0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (11,235 puan) tarafından
Siyah nokta ve gozeneklerin sikilasmasi için yaptığınız uygulamalar var mi çok saldım kendimi biraz vakit ayırmak istiyorum

5 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
Hicbirsey yapmıyorum vaktim yok
(11,235 puan) tarafından
Ev işinden mi çalışıyor musun benim yüzüm çok kötü oldu iyice
(347 puan) tarafından
Yok calismiyorum evdeyim ikibucuk aylık bebeğim var uğraşmıyorum öyle bakım ile
(11,235 puan) tarafından
Bebegin küçük canın ondandır ben 4 ay afedersin Wc ye bile gidemedim ya daha yeni yeni yapcam bisiler 7 aylık oldu benimkide
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından

Tarçın ve bal maskesi yapıyorum doğal maske olarak maya maskesi ikisi de benim favorim.

Ziaja nın sıkılaştırıcı toniğini sabah akşam pıs pıs yapıyorum .
Ballı sabunla sabah akşam güzelce yıkıyorum.
Ekstra yumurta maskesi var ama o hazır alınmış maske haftada bir de onu yapıyorum . Bakımı seviyorum . Çok şükür yüzüm temiz . Ama bakmak şart . 
(11,235 puan) tarafından
Benim çok kötü ya önceden bakardım gene ama saldım tekrar baslamak istiyorum siyah noktalar çok ve gözenekler açık hep tarçın ve bal maskesini ne sıklıkla yapiyorsun
(1,845 puan) tarafından
Haftada bir bal tarçın yapıyorum . Bir sürü maske denedim . Doğal olarak bal , tarçın maskesi ve maya maskesi yüzde yüz etkili . Haftada bir uygula .
(11,235 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim deneyecegim
tarafından
Nasil hazırladığını ve ne ise yaradığını anlatır mısın ikisini de
(1,845 puan) tarafından
1 çay kaşığı bal, 1 çay kaşığı toz tarçın karıştıyorum . İlk önce yüzümü tertemiz yıkıyorum . Sonra bunu sürüyorum 15-20 dakika bekliyorum . Sonra yüzümde peeling yaparak çıkarıyorum. Bebek gibi oluyor . Cilt tonunu eşitliyor , gözenekleri küçültüyor, nemlendiriyor . Derinlemesine peeling etkisi yaratıyor .
Maya maskesi toz veya kuru mayayı ılık sütle karıştırıp krem kıvamına getiriyorum . Sonra tekiz yüzüme uyguluyorum . Sivilce vs. İzleri varsa direk ertesi günü kurutuyor . Gerçekten ikisi de favroi maskem . Mutlaka deneyin . Bunları yaptıktan sonra yüzünüze nemlendirici krem veya tonik kullanmayı unutmayın .
0 oy
(161 puan) tarafından
Ekonomi bi miktar güzelken ve ben de bekarken gözeneklerimi yumurta akıyla sıkılastırmıstım. Bebek poposu gibi olmuştu yüzüm gözenekler gitmisti. Yumurta akına bi cay kasığı un koyuyodum yüzüme sürüyodum gerim gerim geriliyodu yüzüm 15 20 dk falan sonra yıkayıp krem sürüyodum. 2 haftada mis gibi oluyodu. Haftada 3 kere yapıyodum. Simdi yumurtaları maskeye harcasam kocam beni tüfekle kovalar :)))) 
(11,235 puan) tarafından
Ay kız sen çok yaşa ben yumurtanın akını çöpe atıyorum şu aralar bebeğime sadece sarısını verim aklımda bulunsun bundan sonra yapayım  :)
Haklısın valla yumurta bile altin aldu tavuk beslemek daha karlı oluruz  :))
(6,210 puan) tarafından
Kız ben o yumurta kokusunu hiç sevmiyorum deneyim diyeceğim bayağı met ettin de onun kokusu çok berbat
(11,235 puan) tarafından
Burnuna mandal tak kız ahaha güzellik için her şey mubah  :)
0 oy
(60 puan) tarafından
Ya bilmiyorum neden ben bakım yapmadığım  zaman yüzümde hiçbirşey olmuyo ama biraz ısıdasın canlılık olsun diye baktigim yada düzenli bi ürüne basladigimda  sürekli sivilce olusuyo çok canım sıkılıyo bu duruma ben biraz ışıltı istiyorum aslinda
(11,235 puan) tarafından
Cildine iyi gelmiyor demekki canım kuru mu cildin acaba ondan ki gülsuyu kullansan nasıl olur ki
(60 puan) tarafından
Evet canım çok kuru gül suyu kullanmadim
(11,235 puan) tarafından
Netten bi arastirip bak canım faydalı olduğunu biliyorum ama ne için kullanılıyor bilmiyorum
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Garnier aleoverali temizleyici ve gözenek sikilastirci jel tavsiye ederim günde 1 kez bu sonra gul suyu tonik

Haftada 1 kıl maskesi
Haftada 1 yumurta akı {gözenek icin}
Ve nemlendirici olarak madecosel 
Arada birde burun bantlari 
(11,235 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim not aldım
(8,965 puan) tarafından
Rica ederim♡♡

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 224 göst.
4 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 396 göst.
12 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Elifylmz0660 (1,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
1 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.

379,216 soru

11,351,705 cevap

34,822 kullanıcı

...