0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (144 puan) tarafından

image

kizlar görümcem dün akşam test yapmış negatifti ama sabah bakmış çift çizgi bende dedim geçersiz 5 dk sonrası ama kuruma çizgisi hariç pembde var gebelik varmı sizce adeti 2 gün geçti 

5 Cevaplar

+1 oy
(347 puan) tarafından
Canım ben hamile olduğumu ucn gün test bekledikten sonra böyle gormustum ikinci çizgiyi bence hamile 
(144 puan) tarafından
İlk gebelik olacak olursa ilk testi dün dedim silik çizgi varmı iyice bak anlamadı kuruma dir dedim bakalım hayırlısı olsun
(347 puan) tarafından
Ben test yapmıştım beklemedeyim sonucunu dolaba koymuştum üç gün sonra baktım bu sekildeydi kuruma çizgisi diye düşündüm eism hemen hızlı test aldı geldi ve belirgin bir ikinci çizgi çıktı 4 haftalık hamileymisim bidaha yapsın
-Reklam-
+1 oy
(7,249 puan) tarafından
Bidaha yapsin ama cok işemesin 
(7,249 puan) tarafından
Sanki var gibi bu kadar belirgin olmaz kuruma cizgisi en iyisi tekrarlamak
(1,194 puan) tarafından
Puhahaha :D çok isemesin koptum
(7,249 puan) tarafından
Çok işemiş ama :))
(144 puan) tarafından
Ya Allah'ım:)) kız ilk defa isemik testi yaptı ama olsun o kadar yeni evli:)
(7,249 puan) tarafından
Vaaayyy bilememiş kız napsin acemilik :)))
0 oy
tarafından
Kız yaptıktan sonra ben hemen atarım testi siz niye bekletip bide sabah bakıyorsunuz :) 
(144 puan) tarafından
Kız gorumcemin dedim ya
tarafından
Kimin olursa olsun 5 dakika sonra atmak lazım niye bekletiyolar anlamıyorum :)
0 oy
(2,133 puan) tarafından
Bende gece yaptım baktım yok çöpe attım sabah çöpe başka bişey atarken gördüm 2. Çizgi çıkmış tekrar test yaptım oda hemen çıkmadı baya sonra çıktı dr a gittim 3 haftalık gebe çıktım yani olma ihtimali var canım dr a gidip kan versin 
0 oy
tarafından
Canım çok damlatmışsın ama sanki var gibi bi daha dene 
(144 puan) tarafından
Söyledim canm pazartesi tekrarlicak bakalim
tarafından
Hayırlısı olsun inşallah canım benim ❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 407 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkorkmazz (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkorkmazz (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
0 oy
2 cevap 268 göst.

379,250 soru

11,352,148 cevap

34,823 kullanıcı

...