskoca 27 yıl..
(532 puan) tarafından
Kendimi kahrettigim 27 yıl babam beni sevmedi diye .
(636 puan) tarafından
Biliyor musun babam da beni hiç sevmedi hep disladi zaten annemle ben 1 aylıkken ayrılmışlar babaannemle dedem büyüttü beni sevmemesinin sebebi ni sorguladım hep demek buymuş
(227 puan) tarafından
Valla benim aklim almiyor Allah sizin yardimciniz olsun ikinizinde yani bi dunya soru nasil niye kim neden..
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Çok yakın dediğin amcan mı 
(1,118 puan) tarafından
Bende dayi. dede. Zanettim allahim sabir versin
(3,419 puan) tarafından
Annesinin kayınpederi die düşünüyorum insAllah degildir
(1,118 puan) tarafından
Insallah ya cok kotu durum
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Peki baban  bunu  yeni mi öğrenmis  neden  böyle birseyi  şimdi  ortaya  çıkarmış ki  eğer  bu dediği  doğruysa  çok  kötü  sen  nereden  öğrendin 
(636 puan) tarafından
Hayır babam bunu ben küçükken söylemiş ben yeni duydum ve biliyor musun beni hiç sevmedi hep sorguladım yıllarca neden sevmiyor diye
0 oy
(974 puan) tarafından
Ben olsam anında sormuştum tahmin ettiğin kişi amcanmi yanın amcaninmi baban olduğundan şüphelendin
(636 puan) tarafından
Sormayacagim önce babamla DNA yaptırıp cikicam karşılarına
0 oy
tarafından
Nasıl yani ne ne ne ne 
0 oy
tarafından
Kimden duydun Dna olmadan nasıl karar verdin kim ne dese desin burdaki anlatılan olaylara inanmiyorum ölüp dirilen yaşayan çocuğunu öldü diye yalan atan ruh hastaları gördükten sonra kurgu gibi geliyor 
(636 puan) tarafından
Tabi bu senin fikrin beni tanımıyorsun sonuçta saygı duyuyorum canım
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Önce annenle.konusman gerekiyor ya ofke anında benden değil dediyse bazen hepimiz ofkeyle neler diyoruz buda öyle biseyeir kendi kendini yiyip bitirmen sana bisey kazandirmaz gidip konusmalisin
(636 puan) tarafından
Biliyor musun babam beni hiç sevmedi hep disladi yıllarca bunun sebebini sorguladım kendi içimde sebebini şimdi anladım
0 oy
tarafından
Kimseye bişey demeden dna yaptırsan canım olmaz mı sonra ona göre annenle konuşursun 
(636 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum canım

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 254 göst.
0 oy
5 cevap 332 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens efe (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 648 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,209 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 99 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gunes ozLem (400 puan) tarafından soruldu

380,190 soru

11,381,924 cevap

34,878 kullanıcı

...