0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar ailemizde kronik böbrek yetmezliği hipertansiyon varis hastalığı var ananem kronik böbrek yetmezliğinden vefat etti 

Şuanda annemin böbreklerde %30 -40 felan çalışıyor 

Ve kistler mevcut yine zaten böbrekleri bu kistler yüzünden çalışmıyor aslında onlarda kronik olduğu için birşey yapılamıyor malesef ..

Sorum şu böyle ailesinde kronik rahatsızlık olup çözüm bulan varmı 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah şifa versin annem 45 yaşında onunda bobreklerinde küçülme var %30 çalışıyor malesef bi çözüm bulamadık 2 ayda bir kontrole gidiyor eğer perizine dikkat ederse böyle devam edecek Rabbim korktuğumuza uğratmasın 
tarafından
Amin canım insAllah eşimde diyor baban böbreğini versin annene verse bile damarları bitmiş vücudundaki annemin hipertansiyon var babamda verirmi bilmiyorum oda zamanında çok sigara içmiş ;(
tarafından
Allahım o duruma düşürmesin canım benim
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Bu yüzden hastanedeyim şuan tansiyon bövrek yetmezligim vardi ilerlemıs diyaliz icin yatırdılar ama böbrekler kalp yetmezligj de yapti bu hastalik böbrek iflas edip nakil baska yolu yok evde tane bebegimi bıraktim hastanedeyim artik yürüyemez hale gelmistim
tarafından
Benim annemde dün öyle oldu rabbim şifa versin kuzum insAllah birtane ilaç varmış yurtdışından gelen oda bir hastane varmış Şişli'de orası veriyormuş ordan randevu bulmaya çalışıyoruz seninkidemi kronik rahatsizlik
(100 puan) tarafından
Kronik benimkide iflas etti dediler 1 haftadir tedavi altindayim  bakalım böyle nasil dayancam cocuklarim aklimdan cıkmio bi yerden sagligim eve gitmeye elvermiyo daha 20yaşindayken baslamisttü bu hastalik erken iflas etti
tarafından
Rabbim şifa versin kardeşim evlatlarına bağışlasın insAllah morelini iyi tut diyalize girip böbrekleri çalışan çok insan var sen morelini yüksek tut takdir Allah'tan insAllah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 43 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
5 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,449 soru

11,390,905 cevap

34,899 kullanıcı

...