0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Ankaradan Vana gideceğiz. Bebeğim korkup ağlarsa, ayağa kalkmak isterse bana yardımcı olurlar mı? Yanıma mama almam mama için de su almam lazım. Suya izin verirler mi nasıl olacak 

11 Cevaplar

0 oy
(425 puan) tarafından
Kaç saat sürer bilmiyorum ama ben 10aylikken bindik emzirdim birazda uyudu
-Reklam-
0 oy
(10,036 puan) tarafından

18 aylikken gittim oglumla. Emiyordu ama sikinti olmadi o konuda ama ucaga biner binmez baski yaygarayi kemere baglanmak istemedi yere inmek istedi arkadakiler herkes biseyler yapmaya calisti susturmaya falan banamisin demedi :D en son taktim memeye ucak hareket etti pat gitti uyudu :D suyu bebek cantasina koyarsan mamayla sikinti olmuyo

0 oy
(8,918 puan) tarafından
Ben de malatyadan antalyaya gittim geldim canım. Sıkıntı yaşamadım. Kalkmak biraz zor olur çünkü cam kenarı veriyolar bebekli annelere. Su sıkıntı olmamıştı bizde eşim havaalanında çalısıyo çünkü. Ama söylersen sıkıntı yapmazlar bence 
0 oy
(613 puan) tarafından
Ben bindim sabah çok erkendi uçak havalanınca hemen uyudı bizimki ve inene kadar uyanmadı çok iyi geçti 
0 oy
(4,163 puan) tarafından
1,5 yaşındayken bindik cnm sorun 9lmadi mama Vs şu istiyirmusunuz diye sordular. Bebegım mama içmiyor. Emzırdım bura uyudu zaten rahat gecti
(173 puan) tarafından
Aa kendileri isteyince veriyorlar mı
(4,163 puan) tarafından
Ben istemeden ucaga biner binmez soruyorlar cnm
0 oy
tarafından
Evet bindik sıkıntı olmadı kızım emzirdigim dönem Diyarbakır'dan İstanbul, Antalya ve İzmir'e gittik emzirdim uyudu hep 
0 oy
(3,081 puan) tarafından
9.5 aylikti inis ve kalkişta emzirdim. 

Oyalamak için birkaç oyuncak sevdiği yiyeceklerden al yanına. Uyku saatine denk getirebilirsen ucuş saatini iyi olur 
0 oy
(305 puan) tarafından
canim gecen sene biz 7 aylik ikizlerle gittik sicak suyu termosun icinde yaniniza alabiliyosunuz yada hostes den isteyebilirsiniz. 
(173 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Kuzu yanına bebek için yiyecek içecek alabilirsin .Biz minik kaslı erkegimle uçtuk hem de 4 kez.Sana bebek kemeri verecekler onu bebeğe takip kendine baglayacaksin .Onlar yadimci olacaklar sana zaten .Kapıya kadar bebek arabasıyla gidebiliyosun.Hem bebeğin 10 kilo bagaj hakkı var hem de senin 15 kg .

Yanına oyalayacak bir kaç oyuncak al ama kalabaloga dikkat kesilir diye düşünüyorum bizimki öyle yaptı☺️❤️ sevdiği yiyeceği aldım .Kalkışta emzirdim sonra çıkınca sevdiği yiyeceği verdim.Oyuncak falan verdim hiç birinde aglmadi .Ağlamaz diye düşünüyorum.bir sorun olursa hostesler yardım ediyor merak etme ☺️❤️

Su ve mama alabilirsin sorun olmuyor ☺️❤️

Kalkışta ve olası türbülans olursa diye pek onermiyorlar ayağa kalkmayi ama türbülans tehlikesi yoksa tabi ki kalkıp gezinebilirsin ❤️ öncesinde sorarsın hostese.
(173 puan) tarafından
Teşekkür ederim rahatladım valla ❤️
tarafından
Hiç korkma ben de binmeden önce aynı postu açtım ☺️❤️ Ama zaten girişte hostesler bebiş görünce bı mutlu oluyorlar .Güler yüzlüler zaten .yardim istemekten çekinme .El bagajı ya da bebek cantasi bile olsa tasiyamazsan mutlaka hostese şöyle koltuguna kadar eşlik etsinler ☺️
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Hiç korkma izin veriyorlar . Mamani suyunu bezini herşeyini al benim kziim ağlamıştı . Host erkek  yiyecek getirdi onu oyladı ne nama yedi ne başka bişey ceeee falan yaptı oyalandi kızım. Param bozuk vardı ödemek istedim parasını yiyeceğin bizden olsun dedil3 çok iyiler di 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kesinlikle ayağa kaldırmak yasak canım ilk anlar süreklide ayakta duracağın bir yeri yok uçağın su almazlar ama kol çantana termos ile koy küçük mamayıda yaparsın kulaklık al bu arada inerken ve kalkarken çok ağrı yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 195 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
15 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
30 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu

379,772 soru

11,368,669 cevap

34,850 kullanıcı

...