0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimle tartıştık bugün az önce paylaştığım sebepten dolayı. Eşimin annesi şehir dışında 15 yaşında kız kardeşi var eşimde normalde yarın onu getirecek 1 hafta bizde kalması için. Az önce eşime akşam annemi ve babamı çaya seslenmek istiyorum dedim o da ben müsaitim değilim dedi. Tartıştığımız için sanırım. Sizce bende yarın onun kardeşi için müsait değilim diyeyim mi işi yokuşa süreyim mi? Siz olsanız ne yapardınız 

16 Cevaplar

+1 oy
(8,931 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Şuan sinirle sacmaliyorsun anne babanı niye bugün çaya çağırıyorsun ki aranızdaki gerginkigi anlayıp üzülcekler yarın çağır hem dunurleri geliyor o zaman daha iyi olur hemde akşama kadar ikinizde sakinlesirsiniz
tarafından
Bence de sinirden yaptım galiba ama şu an kendimi aşırı yalnız hissediyorum. Gerçi annemler gelse onlarda anlayıp daha kötü olacak. Fevri davrandım sanırım
(8,931 puan) tarafından
Yazık onlarda uzulecekler aileler eşler arasındaki her kavgayı tartışmayı bilmesin daha sonra kendilerinde herseye karışmayı hak görüyorlar aksama kadar esin ve sen sakinlesin önce ofkeyle kalkıp zararla oturma aksamda güzel güzel.konusup meseleyi halledin yarın kayinvaliden geliyormuş zaten annenleride çağır o zaman hem ikinizde sakinleseceginiz için yarın arada konuda kaynar gider ama böyle olursa esin ailene tavır yapıyormuş gibi algılancak ve haklı olarak ailen bu duruma bozulacak kendilerini istenmeyen insan gibi dusunecekler
-Reklam-
+1 oy
(347 puan) tarafından
Ben kavga ettiğimiz akşamına çağırmam şahsen çünkü o kavgadan çıktıktan sonra oturup konuşulmasını sürece ailelerin yanında istemsizce o kavgadan çıkıldığı belli oluyor hissederler şahsen ben ailemin yanında hicbirsey olmamış gibi yapamam eşime karsi gözlerimle döverim 
tarafından
Aslında ben de çok belli ederim annemlerle konuşunca gelmelerini istedim. Şu an eşim odaya girip kapıyı kapattı bende diğer odadayım iletişim kurmuyoruz yani.
(347 puan) tarafından
İkimizde biri ilk adımı atması gerek canım
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Gerçekten mi müsait değil. Ne işi varmış sordun mu 
tarafından
Bugün tartıştık onun için bahane etmiş olabilir
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Gelecek misafir geri gönderilmez hele hiç redddilmez kendi adıma konuşayım dün hiç haberim yokken saat olmuş 8 eşimin abisi gil geldiler eltim.olacak kadın elini bir jse sürmedi ve her işi kendim yaltim çocuğum ağladı hepsini eşimi sevdiğim için yapıyorum boaver unut herşey ailelere soylenilmez
0 oy
tarafından
Ama sen sankı onun kardesı gelıyo dıye annenı babanı cagırıyosun gibi inat olsun dıye
tarafından
Hayır inat olsun diye gerçekten sadece onlarla konuşunca gelsinler istedim ama zaman yanlıştı
0 oy
(262 puan) tarafından
Eğer davet etmediysen bugün çağırma bence. Ben olsam çağırmazdım önce sakinleselim diye beklerdim. Çünkü ben kendimi ne kadar toplasam da Annem anlıyor bisey mi oldu kavga mı ettiniz diye yok bisey diye geçiştiriyorum, anne işte anlıyor üzülüyor sonra, yansıtmak istemiyorum. O yüzden ben çağırmam tesadüfen olursa denk gelirse oluyor. Sende kız kardeşi için öyle bisey deme bence yoksa tartismaniz iyice şiddetlenir. Çözülecek bisey varsa da çözemeyecek duruma gelirsiniz. 
tarafından
Bence de haklısınız. Annemle konuşunca gelsinler istedim ama yanlış zaman
0 oy
tarafından
Çocuk musunuz ????
tarafından
Hayır ama sanırım henüz evliliğe alışamadık
tarafından
Ufak tefek şeyler için ana babayı rahatsız etmeyin canım, siz ertesi gün iyi olursunuz ama anne baba diken üstünde olur yazık onlara
0 oy
(85 puan) tarafından
Eşimle tartıştığım zaman ailemi çağırmam onlarin karismalarina hayatta izin vermem eşimin ailesiyle bile sıkıntı yaşasam aileme kesinlikle söylemem gerek de duymam çünkü ben yeterim hepsine :))
0 oy
(14 puan) tarafından
Bence fevri davranmayın akşama aileniz gelse belki olay dahada büyüyecek belki eşin surat yapacak dahami iyi olcak ben eşimle kötü oldugum zaman ailemin bize gelmesini istemem çünkü kimsenin keyfini kaçırmaya gerek yok diye düşünüyorum 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben bu konuda çok profesyonelim tartışsak bile kimseye çaktırmaz hayatımıza devam ederiz. Tartıştık diye de plan bozmam açıkçası çok büyük bir olay olmadıysa.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ben eskiden her tartışmada annemi arar söylerdim toplayıp eşyaları giderdim şimdi düşününce ne kadar çocukçaymis meğerse birdaha kimseye söylemedim kendi aramızda hallediyoruz 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
İyi de şartmı kavga ettiğin gün aileni çagırman
0 oy
tarafından
Tartıştığım gün eğerki önceden çağırmadıysam hususi olarak tartıştığım gün kimseyi çağırmam kafa dinlemek isterim 
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Hayır zaten sinir tepemde onları neden çağırayım 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
esin mi cay servisi yapacakta musait degilmis sanki is adami. kardesinin sucu yokki
0 oy
(634 puan) tarafından
Sacmalama  bi tartışmada anne babamı çağırılır onlarida uzeceksin

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 524 göst.
0 oy
60 cevap 1,599 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 275 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu