0 oy
170 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,949 puan) tarafından
Sağ kulagimn arkasında var kızlar yeni fatkettm niye olmuş anlamadm kötü bisey mi kızlar kızımda elledim onda da var

10 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından
Grip orta kulak üst solunum yolu enfeksiyonu sonrası kulak arkasındakı lenf bezleri şişer.bir haftaya fln kaybolur.önemli değildir
(1,949 puan) tarafından
Kuzum 1 haftadan fazla var yaa inş kuzum önemli değildir
(139 puan) tarafından
Grıp gecırdıysenız ondandır gecer merak etme bazen uzun surebılıyor.grıp olmadysanız göturebılırsın dra
(1,949 puan) tarafından
Yeni grip oldum ama grip olmadan önce farkettm aslında bi bakımdan surkeli hastayım gribin zatn de
(3,162 puan) tarafından
Canım senin yapman gereken bir genel cerrahi uzmanına gidip emin olmak ancak bu tarz durumlar arkadaşın dediği gribal durumlarda ortaya çıkabiliyor. Bir iki haftada geçen de oluyor ama ömür boyu da kalabiliyor bu bezeler. Yine de bir uzman görüş almak gerekir geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Kulak memesine yakin olan yerdemi hemen arkasinda
(2,011 puan) tarafından
Ya cokda onemli bise deil dedi ilac verdi 20 gün sonra gene kontrol dedi
(1,949 puan) tarafından
Haa ay şükür kız kötü bisey olmasında dur benmki gecmzse bende bi gideyim hangi bölüme gittin tatlm
(2,011 puan) tarafından
Bencede sordur Allah korusun kotu bise olmasn birde kulak burun bogaz cnm
(1,949 puan) tarafından
Çok saol canm bi ara bende gideyim kızımida kendimide gosterteyim:)
(2,011 puan) tarafından
İnsAllah cnm :)
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Lenf bezi bende iki kulağım arkasında var bir kulak enfeksiyon dan sonra kaldı takip ediliyor artık gidemiyorum bebekten sona baya oldu 
(1,949 puan) tarafından
Yaa inş önemli bisey değil-dir canm
(1,792 puan) tarafından
Geçen oluyor geçmeyen oluyor bende lenf bezi kaldı hemde baya Sert nohut kadar alıştım artık yaaa çok geçmis olsun
(1,949 puan) tarafından
Eşime az önce sordum meğer onda da varmış ve baya büyük yıllardır var diyo sanirim onunkide geçmeyenden kötü bisey olmasinda alışırız bisey olmaz
(1,792 puan) tarafından
Büyük ihtimalle boğaz ağrısı olduğunda kalıyor enfeksiyon gitmiyoruz ilaç kullanılmadığı için inşallah kötü değildir
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yaa korkutmak için demigoeum ama kızında sebebi belirsiz kusmalar iştahsızlık vs varsa hemen hastaneye gittik. Mastoidit diye bir hastalık var çok kötü biz 9 güm yattık hala tedavisi devam ediyor :(
(1,949 puan) tarafından
Yok kuzum şükür öyle bi sorunumuz yok
Çok geçmiş olsun bu arada size
(2,746 puan) tarafından
Teşekkür ederim bizde anlamadık doktorlar hep boğaz kulak enfeksiyonu dedi yolladı meğer durum çok ciddiymiş 9 gün hastanede kaldık şimdi evde tedaviye devam düzelmezse cerrahi işlem
(1,949 puan) tarafından
Yaa nasıl bi tedavi uyyulandiki canm endişe edilecek ciddj bisey değil-dir sizinki umarım canm iyi olsunlar da
0 oy
(438 puan) tarafından
Camim valla baska sagliksal biseyi varmidir bilmiyorumda, benimde oyle oldu, tabi bende hiç durmuyorum malesef sivilce yada oyle sislik oldugunda ister istemez ellemek bakmak ihtiyaci geliyor dedigin gibi mercimek tanesi buyuklugundeydi elleye elleye patlattim sivilce cikti yani, ama baska bir sorunundan dolayi cikmismidir bilemiyorum.
0 oy
(438 puan) tarafından
Camim valla baska sagliksal biseyi varmidir bilmiyorumda, benimde oyle oldu, tabi bende hiç durmuyorum malesef sivilce yada oyle sislik oldugunda ister istemez ellemek bakmak ihtiyaci geliyor dedigin gibi mercimek tanesi buyuklugundeydi elleye elleye patlattim sivilce cikti yani, ama baska bir sorunundan dolayi cikmismidir bilmiyorum.
0 oy
tarafından
Benim de oğlum bir yaşında doğduğun beri bi kulağının arkasında mercimek tanesi kadar var ama hastalaninca daha da şişiyor sanki iyileşince yine yine aynı eski haline geliyor
tarafından
3 aylık kızım var onda da var. Doktorları gezdirdim enfeksiyon geçirmiştir diyorlar ama kızım hiç hasta olmadı :( size ne dedi doktorlar
tarafından
Ben dr bunu hiç sormadim, netten baktım öyle hep lenf bezi şişmiş enfeksiyon geçirince daha da şişer yazilarina denk geldim. Ama benim bebeğim ilk iki ay geçmeyen sarılığı vardı sonra 6ayina kadar hiç hasta olmadı sonra bi başladı hasta olmaya her ay antibiyotik kullandik üç kez bronşiolit oldu  iki kez hastanede yattik şimdi 1 yaşında sabah akşam hava veriyoruz. Astımı varmış meğer o yüzden sürekli hasta oluyormuş antibiyotiklik bir şey yokmuş ama tâbi çocuk doktorların çoğu maalesef soğuk algınlığı deyip veriyor antibiyotik bu sefer bağışıklık da iyice çöküyor.
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben de diğer bölümde post açmıştım. Kızımın 40 günlüğünde farkettim. Kulak arkasında ve ensesinde. Kızım 23 aylık hala da kaybolmadı. 3er 2er tanelerden var her iki tarafında. Doktorlar enfeksyon geçirmiştir diyorlar ama ne bileyim. Hep kan verip canını acıtmak istemiyorum. Benim de diş etimde sol tarafta iltihaplanma vardı 1 haftadır. Antibiyotik kullanıyorum. Bugün sol tarafında bende de şişlik farkettim. Kaymıyor. Sert. Kızımın o şişlikler kayıyor. Inşallah kötü bisey değildir.
tarafından
3 aylık kızımda var aynı şekilde doktorlar da aynı şeyi söylüyor. Ama ben de bir türlü tatmin olamadım :(
0 oy
(930 puan) tarafından
Bende senelerdir var boyunda var doktor Bi türlü bisi demiyor 

Kulak burun boğaz a gittim saçındaki kepektendir dedi yolladı utrasyon bile istemedi 
0 oy
(515 puan) tarafından
Benimde boğazıminn orda var iki tarafta da hasta olduğumda bı çıktılar bidahada inmedi 1 seneyi geçti doktora gittim onlar önemli yerler değil dedi sonra bende bıraktım kafama takmayı 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 147 göst.
0 oy
2 cevap 174 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fatmafatih3441 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 271 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 695 göst.
26 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu