0 oy
1,047 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
Size iki gün önce gelen misafirimin anlattıklarını paylaşacam. Eşine adet kani iciriyormus yani bi çeşit büyü yapıyormuş. Buna mecburum başka çarem kalmadı dedi. E peki tuttu mu dedim? O büyüyü yaptığımda  her ne kadar vicdanen rahat deilsem de bi nebze de olsa eşim bana iyi davranıyor dedi. Inanç meselesi falan dedi. Şok oldum. O kadar şey yaşadım ki hala da yaşıyorum eski postlarima bakarsanız anlarsınız. Bunun doğru olduğuna inanıp bende günaha girmek istemiyorum. Bu da benim imtihanim diyip dua ediyorum.. Var mı sizinde bu tarz etraftan duyduğunuz hurafeler?

Lincleyecek olan gelmesin. Ben öyle bisi yapacam demiyorum. Kadının dedikleri beni çok etkiledi sadece. Ilk defa duydum çünkü..

42 Cevaplar

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Evet kara büyüler arasında yer alan en etkili büyü çeşiti. Ama ciddi anlamda zararları oluyor yapılan insana. Hem sağlık hem ruhsal açıdan. En büyük zararı delirmeye kadar gidebiliyor. Annemin dayısı öz büyük dayım diyeyim. Kendisi hoca bu tarz kara büyüler asla yapmıyor. bende duydum bir yerden ona sormak istemiştim oda detaylı şekilde bana çok zararlı olduğunu kimsenin bunu asla yapmaması gerektiğini ve aslında büyü yapılan kişinin ruhani varlıklar ile karşısında kine bağlandığını duygularını onların yönettiğini söyledi. Bir nevi papaz büyüsü gibi birşeymiş
-Reklam-
0 oy
(8,911 puan) tarafından
İğrenç ötesi bisey bu midem bulandi hem büyü hemde böyle iğrenç bisey adam hasta olur o kan pis kan ne iğrenç insanlar var ya
0 oy
(1,210 puan) tarafından
İğrenç midem bulandı 
0 oy
tarafından
Bende duydum ama cok gunah buyu =cehennem ayrıca pis igrenc bısey ya 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Adet kanıyla büyü yapıldığını çok duydum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Pes pes pes böyle bir günaha ne için girer insan büyüyle günahla eşim bana iyi davrancagina hiç davranmasin eksik kalsın Rabbim şaşırtmasın 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Belki 20 sene önce lisede iken duydum sınıf arkadaşımin babasına bir kadın icirmis ve kadın ile yaşıyor du kadın bunu arkadaşima ve annesine söylemiş size geleceğini mi sanıyorsunuz ben böyle yaptım diye iğrenç hatta kustum ben 
0 oy
(1,479 puan) tarafından
O kadının yaptığı nas bir igrenclik o adam onu nasıl içti neyin içine koydu ne yaptı da kamufle etti hocaya git muska yaptır daha iyi 
0 oy
(2,413 puan) tarafından

Nerelere kusayım:sick:

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Çişide kanıda duydum canım hatta bazen böyle eşine yada annesine bağlı olan erkeklerede deriz pis kanınımı içirdi de böyle bu adam diye 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende çişini icirenleri duymuştum çok iğrenç 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Caresiz durumlarda tek yaptigim dua etmek. Ne zaman icten isteyerek ettiysem sukur rabbim ne istediysem verdi. Dua etmeyi bilmek gerek ,eskiden bende dualarim kabul olmuyo derdim ama istemeyi bilmezmisim dua etmeyi bilmezmisi. Caresiz diye hic bisey yoktur. Siz bunun caresiz oldugunu dusunurseniz oyle olur sadece. 

O tarz olaylara girmek dogru degil , hic bilmem,duymadim da . 

Hem hic hos degil,hem de aynisini esiniz size yapsa ne hissederdiniz. 
0 oy
tarafından
Öbür dünyada çekmektense bu dünyada sıkıntı çekmek daha mantıklı onu yapanın yatacak yeri yok Allah islah eylesin ben olsam korkarım o kadınla görüşmeye 
0 oy
(8,966 puan) tarafından

Öggg gece gece midem kalktı :sick:

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bende duydum Rabbim islah etsin.bu iyrencliyin hakki ve hesabini nasil vericekler bilemiyorum ben.gercekten cok korktugum ve var olduguna inandigim bi konudur buyu ama Peyqamberimizin de dediyi gibi var evet ama yapmayin yaptirmayin diyor.Rabbim yolumuzdan ayrilmamiza ixin vermesin insallah
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence o kadindan uzak dur sana da bişey yapar işine gelmiyosa bişey istediği gbi büyüsünü yapar seytanlaşms cnku uzak dur 
tarafından
Çok doğru tespit olmuş:D
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Canım bunu benim annem de babamda yaşamış kadının biri babama da adet kanı içirmiş çayına koyup babamın saçı dökülmeye başlamış sonra kadın itiraf etmiş 
0 oy
tarafından
Ay iğrenç ötesi ya dengesiz pislik Allah'tan korkusu damı yok anlamadım millet kudurmuş.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Benimde  bir tanıdığım yapıyormuş duyduğum an ilişkimi kestim. Büyüden medet ummaktansa herşey bitsin gitsin daha iyidir yaa
0 oy
(872 puan) tarafından
Bir programda izlemistim rusyada bir ladin gençken bir erkeğe aşık olmuş o da adet kanını içirmiş. Adam resmen kadına bağlı olmuş. Sonra kadın başka birisiyle evlenmiş, bu adamla ayrılmış. Artık onlar yaşlanmıştı programda gösterdiğinde. adam kimseyi sevememiş evlenememiş. Şimdi hatırladım. Şahsen ben böyle biseylere karşıyım. Korkarım. Çok kötü bisey ve çok ama çok ağır günah. Başka yöntemle yapılan olsa bile. Büyü kelimesinden korkarım.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,347 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alisimm (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 445 göst.
0 oy
2 cevap 144 göst.
22 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu