0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Koydeyiz eşim çalışmıyor iş yok sogortamiz yok 3 tane ilaca 370 lira istediler hamileyim ne yapabilirim

11 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
Bizimde yok mevcut veriyoruz bir sürü para tutuyor valla
tarafından
Yeşil kart yapsana kiz
(2,011 puan) tarafından
Nerden nasıl yapılıyor
tarafından
Kaymakamlıha gidip başvuru yapıyorsun
(2,011 puan) tarafından
Sosyal yardımlaşma mı
tarafından
Yok kaymakamlık
-Reklam-
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Biz de köyde yaşıyoruz ama mesela şu an eşim yanımda yok gitti çalışmaya orada sigortasını yapıyorlar O yüzden bilmiyorum ama geçen sigortamızı dondurmuştuk o zaman da öyle hiç pahalı ilaç almadım bilmiyorum
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Allah yardim etsin valla napicaksin mecbur alicaksin. Yada saglik ocagina rica edin oluyomu bilmiyorum ama sigortasi olan birine yazsin oyle alin
0 oy
(1,405 puan) tarafından
sağlık sigortası yap. aylık 120 TL bisey ödüyorsun 
0 oy
tarafından
Yeşil kart var yesilkart yapin
0 oy
tarafından
Canm daha önce eşimin sigortası yoktu yesilkartan dolayı yarı fiyat alıyorduk ilaçları 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Gss yaptırın. Aylık 190 TL odenıyo. Eger onu odeyecekmdurumun yoksa gelır testı yaptırıp tamamen ucretsız faydalanabilirsiniz sıgortadan
0 oy
tarafından
Aylık belirli bi ücret vererek devlet sağlık sigortasu yapıyor en son aylık 75 tl gbi bi rakamdı . Bütün sağlık kuruluşlarında ve ilaç alımlarınızda geçerli oluyor 
(3,230 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor acaba
tarafından
Alo 170 i ara bilgi al canm
(3,230 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım aricam
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Bisey sorcam zaten herkes ne yapılması gerektiğini söylemiş esinin sigortası yok hamileyim demişsin peki doğum nasıl olcak hadi onu geçtim cocuga nasıl bakacaksin keşke önce bunları düşünseydin cnm
tarafından
Yine ve yine aklımdan geçirdiğimi harfiyen yazmışsın.
(8,937 puan) tarafından
E cnm aklın yolu bir demek ki akıllıyız:))))))
(497 puan) tarafından
Durumumuz yok değil 120 tane koyunumuz var kayinpderim destekçimiz eşim kısa süreli issiz şuan haber bekliyor kızıma 4 4 luk baktım buna da bakarız durumum olmasa yapmam zaten canım sen onları düşünme o gün cebimde 400 lira vardi istesem alırdım ama o kadar para vermedim fazla fazla alıyorlar sigorta yok diye napabilirim diye sordum buraya da
tarafından
Sigortalı başka birinin üstüne yaptırmayı düşünüyorsun ama.
(497 puan) tarafından
Kızımıza özelde doğurdum bu arada o kadar parayı gereksiz bulduğum için şu kısa sureli ne yapabilirim diye sordum
0 oy
(777 puan) tarafından
Yesilkart çıkar canım 
0 oy
(232 puan) tarafından
Bizimde sigortamız yoktu canım. Biz ilaçları sigortalı birinin üzerine aldık. Zaten bazı ilaçları devlet karşılamıyo mecbur para veriyosun
(497 puan) tarafından
Nasıl sigortalı birine aldiniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 54 göst.
7 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...