0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Nasıl bi operasyon zor oluyor mu gözlüğe artık gerek kalmıyor diye biliyorum sağlık sigortası karşılıyor mu. Bn bilgisayar kullanırken gözlük kullanıyorum. Bi göz yakın biri uzak da sıkıntılı. Memnun kalan var mı işe yarar mı. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşimin bı akrabasi yapmıştı 2 yıl önce şuan gözlük falan kullanmıyor gayet memnun
(1,371 puan) tarafından
Memnun olan çok duydum ama işte sonradan gözlük kuklanma durumu oluyor mu çalışıyorsak izin almak gerekiyor mu günlük hayatı etkiliyor mu. Operasyon sonrası noluyo gibi
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Yengem yaptırdı 5 sene sonra tekrar gözlük kullanmaya başladı 

Bende burda Bi doktora gitmiştim bence gözlüğünden memnun san gerek yok riskli bir işlem demişti
(1,371 puan) tarafından
Riskli mi Allah Allah. Ne riski var ki
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Kayın babam yaptırdı şimdi gözlük kullanmıyor Yaşlı biraz ilaçlarını hala kullanıyor kuruluk olmuş 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim lazerde yaş onemli goz belirli bir yasa kadar ilerleyip duruyor ben cok hata ettim.lazerin ilk zamanlariydi miyop astigmatim soyda genetik bizde gozlukler kavanoz dibini bulunca lazer istedim ozamanlar lise bitmişti yaş kucuktu yani atiyorum 8dereceysem 4unu almiş 4unu birakmiş doktor ikinci bi ameliyatlada onu aliriz demiş ama ben saniyorumki gozler sifirlanacak o kadar da arastirdim ankarada tavsiye ustune gittigim bir yerdi neyse şimdi geldim 34 yaşima kapi kapi goz doktoru gezdim ozellerede gittim zamaninda cok traşlanma yapildigi icin tekrardan lazer yapilacak yer kalmamiş dedi yani atiyorum şuan 4 derecem varsa sadece ikisini alabilirim diyo yurtdisindan gelecek goz ici mercekler var onlar son care dedi ama oda goz kabul edermi+milyarlar milyarlar ha gozluksuz olmak muazzam bisey ama boyle eski haline donmekte beter... lazer anindan birsey anlamazsin ama sonra gozde batma ve yanma agri olur onada zaten damlalar verir rahatlarsin ben seneler oncesi gittigimden iki ay gunes yasak dedi gunes gozluguyle dolandim bi hafta bulanik gordum ama simdi teknoloji baya gelisti birde iyi bi doktor bulmak gerek 
(1,371 puan) tarafından
Senin epey ileriymiş . Çok geçmiş olsun canım
(2,687 puan) tarafından
Tşk ederim canim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 186 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
6 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde NurAsel09 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...