0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (3,253 puan) tarafından
Hastahaneler doktorlar o kadar çok zor ki. Bir günde 1-2 doktora gidiyoruz. Eşimdeki sorunlar varken, üzerine bende de çıktı. Hastahane koridorlarında sıra beklemek, bi sürü tahliller vermek, her doktora tek tek anlatmak, yerinde saymak . İnsanlar nasıl atlata biliyor. Nasıl güclü kala biliyor. Keşke bende güclü ola bilsem. 

Eşimin varikosel sorunu , birde üzerine bende tüplerde sorun eklendi. 

Son 1 haftada aldığım en iyi haber : 2 ay önce kulak doktorunun bana kulağımda kireclenme olduğunu söylemişdi. Dün gitdiğim doktor hiç kireclenme yok, yalnış teşhis koymuş deyib eve göndermesi oldu. 

Şimdi de bir doktor sizde hiç birşey yok, hatta haçıkıb hamilesin  dese nasıl mutlu olurdum. Ay bide Hoca diye birine gitdim. Bi sürü sorundan bahs etdi. Çok korkmuştum. Şimdi biraz kendime geldim. Nasıl kendine gelmekse ağlıyorum hala.

Aslında zor olmazdı, iyi doktor bula bilseydik. 

İyice sulu göz oldum. 

Pazartesi gidib aşılama yaptırmak istiyorum diycem. Bakalım direkmi yapıyor, yoksa tedavimi lazım bana. Bazı hormonlarımda sorun var.  Ay bide doktor akrabaysanız niye evlendiniz demişti. :( Akrabalığımızı da babalarımız teyze çoçukları.  Hangi birine ağlıyayım ya off. Ben ölünce bitecek bu sorunlar her halde 

8 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Soylenen koyulan teshislere kesin gozuyle bakma. Cok zor evet zor bi imtihan. Benim bir cocugum varken 2.olmadi die gunlerxe agladim. Doktor sen erken menepoza giriyosun yumurtalilarin bitmis hemen tup bebek yap o bile zor gec kalma dedi. Ne agladim ne agladim gece herkes uyuyinca oturup aglardim cocum tek buyucek benim bida cocum olmicak die. Bu sozden 2aye sora hamile kaldim dustu. Dusukten 2aye sora yine hamile kaldim . cok sukur kizim 2yasimda. Doktr olmaz dedi rabbim verdi. Sen duanda israrci ol rabbine guven. Bu gunler hic yasanmamis gibi olucak insallahh
(3,253 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün.
İnşAllah olur benimde. İnşAllah bende anne olurum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk istiyorsun sanırım o dediklerinin ne anlama geldiğini bilmiyorum da.

Rabbim kimsenin kucağıni boş bırakmasın, tez zamanda buraya yazarsın inşallah tüm sorunlar bitti diye, Rabbim gönlümüzün muradını versin inşallah 
(3,253 puan) tarafından
Amin İnşAllah
0 oy
tarafından

Ya bazı doktorlar varya çok bilmişlik yapıp milleti delirtiyor sonrada doktora şiddet neden oluyor valla bana akrabaysan niye evlendin diye kimse soramaz kendimi tutamam 

Bende kuzenimle evlendim dayımın oğluyla 
Neyse yaa sinir oldum yine 
Öncelikle moralini yüksek tutmalisin sitres altında olursan olmaz 
Şuan tıp çok gelişti düşün geçenlerde duydum haberde rahim nakli yapılıp kadın sağlıklı şekilde doğum yapıyor
Sen ve eşinde gerekli tedavileri görüp Allah'tan beklemek dışında bir çareniz yok 
Ama içini ferah tut inşallah kucagin boş kalmaz sanada nasip olur
(3,253 puan) tarafından
İnşAllah olur. İnşAllah Allah banada evlat verir
tarafından
❤️❤️❤️❤️:)
0 oy
(5,009 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi ama bence vakit kaybetme ya aşılama yada tüp bebek yapın, çünkü zaman uzadıkça yıpratıcı oluyor sizin icinde
(3,253 puan) tarafından
Çok hemde. Aşılamayla bile bir defa hamile olduğumu duysam çok mutlu olurum. Artık kararım aşılama
(5,009 puan) tarafından
Aynen canım en azından kararın ve yolun belli bu bile belirsizlikten iyidir rabbim yardımcın olsun bu yolda inşallah
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Cnm akraba evliligiyseniz sakın doğal yoldan çocuk yapmayın mutlaka tüp bebekle çocuk sahibi olun ayni geni taşıyorsunuz ilerde cocugunuz engelli olabilir bu yüzden tüp bebekle çocuk sahibi olun sağlıklı genlerle sağlıklı bebek dünyaya getirirsin
(3,253 puan) tarafından
İnşAllah
(8,937 puan) tarafından
Ayrıcada korkma sürekli biseyleri kafana takarsan kötüyü cagirirsin iyi düşün öncelikle kafan rahat olsun pazartesi tüp bebek için doktoruna danis bak ondan hem garanti sonuc alacaksın hemde sağlıklı Bi bebeğin olcak ;)
0 oy
(265 puan) tarafından
Suan 32 haftalik hamileyim canm icten gelerek dua edicem sana rabim ilaca doktora gerek kalmadan kucağinı doldursun minik minik yvruların olsun insallah kisa zamandada buraya atarsın hamileyim diye
(3,253 puan) tarafından
İnşAllah sağlıcakla kucağına alırsın❤️
(265 puan) tarafından
Insallah canm sanada hayrlısiyla nasip olur
0 oy
tarafından
Rabbim kucağınızı doldursun insallah. 
(3,253 puan) tarafından
Teşekkür ederim. İnşAllah
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sen benim kalbimde parlayan yıldızım sin . Akrabaysaniz dediğinde içinden kuzen değiliz sonuçta deyip gül . Bazen goygoya almak gerek be zeynepim benim sen aşılama yap inşallah sonuc alınır 
(3,253 puan) tarafından
Bu gün dr. Ya danışmaya gidecem. Hatta hazırlandık çıkıyoz birazdan

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 299 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 486 göst.
17 Eylül 2020 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 371 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde eylul_ (1,370 puan) tarafından soruldu