0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (211 puan) tarafından
Parkuru ilk deneme de 50 saniye de yaptım. Sadece 2 gün gittim. Birincisin de hoca toplu çalışma yaptırdı 2.sinde fotoselli parkur yapıldı. 

Sizce iyi mi 50 saniye 

Benimle başlayan bir kız 65 saniye yaptı. Hoca yetişir dedi. Yaklaşık 25 gün var sınava  Sizce kısa bir sürede 51 saniye yapabilir mi? Bana biraz zor geldi. 

Bilgisi olan ve daha önce katılan varsa fikirleri alabilirim. 

3 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
İyi akşamlar gerkese 
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben girdim   eğitimim de bitti çok şükür gorevimi yapıyorum 

Senin için 50 saniye düşebilir 20 gün hiç ara verme sonra 2 gün dinlen 

Ben 3 ay gittim 40 saniyeyle bitirdim takla bile atamazken çok güzel bi vakit vat önünde asagi iner o süre 
(1,254 puan) tarafından
Anladim canim parkur bu aralar kalabalık olur kalabalık diye asla gitmemezlik yapma her saniye bir adım önde yapar seni
(211 puan) tarafından
Evet aşırı kalabalık oluyor ama bırakmamak daha iyi her seferinde daha çok avantaj. Bu arada ilk deneme de kaç yaptın hatırlıyor musun
(1,254 puan) tarafından
Ben 3 ay gittim oyuzden fotoselde bayağı iyiydim 44 falan yaptım
tarafından
Hangi şehirde çalışıyorsun fearless
(211 puan) tarafından
Telefonun şarjı bitti, o sırada kurstan yeni ciktiydim dün sabah gidemediğim için hoca bugün akşama almıştı o yüzden yazamadım. Ve evet 44 süresi gerçekten iyi, iyi yapmışsın. Bende biraz erken başlasam daha iyi olurmuş aslında
0 oy
tarafından
Yetişir. Parkur yapa yapa hızlanıyor insan. Sen kendine odaklan cnm. Parkuru tam yap 100 al. Birde tanıdık bulmaya çalış 
(211 puan) tarafından
Tamam olur, dediğin gibi her parkur da daha çok yapacağım hayırlısıyla olur. Tanıdık yok ki, annemin kuzeniydi galiba askerde albay ama arada konuşuyorlar. Sanırım ondan da istemem kendim yapabilirsem yapmaya çalışacağım ama herkes tanidiksiz çok zor diyor
tarafından
Malesef oyle.  Sen yinede  konus bence
(211 puan) tarafından
Bilmiyorum ya anneme sormam gerekiyor. Teşekkürler :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
0 oy
11 cevap 409 göst.
0 oy
3 cevap 131 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mdne1311 (7 puan) tarafından soruldu

379,663 soru