0 oy
353 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar benim asi derecede vajinal kokum ardi akintim oyle farkli bi sekilde degildi normaldi ama arada bi mantar goruyodum neyse bayağı bi araştırdım  sirkeli su iyi geliyormuş bi de dogal yaglar var lavata yaği ve limon  yaği. sirkeyi suyla karistirdim goz karari bo sprey kutusuna bosalttim tuvaletten cikarken iki uc kere fislatiyorum fazla suyunu alip durulamadan cikiyorum yağlari ise bebe yağiyla karistorop seyrelttim iki sise lavanta iki sise limon yaği yarim sise bebe yagina doktum hem kasintima falan da iyi hem de koku yok oldu 23 haftalik hamileyim iki yada uc defa yaptim bana iyi  geldi ayni dertten muzdarip olan varsa ben faydasini gordum cok sukur ınsallah sizede sifa olur 

7 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim böyle sıkıntılarım yok ama merak ettim, doktor önerisi ile mi böyle yaptın. Gerçi hangi doktor böyle bir öneri de bulunur bilemedim. 
tarafından
Bende merak ettim doktorlar sirkeyi asla önermez normal de
(14 puan) tarafından
Yok hayır  soktor onerisk değil ama sirkeli su vajinadaki ph dengeliyormus bende denemeden once bayaği bi arastirdim doktorada gittim ama gecmeyince artik cok rahatsiz oldum cunku afedersiniz sogan kokuyodu ve esimde rahatsiz oluyodu bundan care bulamadim baska
-Reklam-
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Bendede var aslında denemek lazım 
(14 puan) tarafından
Yani doktor onerisi degil sakin yanlis anlamayin ama kimyasal bisey de degil ve bana iyi  geldi tamamen dogal
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çok yanlış insanlara da yanlış bilgiler verme, rahmin kendine ait florasını bozuyorsun koku geçti diye durumu çözdün anlamına gelmiyor. Herşeyi geçtim en başta nimet oraya sürülmez... 
(14 puan) tarafından
Ama ben bunu kotu bi amacla yapmiyorum yapsaydim dediginiz dogru olurdu ben onu sifa bulmak icin yapiyorum keyfimden değil
(6,240 puan) tarafından
Sirke günaydın değil ki hatta peygamberimizin sözü de var bununla ilgili
MUHAMMED'İN SİRKE HAKKI SÖYLEDİKLERİ: Sirkeyle Yıkanmak; Hz. Muhammed (s.a.v.) Efendimizin "Sirke ne güzel katıktır. Allah'u Teâlâ sirkeye bereket versin, o, benden önceki Peygamberlerin de katığı idi. Sirke varsa, başka katığa ihtiyaç olmaz." (

Hatta her duştan çıkmadan önce birazcık suy katıp onunla yikanmayi bile tavsiye etmiş
0 oy
tarafından
+ canm faydali bir bilgi olmus bende yok ama olursa birgun aklimda kalsin tesekkurler
(14 puan) tarafından
Rica ederim ne demek ben cok cektim cok sıkıntılı bisey gerçekten yaşayan bilir
tarafından
gecmis olsun canm benim annemde de bu aorun var ama onun rahmi alindi yillar once ve 57 yasinda oda yapsa bisey olurmu acaba?
(14 puan) tarafından
Inan hic bilmiyorum sanmam sıkınti olacağini bi kez denesin az bisey sıkınti olmazsa yapsin insandan insana fark var cunku
0 oy
(6,240 puan) tarafından
Yağları bilmiyorum ama sirke benim kurtarıcım oldu kızıma.hamile iken doktorum söylemişti hatta tahretlenirken 1 kapak sirke dök suya diye kasintimi kesmişti hemen
(14 puan) tarafından
Evet yağlarda koku gidinceye kadar hem daha guzel bir koku birakiyo lavanta yaği da vok faydali bi uağdir zaten limon yaği da zarali hic bir sey yok
0 oy
(7,335 puan) tarafından
Bende gecen birine sirke dedim ama ph ini bozuyor filan diyorlar bencede cok faydali sirkeyi sulandirip icmekte çol faydali dogal elma sirkesi ev yapimi olursa çok cok daha iyi olur 
(14 puan) tarafından
Evet ben dnedim valla artik carem kalmamisti sukur denedigimden beri de sıkıntım gecti
0 oy
tarafından
35 haftalık hamileyim sirkeyi deniyim bende de enfeksiyon olmuş galiba idrarı mı tutmaktan olmuş hangi sirkeyi kullandın yada kullanıyorsun 
(14 puan) tarafından
Ben beyaz sirke koydum suya kusura bakma fazla zamanim olmuyo buraya iki cocuk ve 3. Hamilelik olunca aklimdan cikiyo telefin falan
(7,335 puan) tarafından
Canim beyaz sirkeden ziyade ev yapimi elma sirkesi asil faydali onu öneririm
(14 puan) tarafından
Ondan yok yapmasini da ben bilmoyorum biliyosa tabii ki de onu kullansin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 362 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 405 göst.
18 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy