0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (20 puan) tarafından
Merhabalar 3 yaşındaki kızım dudaklarıni koparıyor yapma dedikçe daha fazla yapıyor anlatıyorum konuşuyorm.yok uykuda dâhi koparmaya çalışıyor başına gelen var mı acaba.

10 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Bnm oğlumda 4 yaşına girecek uyurken benm dudaklarima aynısıni yapıyor hatta bazen kanatıyordu. Şimdi azaldı yatarken ruj sürdüm annem ruj var elin batar dedim öyle öyle biraz azaldı ama hala yaptığı zamanlar var üstüne düşmeyin biraz bence 
(20 puan) tarafından
Keşke benimkine yapsa kendi dudağını koparıyor kanatıyor umrunda değil doktora götürdüm oda umursamayin Dior ama içim gidior
(703 puan) tarafından
Ne kadar üstüne gidersen o kadar çok yapıyorlar çünkü. Bı zaman sabret sonra tepki vermediğin için unutacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynısı bizim başımızda :)) üstelik oda 3 yaşında 1 aydır bu problemi yaşıyoruz ama artık kızmaya başladım dudağıyla oynadıkça biraz biraz azaldı
0 oy
(52 puan) tarafından
Bizde de aynı durum söz konusu oğlum 3 yaşında dudaklarını soyuyor sürekli yapma dediğimde anne pis olmuş dio :) tırnak kenarında ki etleri de aynı şekilde koparıyor 
(20 puan) tarafından
Bu çocuklar neden böyle yapiolar anlamış değilim nasıl unutturacaksak
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bende de var o takıntı:)))
0 oy
(45 puan) tarafından
Tuvalet alışkanlığıni kazandırırken katı davrandiysaniz olabilir annem beni çakmakla bıraktırdı hatırlıyorum 26 yaşındayim.her gün dudağımı yiyorum
(775 puan) tarafından
Nasıl yani çakmakla nolur oraya ateş tuttu deme
(45 puan) tarafından
Yok işersen yakarım oranı diye kendince korkuttugu oldu ama yakmadi tabi :)  tuvalet eğitimi çok baskı şeklinde olursa  böyle tırnak yemek dudak yeme bozuklukları olabiliyor
(775 puan) tarafından
Ha iyi sevindim
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bende yıyorum cok zevklı gelıyor:)
0 oy
(5,307 puan) tarafından
30 yaşındayım bende var bu alışkanlık maalesef bırakamıyorum o daha küçükmüş unutturabilirsin .cok sık yapmıyorum ama arada bi elim dudağımda oluyor sebebini cozemedim
0 oy
(2,359 puan) tarafından

26 senedir koparıyorum annem hep kızar :D

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Benim ki 6yaşinda hala bıraktıramadımm
0 oy
tarafından
27 yasındayım bende de var o sıkıntı. Kanatana kadar koparıyorum çok kötü bir huy ama bırakamıyorum.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 22 göst.
3 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (183 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 660 göst.
5 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 141 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra gumus (622 puan) tarafından soruldu

379,293 soru

11,353,308 cevap

34,824 kullanıcı

...