0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Kızlar sonunda ameliyat olabildim 3 yıldır ertelemek zorunda kaldık bugün 5. günüm burundan nefes alamamak ne kadar zormuş. Gerekli olmasaydı sırf estetik için çekilecek çile değil kesinlikle 4.5 saat sürdü

6 aylık oğlum var aklım hep ondaydı, kaynanam sağolsun eşimle birlikte çok güzel ilgilendiler annem benimle hastanede kaldı. Elhamdülillah morarma olmadı şişlik biraz var. Buradan biberon önerisi istemiştim sütümü günler öncesinden sağmıştım çok şükür atlattık kolaylıkla bu süreci. Merak edip soran arkadaşlar için teşekkür ederim ♥️

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım benim 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ablam ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yıllardır burundan nefes alamayan ben:ermm:

Geçmiş olsun gülüm ❤️

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum ben de nefes problemi eğrilik et vs. Hepsinden birden kurtuldum inşallah sen olmayı düşünüyor musun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ablam bir gün sonra tampon çıkacak inşallah daha iyi olurum zamanla
tarafından
İnsallh canım bir kaç güne toparlarsin  burun çok zor benim eşimde 10 sene önce olmuştu kemik egrilinden çok kanaması olmuştu
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun <3

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️☺️
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzu ♥️
(5,108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim ♥️♥️
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bende oldum canım bende morar ma oldu Ağrı'da oldu ama ben nefes ala biliyordum
(1,766 puan) tarafından
Canım ben plastik cerrahi ye oldu benim kemer ve uc düşüklüğü vardı devlette 3 bin ₺ yakın para verdim ameliyat oldum 7 ay sonra burnum yine eskiisine dönmeye başladı doktorumda özel de çalışmaya başladı ve yerini bilmiyordum sonra Instagram da mesaj attım bana yerini söyledi gittim muane oldu bana dediği evet içindeki kemiği aldırma mışım o yüzden eskiisine dönmeye başlıyor istersen 2.defa yapayım masraflar benden dedi sonra eşimle düşündük dedim ki mecbur revizyonlar çok para istiyor du ve doktoruma tekrar oldum şuan 7.ayımdayım hiç bir sıkıntı yok tam istediğim gibi
(1,766 puan) tarafından
Bide emin ol ki bu tamamıyla doktorla alakalı devlet diye ön yargıyla bakmayın devlette tanıdığım bi doktor var adam bildiğin efsane yapıyor ama o doktoru ben ameliyat olduktan sonra tanıdım
(5,108 puan) tarafından
Sonunda istediğin gibi olmuş ya önemli olan o bence canım ama iki kez ameliyat olmak zor olmuştur senin için çocuğun varsa daha zor. Bebeğin şimdi kaç aylık
Ameliyatın pek bir zorluğu yok aslında daha çok çocuktan dolayı sıkıntı yaşıyorum ben ağızdan nefes almaya alıştım baya burnumdan da az bir şey fark etmeden alıyormuşum dün koku aldım ilk defa
Bir de dikişler çıkıyor mu canım ağrı oldu mu dikişler çıkarken
Bebeğinle nasıl ilgilendin? Emzirirken yukarıya bakarak emziriyorum ayakları elleri hiç durmuyor
Annemlerdeyim evime iyileşince geçeceğim altını falan hep annem değiştriyor merak ediyorum ne zamn rahatlıkla kucağıma alıp öpüp koklaybileceğim. Bir de düz yatmaktan çok sıkıldım sen ne kadar süre 2 yastıkla yatmaya devam ettin
Senin baya olmuş canım iyice oturmuştur, doktorun da vicdanlı adammış egolu biir olssydi kendi hatasını kabul etmez umrunda bile olmazdı
(1,766 puan) tarafından
Evet doktorum çok iyi Instagram da takip ediyorum hala kendisini, ameliyat olunca bebeğim 9 aylıktı 2.ameliyatı olunca 1 buçuk yaşındaydı senin yine annen yanında benim kimsem yoktu oğlum hareketli bir çocuk tu zor oldu ama geçti .iki yastıkla bi müddet uyudum eğilmemeni gerektirecek bişey yok korkma öyle düşmez ama darbelere dikkat et çocuğun elini falan atmasjn zamanla geçer.dikişlerde kendi kendine düşüyor tamponları çıkartınca yaz olur mu
(5,108 puan) tarafından
Tamponlar çıktı canım hiç acımadı sadece kurumuş kanlar vardı ben temizlemeye korktum onları alırken acıdı biraz. Ama nefes alışım çok değişmiş eskiden nefes aldığımı sanıyordum şimdi çok rahatladım gerçekten kuzum ☺️ bir hafta sonra da alçı çıkacak bakalım şeklini de merak etmiyor değilim şişlik çok yok atlattım elhamdülillah bu süreci de. Evet çok çok dikkat ediyorum canım emzirirken kucağıma almıyorum gerekmedikçe büyük çocukla daha çok zor olur ben bir hafta sonra evime gideceğim ama annemin çok faydasi oldu bana
0 oy
(7,933 puan) tarafından
Benimde hayalim olmak :D
(5,108 puan) tarafından
Sıkıntı mı var sende de yoksa estetik için mi eğer öyleyse hiç gerek yok bence
(7,933 puan) tarafından
Estetik için ben pek memnun değilim:D
(5,108 puan) tarafından
Profilde hiç kötü durmuyor gerçekten kuzum ama kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle yap ablam estetik için yaptırdı onun daha kısa sürdü ameliyatı
(1,766 puan) tarafından
Eğer istiyorsan ol canım bende hep erteledim ama en sonunda oldum
0 oy
(336 puan) tarafından
Onunla geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(12,607 puan) tarafından
Canım dedım niye yoksun kaç gündür 

Çok geçmiş olsun 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum yoğun geçti geçtiğimiz günler
Defne nasıl sen nasılsın
(12,607 puan) tarafından
Iyı geride kalmiş atlatmişsın  
Teşekkürler teyzesi keyfı yerinde ben çok hastayım doğumdan sonra ilk regli toptan yaşıyorum uç gündur . Normalde 3 gun ağrısız sızısı olurdu duramıyorum ağrıdan ustune yarın taşınıyoruz
(5,108 puan) tarafından
Canım benim kıyamam ben hala olmadım senin normalden uzun ve ağrılı mi geçiyor kaçıncı gunundesin ben de biran önce olsam diyordum
Farklı şehre mi taşınıyorsunuz yoksa
(12,607 puan) tarafından
Ben iki kere lekelenme olmuştu
Normalde ağrı sızı olmaz uç günde biter
Bügun 3 cu gün çok ağrım var ve yoğundu
Biter inşallah alişik değilim ağrım olmazdı bide taşınma fln yordu iyice
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Burun ameliyatında tek sorun nefes alamama onun dışında zor değil bence. Geçmiş olsun canım :)
(1,246 puan) tarafından
Aynen ben bekarken olmuştum ya şimdi oğlum varken Allah korusun istemem öyle ameliyat flan ama ben keyfi olmuştum:)
(5,108 puan) tarafından
Canım ne kadar sakındın kendini bir de tam oturması ödem şişliklerin geçmesi ne kadar sürdü yan ve yüz üstü yatmak şu an lüks benim için :)
(1,246 puan) tarafından
Ay 7 8 yıl oldu kız hayal metal hatırlıyorum :)) ama öyle özellikle sakınmadım tamponlar çıktıktan sonra daha rahattım 1 aya falan da normale döndüm ben öyle hatırlıyorum :)
(5,108 puan) tarafından
Senin baya olmuş kuzum ya yarın tamponlar çıkacak aslında zor bir ameliyat değil ama oğlumu rahatlikla kucağıma alıp opemiyorum sırf bunun için merak ediyorum ne zaman risk azalır yarın doktora sorayım olmazsa :))
(1,246 puan) tarafından
Dra sor en iyisi canım bende öyle bi risk yoktu çocukla darbe alma ihtimali çok yüksek Allah korusun :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 61 göst.
24 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kader hamza (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 283 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,201 cevap

34,839 kullanıcı

...