+1 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Napiyonuz Canlarım nasilsiniz beboslar nasıl benim kızım 2 yaşında bir inat var ay aynı ben ben kendimle inat konusunda yarisamiyorum bunu ne yapacam bilmiyorum sizde durumlar ne bide babası var tabi bir bir düşkün kızımın agizindan babam lafı düşmez sen öpme benim babam sen dokunma benim babam sen burda yatma benim babam yanına oturma benim babam  kardeşi olsa düşünemiyorum valla sizde durumlar ne 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hahahahaa yerim ben onu maşallah kuzuma benimde malesef çok inatçı tam Karadeniz inadi var benim uşakta da 20 aylik :D

(7,376 puan) tarafından
Kız Allah seni kızın mi var bizde uşak erkeklere derler kızlara değil kızlara paçi denir erkek çocuklarında uşak denir sen başta uşak diyince bende erkek sandım
tarafından
Puhahahaaaaa kızım var benimde ama burda kiz erkek hepsine uşak diyorlar çocuklara ☺☺☺
(7,376 puan) tarafından
Genelde çocuklara uşak derler ama bazıları kızlara paçi erkeklere uşak der çoğunlukla erkek çocuklarına uşak derler
tarafından
Aaa paçi mi değişikmiş☺ bizde her ikisine de uşak diyorlar ☺☺☺
(7,376 puan) tarafından
Doğrudur canım herkes siveyide değişik kullanıyor ama cidden inadimiz ve laz damarımiz gerçekten fena Allah senin yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(5,879 puan) tarafından
Oğlum 11 aylık babası yanıma otursa başlıyor bağırmaya ve babasına sarılıyor shshshsh :D 
(7,376 puan) tarafından
Yüzünü tutuyor kızım babasının yanaklarından alnından opuyor sarılıyor benim babam sakın dokunma diyor
(5,879 puan) tarafından
Hahahahaha :D benimkide baba eve gelince beni emmeden emmeye kullanıyor kucağıma almaya çalışınca bana kızıyor babasına kaçıyo :D
(7,376 puan) tarafından
Bizimki bana gelmez hep baba baba memek yiyelim baba memek güzel baba eyine sağlık sanki babası yapıyor yemeği
(5,879 puan) tarafından
Ahhshshsh :D
0 oy
tarafından
35 aylık kızım tam bir babaci ben kızdırmak için eşime kocam birtanem hayatım derim abovvv çıldırır babama kocam deme der :D inat konusunda aynı babasına çekmiş 

19 aylık oğlum da aşırı inat ve sinirli
(7,376 puan) tarafından
Kız eşim bana gülüm der kızım atlar efendim baba birtanem der efendim baba yani hepsini babası ona diyor sorma bir inat bir inat ne yapacam bilmiyorum
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay maşallah maşallah 

Bizimkide 3 yaşına girecek aşırı nazlı ota boka ağlıyor ya 
(7,376 puan) tarafından
Kız bu aralar buda ağlıyor bide inatlasiyor benle
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Kızlar çok babaci oluyor ya☺️

Öp benim yerime fıstığı Rabbim acısını göstermesin çok severim kız çocuklarını 
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım benim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Benim kızım 5 olmak üzere . Kardeşi var 7 aylık . Babası sevdi babasına (( o benim kardeşim senin kardeşin diiil sen git kardeşini sev ) dedi ben şok oldum çok dilli oluyor kız çocukları ya yerim seninkine de maşallah ❤️
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canısı
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Üç yasunda oğlum o da öyle inat .ve aşırı aşırı babaci kızlar babacı olur da benimki istisnalardan 
(7,376 puan) tarafından
Ay babamda babam babası olsa dünya duruyor ona
(13,825 puan) tarafından
Benimki de babasıyla yatar gece ona sarılır arkadini bile döndürmez
(7,376 puan) tarafından
Her şeylerini anaları çeksin bunlar gidip babaci olsun
(13,825 puan) tarafından
☺️☺️benimki babasına cektiriyo sorma vallahi
0 oy
(3,359 puan) tarafından
4 yaşına girecek bir inat var anlatamam benden almış inadını zaten benden ala ala bir inadını birde sınırı almış sıpa

Kardeşi de oldu arada çocuk uyuyor yapma dedikçe inatla ses yapması dışında kardeşine kötülüğü yok çok şükür ☺️
(7,376 puan) tarafından
Çok şükür bizimki babasından kıskanır muhtemelen.
(3,359 puan) tarafından
Büyüğü babadan kıskanıyor benide ☺️
(7,376 puan) tarafından
Kız bu babasının yanına yaklasturmiyir beni
(3,359 puan) tarafından
Benimkiler oğlan ☺️ aşırı babacı babası dışarı çıkarken cama çıkar gitme diye ağlar ben çıkacağım zaman arkadan itekler hadi git deyip kapıyı yüzüme kapatır

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 118 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.