0 oy
1,889 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dünden beri kafama takmsyim diyorum ama beceremiyorum 2 gun hastsne yattim bebegimle olgili bi sorunum vardi aniden oldugu ocin yanima para alamadim acliktan oldum resmen esm aradi annemler gelecek birsey istiyormusun diye esimde esimde afyona calsmaya gitti 3 gun yok o gelemedi neyse dedim ben cok acım aebek hareket etmiyor nst ye bagliyacaklar birseyler yememi soylediler annenlere soyle de meyve suyu biskuvi kek vs alsinlar dedim tamam dedi aramis soylemis nyse geldiler ve kaynsnam bana evden  sadece petibor buskivi getirmis :) yemedim nyse dedim sustum 2 dkika bile durmadilar neyse biz bi hastaneyi dolasak yeni yapilmis hastane nasil bi bakak dediler ve gittiler gidis o gidis hic hic deler aman kizim yaninda kalalim vs. Diye ve halbuki o kalp amaliyati oldugunda ben mal gibi 1 hafta boyunca yaninda kaldim hamile halimle tuvalete girer temizlemezdi bana temizletirdi temizlerdim hastanee yemekleri kotu diye surekli yemek siparisi verir onlari yedirirdim birde medicana hastanede amilayt oldu ordaki restorandaki yemekler cok pahali bilen bilir 3 senedir hem kayinbabams hem kaynanama cocuk gibi dogum gunu suprizleri hazirladim hazirladim evi balonlarla vs susledim masayi susledim resimler dahi var abartiyon diyenlere resim atarm :D ama onlar benm hep dogum gunumde unuttuk oldular unuttuklari halde gecmis dogum gunun kutlu olsun kizim bile demediler simdi anliyorum ki ben cok malmisim vallha  dun dun hastaneden taburcu olacaktim malum param yok kaynanami arsdim anne nurican iste benim param yok babama soyle beni hastaneden alsin diye orasi cok uzak nasil alsin dolmusla gel dedi gulerek telefonu kapatti beni konusturmadi bile nyse amcami aradin amcam almaya geldi utanmadan beni ariyor sni kim aliyor dedi amcam dedim iyi bizde suraya gezmeye geldik  bizide yoldan alsin eve atsin dedi bende alamaz dedim kapattim telefonu yuzsuz gaddar vicdansiz insan dun ne kadar mal bi insan oldugumu oldugumu anladim 

Uzun oldu hakkinizi helal edin cok dolmustum

46 Cevaplar

0 oy
(843 puan) tarafından
Umarım hepsini eşin biliyordur aman duymasın deme. Bunun doğumu var. İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız. Bebek olduktan sonra saçma sapan sevgi gösterilerinde bulunurlarsa o zaman dahada gücüne gider. Nasıl bi şey bu ya insan yabancıya giderken meyvesuyu bisküvi alır. Sen gelinine gidiyosun parasından tut temizlik eşyasına kadar dişünüp getirmesi lazım. Sana yapamasa bile alıp yedirmesi içirmesi lazım. Çok üzüldüm gerçekten. Hamileliğinin Tadını çıkar düşünme bunları az kaldı dayan canm...
tarafından
Esimde farkinda zaten herseyin beni aradi ne yedin ne ictin annemler ne getirmis dedi bende petibor getirmis dedim oda yemek onu tekrsr goturup verecem dedi ne cimriler dedi baya sinirlendi hamiligimin keyfini bile yaptirmadilar bana  vicdansizlar bemi o hastane ac ve caresiz biraktilar allaha havale ediyorum
(843 puan) tarafından
Bak nolur nolmaz minik bi kese yap tak boynuna hiç çıkarma senin elinden geliyor böyle şeyler. İçine 100 tl koy seni götürür getirir aç bırakmaz. Eşin hep olmayabilir çünkü. Allaha emanet olun...
tarafından
Normalde hep yedekten pars alirim allah iste yasacgm varmis ki yasadim ogunde para almadim yanima
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
nutkum tutuldu resmen insanlıktan gram nasibini almamış varlıklar ya bence harfi harfine eşine anlat çünkü ileride sende onlara o şekilde davrandığında eşin bütün olayı bilmediği için ters tepki verebilir sana daha sonradan anlatınca da yalanlarlar kesin bunları yapan varlıklar onuda yapar çünkü senin şahidinde var amcan gelmiş almaya sen gene de çok yıpratma kendini evladını düşün Allahından bulsun onlarda çok geçmiş olsun canım benim 
tarafından
Esimde farkinda zaten herseyin beni aradi ne yedin ne ictin annemler ne getirmis dedi bende petibor getirmis dedim oda yemek onu tekrsr goturup verecem dedi ne cimriler dedi  sinirlendi bugun goturuo verecek getirdgi buskiviyi sms ben allaha havele ettim allahindan bulsun
(2,593 puan) tarafından
aynen öyle canım Allahından bulsunlar sen bebeğini düşün en çok bebeğinin ihtiyacı var sana
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Allaha havale et canım hiç anlamıyorum böyle insanları ya gerçekten insanlık kalmamış yazık onlara boşver çok şükğr senin eşin yanında 
tarafından
Y Aynen oyle allaha havale etmektrnnbaska birsey gelmiyor ellimden gidip dovesim geliyor nasil boyle yaparsnz diyesim geliyor ama baya sinirlenip bebgme birsey olacaknkorkusu var
(1,816 puan) tarafından
Bak çok şükür bebeyin iyi eşin iyi onlarla varsın aran iyi olmasın takma görmezden gel bak nasıl kuyrukları sıkışıyo
tarafından
Buyuk konusmak istemem ama onlarda zor durumda kalirlarsa ayni sekil bende yapacam.umursamiycam  getirdigi buskivinin  aynisndan goturcem 2 dkikadan fazla kalmiycam beni arayip bni al dedgi zamanda onun yaptigi gibi dinlemeden suratina kapatcam
(1,816 puan) tarafından
Aynen canım yoksa bu şekilde iyi olmaya devam edersen emin ol hep seni görmezden gelirler
0 oy
(4 puan) tarafından
Allah sabır versin.. dengesiz, vicdansız, merhametsiz insanlarla uğraşmak çok zor. Sizde tepki verin bence susmayın iyi yapmışsınız alamayız deyip kapatmakla kim neyi hakediyorsa ona göre davranmak lazım
tarafından
Aynen oyle ben hamile ve hasta halimle hastaneden cikiyorum sen bana uzak nasil gelsin param oadigi halde dolmusla gel diyor sonra beni arayip ben geziyom beni.alin bune yuzsuzluk
0 oy
tarafından

Ah canım yaa şok içinde okudum resmen demekki herkesin bı derdi var işte.. yaptıkları hem yuzsuzluj hem de nasıl insan yüzü kizarmaz sen kızı almaya gitme bide bizi de surdan alsın de :angry: Allah yardımcın olsun canım en azından amcan varmış merak etme Rabbim yardimsiz bırakmaz. Sen canını skma onlarında Allah a havale et bundan sonrada sen de onlara hakettikleri gibi davran . 

tarafından
Amcsm aldi ama oda karisyla kavga etti yengem aradi sen nasil alirsin hastaneden kocasi ne ise yariyor diye baya kavga ettiler surekli aradi amcami amcam telefonu acmadi en sonunsa acti baya tartistilar iyiyce zoruma gitti bnm yuzumden amcam eviyle kotu oldu iyiyce perisan oldim
tarafından
Ah kuzum yaaa bu yengeler zatenn,..... !! Eşin zaten yanında olsa seni onlara muhtaç eder mi nekadar düşüncesizler.
tarafından
Aynen oyle arabamiz vardi arizaliydi esim dedi bi an once ysptrilalim kimseye agiz egmeyelim dedi  herzamn bn olmaya bilirim sen arabyla istedgn yere gidersin dedi dun cok perisan olduk
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Bastan sınır oldum zaten en son yaptığı şeye daha çok sınır oldum :angry:

tarafından
Allaha havele ediyorum demekten baska birsey gelmiyor gelse gidip dovecem agzini burnunu kan icinde birakcam dun bana o yasatiklari kendim dahi inanamiyorum ne perisan oldum dun hastanede kala kaldim resmen ac kaldim doktor kiziyor birdy ye bebek hareket etsin nst bozuk cikiyor diye doktora param yok acim kimsem yok diyemiyorum yanmdakk kadindan yardm aldim
(5,436 puan) tarafından
Sadece iyi anında değil kötü anindada yanında olması lazım çok yanlış yapmış, sende tavrını koy ki.anlasin
0 oy
tarafından
Yaa ne vicdansizlarmis gerçekten Allah yardımcın olsun canım 
tarafından
Sagol canm benim allah razi olsun
tarafından
Nasil bebeğin canim iyi misiniz simdi
tarafından
Allaha sukur iyiyz canm taburcu olduk 2 gunde bir kontorle gidicem
tarafından
Cok şükür kuzum sağlıkla al kucağına inşallah
tarafından
Amin canim teskkur ederim insallah
0 oy
(6,053 puan) tarafından
kurban olsunlar senin verdigin emeğe yüzsüzler ya çok şaşırıyorum böyle insanlara benim doğum paramı bile kayinbabam wer di 
tarafından
Ben kayinbabama dedim ki sezaryan olucam ooo sezaryanda paralidir ne masrafli ciktin vallha dedi bende dedim ki korkma baba bu kadar sezarysn parali degil dedim he iyi o zaman diyor
(6,053 puan) tarafından
ay ne insanlar ya Allah ıslah etsin
0 oy
(406 puan) tarafından
Yok annem bunlarda vicdan yok kendi kızı olsun bakalım hastahaneyle birlikte götürürler eve işine geldiğinde iyiler işine gekmedikleri zaman duygu sömürüsü
tarafından
Kizi yok ama bana cok vicdanszlik ysptilar bakalim kaynim bekar onun esine nasil yaoacaklar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yazıyı ağzımi okurken açıldı kpatamdm şaka yapıyor olmalisn insan da önce karakter olucak gerisi Faso fiso..Hayır bizi de alsn denen yüzsuzluge ne demen gadanizi aliyim :)
tarafından
Yuzsuzluk istee ne diyecen utanacak insan olsa arayipta oyle demez
0 oy
tarafından
ayy inanmiyorumm yaa gercekten kime deger verirsen boyle pişman ediyorlar adamı vicdansizlar sen deger verdikce kendilerini bisey sanmislar o saydiklarini yapmasaydin bile onlarin bu sekilde davranması dahi konusmama sebebi ayrica demis ya biz de surdayiz bizi de alın die resmen küfür etseymis daha iyiymiss 
tarafından
Aynen oyle beni cok pisman etti yaptiklarima aklim olsaydi yaomazdim vallha
0 oy
tarafından
Nkdr ayip bu yaptiklari ya canim  bide hamilesin sadece petiborlemi geldiler yanina pes neyse bosver onlari sen
tarafından
Aynen birde ellinde getirdi ne bi su almis ne bisey sadece elinde petiborle geldi
tarafından
Al onu sen ye deseydin ama iste hamilesin canim allah akil fikir versin kaynanana
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun o kadına yazıklar suratına tükürme imkanım olsa okkalı bir tükürürdüm allah kimseyi muahnete muhtaç eylemesin çok zor gerçekten 
tarafından
Aynen oyle canm allaha havele ediyorum bnmde icim iximi yiyor gidip sacini basini yolasin var yaptiklarmin karsiligi bumu diye
tarafından
Muhattap olmaman yeter de artar bile canım benim bırak allah elbet belasını verir hiç konuşma bile bırak kendi haline o iyi azıtmış tenesire doğru uygun adım gidiyor anca ora paklar çok aşırı sinirlendim ya bir lokma yemek yapıp götürmek bu kadar mı zor muş
tarafından
Zormus demmeki elime bulasir diye korktu
tarafından
Vaaayyyh vayh aklıma kendimle alakalı şeylerde geldide o yüzden çok kötü oldum su yazdıklarını da okuyunca acayip moralim bozuldu
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Senin eşinin bunlardan haberi yok mu 
tarafından
Olmazmi var tabi Esim aradi ne getirmisler dedi  bnde petibor dedim baya sinirlendi yeme onu tekrar goturup verecem dedi cimriler dedi kizdi baya aglamakli oldu onunda zoruna gitti taa oradan birsey gelmedi ellinden
0 oy
(732 puan) tarafından

Kendine haksızlık etme sen her zaman en iyisini yapmışsın onlar hakeden insanlar değillermiş boş ver takma kafana cnm Allah görüyor biliyor yeterli öyle boş insanlar keşke boş gelinlerle karşılaşsaydı.. Ama nerdeee Bi kötü insan gelir çat bizi bulur.. Adaletin bumu dünya :D

tarafından
Aynen oyle canm kaynim cok pimpirikli ve snnesine asla yuz vermez evlenecgi insanda okumus simarik biri olur no gelin zaten ona bnm yapamadiklarmi yaoar eminim
(732 puan) tarafından
Aynen iyi olur herkez hakketiğini yaşasın. Bizimki de öyle benden memnun değildi şimdi ne hallerde oh olsun
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Yuh bu kadar vicdansizlik merhametsizlik olmaz ya bunlar nasil insanlar ben senin yerinde olsam daha yuzlerine bakmam bile benim zor gunumde yanimda olmicaklarsa heleki hastanede yatiosam kocam yanimda degilse daha ben onlari napim esine soyledin mi esin ne dior arasaydi ailesini iyice birlaf etseydi olmaz olsunlar 
tarafından
Esim aradi ne getirmisler dedi  bnde petibor dedim baya sinirlendi yeme onu tekrar goturup verecem dedi cimriler dedi kizdi baya aglamakli oldu onunda zoruna gitti taa oradan birsey gelmedi ellinden
(5,913 puan) tarafından
Esin onlarin bu yaptiklarini yanlarina kar birakmasin sende akillan artik insanlar hicbir sekilde ne iyiligi nede iyi niyetli davranilmayi haketmiorlar Allah islah etsin gerizekalilar cok sinirlendim ya keske yakin olsaydim ben sana bakardim hastanede sen o kdr bakmissin etmissin yapmissim hic mi utanmadilar yaptiklarindan yuzlerine tukurulecek insanlar bunlar
tarafından
Ben allah icin yaptim o bunun kiymetni bilmesede olur allha havele ediyim napayim
0 oy
(59 puan) tarafından
Bence çok ayıp etmişler sen onlarla mesafeyi azalt bu devirde deve diken hesabı millete yaraniliyot kutlama doğum günlerini falan boşver bak ben 6 ay yaptım hersey lerim suçlu oldum şimdi yaklaşık 20 gündür altli üstlü olduğumuz halde 3 güne bi beraber oturup kalkıyoruz gündüzleri hiç hiç görmüyorum zaten şimdi kızım kızım diyorlar dediğim gibi deveye diken insana ***** bu devirde 
tarafından
Aynen oyle canm ama bn akillandim dunden snra allaha havale ettim
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben olsam o kocayı arar ağzıma ne gelse söyler ****** olur anam gile giderdm siz beraber mi otrynz
tarafından
Yok canm ayriyiz da esime niye kizayim ki onu anlamadm
(1,151 puan) tarafından
Sandm aynı evdesiniz ve eşin vrdum duymaz devamını sonra okudum k.b
0 oy
(6,207 puan) tarafından
Öyle kaynananin ben ağzına tükürürüm valla tövbe yarabbim okurken sinirlendim resmen .. Insan bi yabancı ondan yardım istese param yok eve gidecem diye ona bile yardım eder . Kaldı ki sen onların gelinisin ve hamilesin.. Bu ladar düşüncesizlik olmaz vicdansız merhametsizler ..
tarafından
Birde utanmadan guluyor allaha havele ettim oda yasasn yasadklarmi insallh sma bn asla yardm etmiycm artik
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Nedense hiç şaşırmadım sana çok çok geçmiş olsun canım 
tarafından
Saol canm benim teskkur ederm

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 832 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 406 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu