0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şu eşleri ile 3 gün 5 gün 1 ay konuşmayan hatunlar nasıl dayanıyorsunuz yaa ben eşim akşam eve gelene kadar gözümü saatten ayıramıyorum yaa ödüm kopuyor ona bir şey olacak diye siz nasıl dayanıyorsunuz 

7 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ne kadarlık evlisin  canım 
tarafından
2 yıllık evliyim canım 5 yıldırda beraberiz
(3,078 puan) tarafından
Enteresan  :-D yeni evlisin sandım pardon :-))))) hep böyle olun canım Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah  :)
tarafından
Yeni evlilikle alakası yok bence yaa bizde tartışırız kavga ederiz ama yok küs kalamıyoruz en fazla 10 dakika daha fazlası olmadı hiç bakıyorum da yeni evli olup da 1 ay konuşmayan var
(3,078 puan) tarafından
Huy meselesi canım bazen kadın aksi oluyo bazen de erkek böyle olunca arada ister istemez catirdamalar oluyo mecburen. Önemli olan anlayışlı olmak
tarafından
Haklısın aslında canım yuvalarımızı bozmak isteyenlere rabbim fırsat vermesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende dayanamam küsemm bile kırkır gülerim :D o benden daha trip kolik genelde o konuşmaz 
tarafından
Bizim de öyle ama oda dayanamaz gider kulağını çekerim hemen gelir gıdıklamaya başlar mesela beni küs kalamıyoruz 10 dakikayı geçmez yani
tarafından
Allah cümlemizin arasını bozmasın canım benim inan 1 yıldan fazla oldu Bi kere kavga etmedik inşallah Boyle devam eder
tarafından
Aminn aminn bozmasın rabbim yuvalarımızı
0 oy
(301 puan) tarafından
Normalde bizde 3 saat bile konuşmadan edemeyiz .Ama bazen insanı fileden öyle bi çıkarıyorlarki  ben ilk rekorumu kırdım mesela 2 gündr  mecburo harici konuşmuyorum. O kendi kendine söyleyip cevap veriyor. Ama ben boyoe devam etmeyi düşünüyorum 1 hafta frln
tarafından
Peki nasıl dayanıyorsun canım eşinle konuşmamaya
(301 puan) tarafından
Aynı odada durmamaya  çalışıyorum   dün mesela 8den 11 kadar temiz mutfağı temizledim:)
tarafından
Jajajgjhjhjhj allah iyiliğini versin kız
(301 puan) tarafından
Bu kez çok ama çok kırıldım  ya 1 değil 2 değil yaa nasıl yapicam  bilmiyirun  kimisi icin cok normal bi konu olabilir ama benik zoruma gidiyir ya :( bi iki defs hemen barıştım görmezden feln geldim ama bu kez  öyle yapmicm
tarafından
Anladım o sizin aranızda tabi umarım aranızdaki buzlar erir de barışırsınız
(301 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm hayirlsi bakalım
0 oy
(121,294 puan) tarafından
Bende konusmassam catlarim yaa ☺️illa konuscam yoksa sabredemem
tarafından
Bendensin jhjhjhjhjhjb
0 oy
tarafından

Bana bıraksa öyle bir inadim var ki aynı ev içinde 1 yıl babannemle tek kelime etmeden durdugumu bilirim eşim de bunun son zamanlarına denk geldi hoca soktular araya öyle barıştım eşim bunu bildiği için 1 saatten uzun benle konusmamazlik yapmaz söylesem inanmazdi kendi gördü de inadı uzak kalamiyor iyi oldu iyi :D

tarafından
Ya babanne ile eş aynı değil bence yaa bende konusmamazlik yaparım başkaları ile ama eşime yapamam bunu bir türlü beceremiyorum en fazla 10 dakika sonra yelkenleri suya atarım sebeklik yapmaya devam ederim kocama
tarafından
Ben asla kolay kolay küsmem bitanem aşırı sabirliyim bu yüzden kusersem de barismam zor olur kusturmeyin beni haaaa hsbshah <33³
tarafından
Yaş tahtaya basmıyoruz khjhjhjhjh sen çok iyisin çok tatlısın sen küsmezsin jhkhkhkj
tarafından
Oyyyyyyyy canımın içi sana küsen ölsün <33 bsbsvsv
tarafından
Ayyy canımsın can ❤❤❤
0 oy
(406 puan) tarafından
Valla bende öyleyim küserim konuşmam ama akşama kadar geleceği saati beklerim ararım nerdesun gelmiyor musun diye eve geldiğinde yeniden küserim :D ama en fazla küslük 5 gün sürmüştü o da gerçekten boşanma durumundaydik
tarafından
Allah korusun rabbim yuvamızı bozmasın bozmaya çalışanlara da fırsat vermesin inşallah
(406 puan) tarafından
Aminn canım aminn
0 oy
tarafından

O kadar uzun konusmayanlar demeki çok dayanıklı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 81 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Maviyazma (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,264 puan) tarafından soruldu