0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından
Gülmeyi unuttuk gurbet şehirde benim gibi olan varmı

26 Cevaplar

0 oy
(1,744 puan) tarafından
Benn ne arkadaşim var ne akraba ne yaşıt komşu kimse yok valla oturdum oturdum ağladım. Artık eşimde sıkıldı bu durumdan. Hangi şehirdesin? Tekirdağ'da yaşayan var mı?
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
memleket den bir haber mi vaaaaar yoksaaaa yarın göz yaşları mı bu yağmurlar

Ciğerim yanıyor yar yar 

yaram pek derin

............vs 

Gurbeti yaşamayan gurbeti asla bilemez 

İl değişimi insanın ciğerini bu kadar yakıyor ise bu ülke değişimi adamı ne hale getiriyor dur kim bilir
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Emin ol ki yakın olsaydın kaynanannla anlasamayabilirdin bebce çok hoşnut deilim ama yinef bazen uzaklık iyidir
(612 puan) tarafından
100% illa sorunlarımız olurdu kaynanayla :)
(2,671 puan) tarafından
Yani oyuzden şükret bende uzaktayım ama eltim hep diyor iyiki uzaktasinuz yani kaynanam kayinbabam iyiler ben seviyorum ama ille tartışma oluyor yeri geliyor annemize bile katlanamiyrz
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Herkes tutturmuş bi gurbet diye valla gurbet hıssetmem ıcın aıleme memleketıme düşkün olmam lazm bunlarda olmadıgı ıcın dunyanın bı ucundada olsam gurbet gelmez kocamls ıyım böyle mis
(612 puan) tarafından
Bende gurbetteyim ve anne babama düşkün değilim çünkü iyi bir anne baba olamadilar beyazlarim cikti cok cektirdiler bana.Ama gurbetteyken bir tanıdık yüz görememek insana cok ağır geliyor ne hayattan zevk kalıyor ne bişey.Karşılaştığın insanlardan da sıcaklık alamıyorsun çünkü memleket insanı değil
(2,705 puan) tarafından
Bılmıyorm hoc o modlara gırmedım bana göre cokta lazm degıller pek muhttap olmam kımseyle
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benden beter olamazsın gurbetteyim sürekli eşim görevde sürekli arac içinde ya babama gidiyorum ya kendi ewıme.azıcık bardağa dolu tarafından bakmak lazım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 189 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 297 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,948 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.