0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar nerden başlasam bilemiyorum ama içimden ne geçiyorsa yazacağım ben evleneli 3 yıl oldu ve kaçarak evlendigim için ailem benimle hiç konuşmuyor ben yanlış yaptım ne olursa olsun aileme bunu yapmalıydim benim bir abim var ve onu çok seviyorum evliliğimde de mutluyum ama abim olmazsa olmazimdi belki eleştirenler olacak hiç sorun değil ailem vermedi ben de o yaşında vermiş olduğu cahillikle kaçtım ama ailem hiç beni ne aradı ne sordu ben arayınca da engellediler yani kızım var şimdi ama bir kere bile görmediler abim evleniuor ama ne görebiliyorum ne de mesaj yazacak arayacak gücüm var mesaj atsam belki yumuşar ama onu da yapamıyorum kısacası çok caresizim benim annem olmadığı için üvey annem sürekli dolduruyor herkese karşı ben üç yıldır onlarsizim doğum yaptım bir sürü olay yaşadım duydular ama hiç aramadilar ben ne yapacağım şimdi ömrümün bu şekilde geçmesini hiç istemiyorum ama onlarda hayatta kabul etmiyorlar beni kısacası yazacak ya da konuşacak kimsem olmadigi için buraya yazıyorum ayrıca eşimin ailesiyle oturuyorum hiç bişey istemiyorum sırf benim ailem bana bişey yapamadı diye kimseden bişey istemeye yüzüm yok yani evet kaçarak ben yaptım bu hatayi ama çok af diledim onlar beni tek kalemde sildi kisacasi kimse büyük konuşmasın insan olanın başına her şey geliyor ben de hayatta kaçmam diyordum şimdi nasıl yaptım diyorum şimdiden yorumlarınız için teşekkürler Allah'a emanet olun

7 Cevaplar

+1 oy
(1,246 puan) tarafından
Al bebeğini hazırlan çık karşısına ailenin. Özür dile affedin de size torununuzu getirdim de. Babalar kızlarına çok sert görünse de kıyamazlar. Sen bi çık karşılarına zor ama yap bunu affetceklerdir eminim. 
(61 puan) tarafından
Teşekkür ederim düşüncem
(8,900 puan) tarafından
Tam ben yazacaktım bu yorumu neyseki benden önce davranmissin:)))
(1,246 puan) tarafından
Sende hep benim yazcaklarımı yazıyosun ödeştik :))
(8,900 puan) tarafından
Aklin yolu bir :)))
(1,246 puan) tarafından
Öyle canım :)
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Ne olursa olsun yapmamaliydim yazacaktım yanlış olmuş klavye hatası 
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Aracı olacak biri yokmu sevdiğiniz saydığınız hatrı sayılır biri abinle konuşsa belki yumuşar görüşmek ister 
(61 puan) tarafından
Maalesef kimsem yok
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Canım yasamadan kimse kimsenin hayatını bilmez.  İnan çok üzüldüm okurken keşke mesaj atsan bence kaybedecek biseyin  yok abine yaz tebrik et özlediğini falan yaz 
(61 puan) tarafından
İşte yazamıyorum o gücü kendimde bulamıyorum ki
(2,264 puan) tarafından
Güzelce kafanı topla vee sakince içinden geçenleri yaz Allah büyüktür canim
(61 puan) tarafından
Sağolun Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Abine mesaj atmalısın kesinlikle, et tırnaktan ayrılmaz. Herkes hata yapar, Allah affeder kullarını, kul kim oluyor ki bu kadar kin tutuyor. Sen onun kanı canısın,  sahip çıkmalı sana..
(61 puan) tarafından
İnşallah sağolun
0 oy
tarafından
Çok uzuldum kuzum, senı yargılayamam cunku sen yaptıgın hatanın farkındasın, özellikle ınsanın evladı olunca daha cok anlıyor kaçmanın anneyı babayı ne cok yaraladıgını, sana tavsiyem abın evlenıyorsa onun eşine yaz, aracı olur belkı eger guvenmezsen abini ara, yaptıgın hatanın pısmanlıgından bahset bır anlık cesaretle yaptım sonunu dusunemedım de anlat hıslerını, sen abını bu kadar sevıyorsan o da senı sevıyor ve ozluyodur 
(61 puan) tarafından
Ben kaçtığım zaman abimin ağlamaktan gözlerine kan oturmuş hep
(61 puan) tarafından
Vallahi çok pişmanım böyle bişey yaşattığım için
tarafından
Uzuldum bak bende, keske aılenın rızasını alana kadar ugrassaydın kaçmak cozum degıl ama bu duruma gelmeden de bılemıyorsun, ara abini hıc korkma
(61 puan) tarafından
Sağolun
0 oy
(433 puan) tarafından
Aslında seni afedeceklerdi orada onlara ovicdanı vericek kimse yok sen kaçarak evlendin benim kız kardeşimde düğünlü evlendi üvey annem el öpmeye bile gelmesin dedi şimdi orda bir umut babam ziyaretime gelir diye bekliyor bunun başlıca sebebi kaçman değil herkes kaçar fakat annen olmadığı için afedeninde yok kayın babanlar ulaşsın onlara belki müsade ederler
(61 puan) tarafından
Aynen öyle valla çok net bir şekilde doğru

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 300 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,763 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 319 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Perihan (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu